{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "memberTypes": "Logged Out" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": { "pageType": "Homepage", "pageBreadcrumb": "Ana Sayfa>" } }
{ "type": "gtmStart" }
SEPETİM
Sepet
ARA TOPLAM
1250
Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
SEPETİ GÖRÜNTÜLE
1.250 TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz!

KOLEKSİYONLAR

L'OCCITANE olarak 1976'dan beri, doğanın harikalarını dünyayla paylaşmak amacıyla doğal içeriklerle zenginleştirilmiş güzellik ve cilt bakımı ürünleri hayal ediyor ve üretiyoruz.

 • ALMOND

  Güney Fransa da yetiştirilen bademleri kullanan L'OCCITANE, badem üreticisi olan aileleri, örnek olarak Alplerdeki Valensole platosunda badem yetiştiriciliği yapan Mr. Jaubert ailesini destekliyerek badem üretimini destekler.

  KEŞFEDİN
 • AROMACHOLOGY

  Uçucu yağlar, bir bitkinin faydalarının yüksek konsantrasyonunu yakalar ve özellikle L'OCCITANE'S Aromachologie şampuanlar, saç kremleri ve koruma maskeleri gibi saç bakım ürünlerinde kullanım için uygundur.

  KEŞFEDİN
 • ART DE VIVRE

  L'Occitane ev koleksiyonumuz, dört kokuyla birlikte dört Provence hissiyatını yaşatıyor. Cocon de Sérénité ile yoğun sakinlik ve huzur, Source d'Harmonie ile kendinizi yeniden keşif, Douceur Immortelle ile sizi gülümseten anlar ve Souffle de Liberte ile bir nefes taze hava... Bu muhteşem dört kokuyla evde yaşam sanatını keşfedin.

  KEŞFEDİN
 • ARTICHOKE

  Bütünsel güzelliğin sırrını arayanlar için Artichoke Vücut Bakım koleksiyonumuz, gözle görünenin ötesinde vücut bakımı sunuyor.

  KEŞFEDİN
 • BAUX

  Provence'ta, "Les Baux" köyünden şövalyeler, güç ve cesaret sembolü olarak selvi ağacını seçtiler. Şehvetli ve gizemli bir etki için odun ve tütsü karışımı ile kokulu Baux ürünlerini keşfedin.

  KEŞFEDİN
 • CADE

  L'OCCITANE'in kullandığı ardıç kaynağını La Chaffaut köyüne yakın bir bölgede bulunan Provence'ın Alpler'deki birçok tarladan almaktadır. Ecocert tarafından organik olarak sertifika almış ardıç esansiyel yağı küçük parçalara bölünmüş ağaç gövdelerinden elde edilmektedir.

  KEŞFEDİN
 • CEDRAT

  Cédrat, hafif, ancak mükemmel bir erkeksi denge için rafine edilmiş taze, narin, narenciye kokusu taşır. Bir erkeğin günlük bakım ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış tüm cilt bakım ürünleri, çok avantajlı bir erkek bakım serisi sunmak için organik Korsika Cedrat özü ile formüle edilmiştir.

  KEŞFEDİN
 • CHERRY BLOSSOM

  Kiraz ağacı, Provençal manzarasının bir parçasıdır. Apt bölgesinde, Luberon'da yaygındır ve mevsimlere göre renk değiştirerek onu sanatçılar için bir ilham kaynağı haline getirir.

  KEŞFEDİN
 • CLEANSING INFUSIONS

  İster yumuşaklık, ister tazelik arayın, doğru temizleyiciyi bulmak mümkün... Güney Fransa'dan gelen taze bitkilerle formüle edilmiş bu temizleyicilerin her biri, farklı cilt endişelerine özel olarak, sizin cildinize uygun temizleyiciyi bulabilmeniz için tasarlanmıştır!

  KEŞFEDİN
 • HERBAE

  L'Occitane'ın Herbae koleksiyonu, evcilleştirilmemiş ve vahşi doğaya bir övgüdür. Provence'ın kalbindeki yabani otların bitkisel gücü, beyaz ısırgan otu ve beyaz yonca ile birleşerek mükemmel kokuyu yarattı.

  KEŞFEDİN
 • IMMORTELLE DIVINE

  Tek bir çiçek, tüm yaşlanma belirtilerine karşı savaşabiliyorsa? Hiç solmayan çiçek ölmezotunun gücünü, ödüllü yaşlanma karşıtı cilt bakım serimiz Divine koleksiyonu ile keşfedin!

  KEŞFEDİN
 • IMMORTELLE HARMONY

  Yüzünüz iç dünyanızın yansımasıdır. Vücut ve ruhun harmonisi yüzünüzdedir. Divine Harmony ile, L'Occitane iki kıymetli içeriği harmanlayarak eşsiz bir ciltbakımı kategorisi geliştirdi; Immortelle Millésimée – asla solmayan ve Jania Rubens – kendi kendini yenileyebilme özellikli alg.

  KEŞFEDİN
 • IMMORTELLE PRECIOUS

  Ölmez otu ve Hyaluronik Asit içeren formülüyle, cildin kendini yenileme yeteneğinin güçlenmesine ve cildinizin daha genç görünmesine yardımcı olur. Yeni Precious serisi, 2 katı daha güçlü!

