{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "memberTypes": "Logged Out" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": { "pageType": "ProductListing", "pageBreadcrumb": "Ana Sayfa>Vücut Bakimi>Ürün Çeşi̇tleri̇>Bebek Vücut Bakım Ürünleri" } }
{ "type": "gtmStart" }
SEPETİM
Sepet
ARA TOPLAM
1250
Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
SEPETİ GÖRÜNTÜLE
1.250 TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz!
Bebek Vücut Bakım Ürünleri Ürünler (2)
FİLTRE
Hepsini Temizle
470
(2 ürün)

Bebek Vücut Bakım Ürünleri

L’Occitane, bebekler için en iyisini istiyor. %100 organik Shea yağı içeriğiyle formüle edilen Shea bebek serisi, paraben, silikon gibi zararlı maddeler içermez. Pediatrik denetim altında titizlikle test edilen yeni Shea Bebek Serisi, bebeğinizin cildini en saf içeriklerle arındırır, besler ve nemlendirir.
Bebek Vücut Bakım Ürünleri Ürünler (2)
Bebek Vücut Bakım Ürünleri (2)
FİLTRE
Hepsini Temizle
FİLTRE
Ürün Çeşitleri
İhtiyaçlar
Boy
Doku
Koleksiyon
Fiyat
TEMİZLE
UYGULA
{ "item_id": "01LH300KB19", "item_name": "Shea Baby Moist Milk \u002D Shea Baby Nemlendirici Krem", "currency": "TRY", "discount": 0, "item_brand": "L'OCCITANE en Provence", "item_category": "Vücut Nemlendiricileri", "item_category2": "", "item_category3": "", "item_variant": "300 ml", "price": 1120, "quantity": 1, "index": 0 }
300 ml | 1.120,00
{ "item_id": "01CL300KB20", "item_name": "Shea Baby Foaming Cream \u002D Shea Baby Saç ve Vücut Şampuanı", "currency": "TRY", "discount": 0, "item_brand": "L'OCCITANE en Provence", "item_category": "Bebek Vücut Bakımı", "item_category2": "", "item_category3": "", "item_variant": "300 ml", "price": 750, "quantity": 1, "index": 0 }
300 ml | 750,00
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "01SHEABBCE03Z09P00125", "name": "Shea Baby Moist Milk \u002D Shea Baby Nemlendirici Krem", "price": "1120", "brand": "Shea Yağı El ve Vücut Bakımı", "variant": "300 ml", "item_category": "Vücut Nemlendiricileri", "item_category2": "", "position": "1", "dimension10": "/shea-baby-moist-milk-shea-baby-nemlendirici-krem-01lh300kb19/", "dimension11": "https://a40431.a-cdn.akinoncloud.com/products/2020/12/29/1141/0316d609-96cd-4c66-b44e-6c04998b4b7b.jpg", "dimension12": "Shea Yağı El ve Vücut Bakımı", "dimension15": "01LH300KB19", "dimension16": " 1120 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "0", "list": "vucut-bakimibebek-vucut-bakim-urunleri" }, { "id": "01SHEABBCS04Z01P00125", "name": "Shea Baby Foaming Cream \u002D Shea Baby Saç ve Vücut Şampuanı", "price": "750", "brand": "Shea Yağı El ve Vücut Bakımı", "variant": "300 ml", "item_category": "Bebek Vücut Bakımı", "item_category2": "", "position": "2", "dimension10": "/shea-baby-foaming-cream-shea-baby-sac-ve-vucut-sampuani-01cl300kb20/", "dimension11": "https://a40431.a-cdn.akinoncloud.com/products/2020/12/29/1126/d78489c5-351a-468e-9ef8-b07a1871ce69.jpg", "dimension12": "Shea Yağı El ve Vücut Bakımı", "dimension15": "01CL300KB20", "dimension16": " 750 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "0", "list": "vucut-bakimibebek-vucut-bakim-urunleri" } ] }
{ "event": "google-push-event", "ecommerce": { "items":[ { "item_id": "01LH300KB19", "item_name": "Shea Baby Moist Milk \u002D Shea Baby Nemlendirici Krem", "price": 1120, "currency": "TRY", "discount": 0, "item_brand": "L'OCCITANE en Provence", "item_variant": "300 ml", "item_category": "Vücut Nemlendiricileri", "item_category2": "", "index": 0, "quantity" : 1 }, { "item_id": "01CL300KB20", "item_name": "Shea Baby Foaming Cream \u002D Shea Baby Saç ve Vücut Şampuanı", "price": 750, "currency": "TRY", "discount": 0, "item_brand": "L'OCCITANE en Provence", "item_variant": "300 ml", "item_category": "Bebek Vücut Bakımı", "item_category2": "", "index": 1, "quantity" : 1 } ] } }
{ "event": "select_item", "ecommerce": { "items": [ { "item_id": "01LH300KB19", "item_name": "Shea Baby Moist Milk \u002D Shea Baby Nemlendirici Krem", "currency": "TRY", "discount": 0, "item_brand": "L'OCCITANE en Provence", "item_category": "Vücut Nemlendiricileri", "item_category2": "", "item_category3":"", "item_variant": "300 ml", "price": 1120, "quantity": 1, "index": 0 }, { "item_id": "01CL300KB20", "item_name": "Shea Baby Foaming Cream \u002D Shea Baby Saç ve Vücut Şampuanı", "currency": "TRY", "discount": 0, "item_brand": "L'OCCITANE en Provence", "item_category": "Bebek Vücut Bakımı", "item_category2": "", "item_category3":"", "item_variant": "300 ml", "price": 750, "quantity": 1, "index": 0 } ] } }

Banyo ve Vücut Bakımı İçin En İyi Organik ve Doğal Bebek Ürünleri

Doğal, toksik olmayan ürünler satın almaya gerçekten dikkat etmeye başlamanız için belki de küçük bir bebeğe sahip olmanız gerekir. Çevrenizdeki dünyanın potansiyel tehlikelerine karşı uyanmanın dünyaya yeni bir hayat getirmekle kesinlikle bir ilgisi var.

Annelik ilk andan itibaren tetikte olmayı gerektirir. Yeni bebeğinizin ortamındaki her küçük şeye hatta soluduğu havaya kadar ekstra duyarlı hale gelirsiniz. Haliyle, küçücük vücutlarında kullandığınız şampuanlar, kremler ve diğer bebek bakım ürünleri de titizlikle incelemeye alınmalıdır.

Doğal İçerikli Bebek Ürünleri Neden Önemlidir?

Herhangi bir kozmetik rafından aldığınız ticari bir ürün büyük olasılıkla hormon bozulması, alerjiler dahil olmak üzere diğer olumsuz sağlık etkileri ile bağlantılı bileşenler içerecektir. Bir bebeğin küçücük vücudu bir yetişkininki kadar etkili bir şekilde detoks yapamaz, bu nedenle aynı kimyasallar onlar üzerinde daha şiddetli bir etkiye sahip olabilir. Size doğal bebek bakım ürünlerinizden nasıl en iyi şekilde yararlanabileceğinizi ve bebeğinizin narin cildini nasıl harika bir şekilde yumuşak ve rahat tutacağınızı anlatacağız.

En İyi Bebek Cilt Bakım Ürünleri

İlk olarak hassas bebek cildinin bakımında, kesinlikle kafanızda soru işareti bırakmayacak, nazik bileşenler aramalısınız. Her geçen gün daha fazla ebeveyn, sentetik veya tahriş edici madde içermeyen doğal bebek ürünlerini bilinçli olarak seçiyor. 

Bebek Banyo Süresi

Bazı yenidoğanlar banyo yapmaktan gerçekten hoşlanmazlar, bu nedenle, uzmanların önerisi, haftada üç kez yıkamanın oldukça uygun olduğu yönündedir. Ara günlerde gerekli olan tek şey, ılık bir bezle biraz üst ve bacak temizliğidir.

Banyosu için size gereken, bitkisel içeriklerle zengin içerikli bir bebek şampuanı, bebek küveti ve organik yıkama bezidir. Suyun sıcaklığını 35-37 derece arasında tutup nazik hareketlerle yıkamanız gerekir. Bebeğiniz banyo yapmayı seviyorsa her gün yıkamalı, iyi bir uyku için banyo saatini yatmadan hemen önceye ayarlamalısınız.

Bebek bakım ürünleri seti oluştururken hassas cildi esnek ve sağlıklı tutmaya yardımcı olan, doğal yağlardan arındırmayan, kimyasal içermeyen, nazik banyo ürünleri kullanmalısınız. Yıkama esnasında bir pompa ürün tüm vücuduna yeterli olacaktır. Çocuğunuz büyüdükçe şampuan miktarını artırabilirsiniz.