  KEŞFEDİN
 • IMMORTELLE RESET

  8'den fazla patenti* ve ilk kullanımdan itibaren gözle görülür etkisi ile bilinen Reset Serum serisi, benzersiz çift bazlı yapısı ve ölmez otu esansiyel yağ içeren altın baloncukları ile cildinizde güçlü etkisini gösterir.

  KEŞFEDİN
 • IMMORTELLE SHEA

  İçeriğindeki ölmezotu esansiyel yağı ve shea yağı sayesinde cildi derinlemesine nemlendirirken yaşlanmanın gözle görülür etkilerini iyileştirmeyi hedefler.

  KEŞFEDİN
 • LAVENDER

  L'OCCITANE P.D.O. kaliteli lavanta esansiyel yağını Provence'taki çiftçilerin Sault ve çevresinde kurdukları kooperatiflerden elde etmektedir. Doğduğu andan itibaren lavanta dünyasıyla iç içe büyümüş olan Martin Rayne, 1000 metreyi aşkın yüksekliği ile Lagarde D'Apt'ta atalarının ona bıraktığı hazinenin devamını getirmektedir.

  KEŞFEDİN
 • LES CLASSIQUES

  Zamansız ve sembolik klasikler! Les Classiques de L'Occitane koleksiyonuyla L'Occitane, parfüm mirasından yararlanmak için geri dönüyor ve geçmişinin ikonik kokularını yeniden canlandırıyor.

  KEŞFEDİN
 • L'OCCITAN

  L'Occitan ürün gamı, Provence'ın klasik güzelliğini ve erkeklerini taçlandırır. Provence'ın kokularının rutubeti, lavanta tarlalarının mavisi, Roussillon toprağının kırmızısı, vücudu bronzlaştıran güneş, zeytinağacının gölgesine bürünmüş bürünmüş bir şenlik ile bölgenin tüm güzellikleri en saf halleriyle bu koleksiyonda yansıtılmaktadır.

  KEŞFEDİN
 • NEROLI & ORCHIDEE

  Néroli & Orchidée Koleksiyonu, Grasse'de bir araya gelen iki değerli esansın resmini tasvir eder. Orkide uzak arazinin kokusunu taşırken, bölgede portakal çiçeği yetişir. Şimdi bu ikisi kararlı kadınsı bir parfüm için birbirine bağlandı.

  KEŞFEDİN
 • OSMANTHUS

  Kayısı, Armut ve Portakalın taze meyve notalarının, Çin'in Guilin şehrinde yetişen sarı Osmanthus çiçeğinin muhteşem birleşimi: Osmanthus Koleksiyonu. Taze, yumuşak ama canlı çiçeksi kokuları sevenler için ideal bir yaz kokusu.

  KEŞFEDİN
 • REINE BLANCHE

  Yüzyıllar boyunca, kusursuz bir cilt, güzelliğin ve dişiliğin nihai sembolü olmuştur. Cildin lekesiz parlaklığını korumak için uğraşmak, önemli bir güzellik meselesidir.

  KEŞFEDİN
 • ROSE

  Yıllardır kadınlara verilen en güzel hediye olan bu klasikleşen içerik; yıllardır aşkın, tutkunun ve kadınlığın sembolü olarak kadınlara en çok yakışan koku olarak kabul edilir. Grasse'den gelen güller; ahududu ve beyaz misk notalarıyla daha çekici hale gelerek karşı konulmaz Rose EDT'yi yaratıldı...

  KEŞFEDİN
 • SHEA

  Shea yağı, Afrika'daki kadınların ciltlerini ve saçlarını, beslemek ve korumak için yüzyıllardır kullandığı bir güzellik sırrıdır.

  KEŞFEDİN
 • SHEA BABY

  Anne ve babaların cildini en doğal ürünlerle besleyen ve koruyan L'Occitane, bebekler için yeni bir seri geliştirdi: Shea baby... Bebeklerin hassas cildi için özel olarak geliştirilen bu seri; bebeğinizi büyütürken onun cildini en doğal içeriklerle beslemek ve bebeğinize dokunduğunuz her anı daha değerli kılmak için doğayı sizlere sunuyor.

  KEŞFEDİN
 • SOURCE RÉOTIER

  Yeniden formüle edilmiş ve akneye eğilimli ciltlere uyarlanmış Source Réotier koleksiyonumuzu keşfedin.

  KEŞFEDİN
 • VERBENA

  Provence'ın tarlalarında yetişen onlarca aromatik bitki arasından göz önüne çıkan Verbana bitkisi limonsu ferahlığıyla zihin ve vücuda ferahlık katar. Yeni toplanmış verbana yapraklarıyla dolu sepetler üst üste sıralandığında bitkinin çarpıcı kokusu Provence'ın marketlerini çevreler.

  KEŞFEDİN
 • Seyahat Boy Ürünler

  L'Occitane bakım ürünleri seyehat boyları ile her an her yerde sizinle!

  KEŞFEDİN
 • Ekolojik ve Ekonomik Yedekler

  Favori ürünlerinizin bir çoğu artık ekolojik ve ekonomik yedek formatında sizinle.

  KEŞFEDİN
 • Yılbaşı Koleksiyonu

  Sınırlı sayıda üretilen L'Occitane yeni yıl koleksiyonunu keşfedin!

  KEŞFEDİN