Banyo Sonrası Bakım

Bebeğinizin cildini nemli tutmak, egzama gibi kuruluğun neden olduğu tahrişleri uzak tutmanın ilk adımıdır. Özellikle banyodan sonra etkili olan nemlendiriciyi her gün uygulamanızı öneririz. Banyo sonrası bebeğinizi nazikçe kurulayın, ardından bebek bakım yağı kullanın. Bu bakım, nemi cilde hapsetmenin en iyi yoludur. Seçtiğiniz bebek kremini bolca kullanmanız ve dirsekler, dizler ve ayaklar gibi kuruluğa eğilimli bölgelere özellikle konsantre olmanız gerekir.

Bebeğinizi yıkamadığınız günlerde, masaj sırasında bebek bakım kremi uygulayabilirsiniz. Bu anne-bebek arasında bağ kurmanın en güzel yollarından da biridir. Her küçük vücut farklıdır ve bazı bebekler için işe yarayan, diğerlerinde işe yaramayabilir. Sert kokular içermeyen yüzde 100 doğal, nazik bir bebek nemlendiricisi kullanmak, her türden reaksiyonu önlemeye yardımcı olabilir.

Ekstra Bebek Bakımı İçin

Yenidoğan bebeklerde sıkça görülen egzama, sorunlarınızdan biri haline geldiyse, o zaman günlük nemlendirmeyi günde en az iki, hatta üç defaya çıkarmak isteyeceksiniz. Hassas, egzamaya meyilli kuru ciltler tahrişlere karşı hassas olduğundan, ekstra nemlenmeye ihtiyaç duyar. Nemin ciltte optimal düzeyde tutulması cildin kendini iyileştirmesini de sağlar.

Örneğin Shea yağı içeren bir krem, cilde ekstra nem sağlarken nefes almasına izin verdiği için idealdir. Çocuğunuz büyüdükçe onu da krem sürme sürecine dahil edin. Hem sorunları çözmüş, hem de ona harika cilt bakımı alışkanlıkları kazandırmış olursunuz.

Daha bebeklik çağında sağlıklı temizlenen ve nemlenen bir cilt, ileride  zararlı patojenlere ve kimyasallara karşı bir bariyer sağlama ve vücut ısısının düzenlenme görevlerini daha iyi yerine getirir.

Bebeğinizin Cildi İle Sizinki Arasındaki Temel Farklar Nelerdir?

-Bebek cildi daha geçirgendir. Yetişkinlere göre daha az elastik liflere sahiptir. Bu nedenle adeta bir elek gibi davranır ve yetişkin cildine göre daha fazla maddenin geçmesine izin verir. Bir bebeğin epidermisi bir yetişkininkinden üç ila beş kat daha incedir ve daha küçük hücrelerden oluşur. Bu, su ve diğer maddelerin vücuda emilimini artırır.

-Bebek bakım kremi, bebek pişik kremi, bebek yüz kremi gibi cilt bakım ürünlerini akıllıca seçin ve parabenler, ftalatlar, boyalar ve sentetik kokular gibi içerikle temastan kaçının.

- Yenidoğanlar nemi daha az tutabilir. Bu yüzden çoğu bebek yaşamının ilk birkaç haftasında oldukça kuru ve pürüzlü bir cilde sahiptir. Daha büyük bebekler (8-24 ay) daha güçlü bir cilt yapısı geliştirse de, nem seviyeleri dalgalanmaya devam eder. Mutlaka her dışarı çıktığınızda bebek güneş kremi  kullanmayı ihmal etmeyin. Hava kapalı ya da yağmurlu olsa bile.

-Bebek cildinin pH değeri doğumda nötre yakındır. Korumaya erken zamanda başlamak ve devam ettirmek hayatı boyunca cilt kalitesini artırmak anlamına gelir.

-Bebek cildi güneş hasarına karşı hassastır. Çünkü vücutlarında cildin ultraviyole ışığından korunmasına yardımcı olan koyulaştırıcı melanin pigmenti daha azdır. Bebek cildinin ince dış tabakası da aşırı ultraviyole ışınlarını emme riskini artırır. Güneş kremi kullanımına ne kadar erken başlanırsa o kadar iyidir. Şapka ve koruyucu giysilerle de zararı en aza indirin.

Bebek banyo ve vücut bakımı için en iyi organik ve doğal içerikli ürünleri inceleyin...