Immortelle Divine Lotion Deneme Boyu (3 adet)

Global yaşlanma karşı bakım serisine ait Divine Losyon tonik ile serum ve nemlendirici krem arasında uygulanan ek bir hazırlık adımı olup ...
> Devamını gör
Ürün Seçimi
Adet
  • Sipariş Teslimi
  • Sevginizi paylaşın
  • Sipariş Kodu: 52DL002I17
AÇIKLAMALAR
Global yaşlanma karşı bakım serisine ait Divine Losyon tonik ile serum ve nemlendirici krem arasında uygulanan ek bir hazırlık adımı olup  metabolizmayı harekete geçirerek cilde esneklik sağlar.İçeriğindeki organik Ölmez Otu esansiyel yağı  mikrodolaşımı harekete geçirip kolajen üretimini 6 kat arttırarak serbest radikallere karşı koruma sağlar. Mikrokapsül sistemli 7 etkin içerik : organik korsika mersin esansiyel yağı uzun ömürlülük proteinini harekete geçirir; korsika balı DNA'yı korur ve onarır; çayır papatyası özütü melanin üretimini dengeler; su yoncası yüz ovalini destekler; çuha çiçeği ve ketencik bitkisel yağları ise cildi derinden besler; hiyalüronik asit ise anında dolgunluk ve pürüzsüzlük sağlar. Böylece, cildi serum ve kremin etkilerine mükemmel şekilde hazırlayan Divine Losyon sayesinde hücresel yenilenme hızlanır, cilt pürüzsüz, esnek ve ışıltılı bir görünüm kazanır.Ölmez otu şaşırtıcı derecede uzun ömürlü bir bitkidir. Koparıldığında bile solmaz. Korsika adasında yetiştirilen organik Ölmez otunun, zengin aktif molekülleri eşsiz yaşlanma karşıtı bakım sonuçları sağlamaktadır. 7 doğal etkin içerik ile güçlendirilen yeni patent ile olağanüstü güce kavuşmuştur. Bu efsanevi bitkinin yetiştirme programı ile ilgili daha detaylı bilgi  www.loccitane.com adresinde bulunmaktadır.Bilimsel Inovasyon : Zaman içinde DNA bileşenleri bozulmaya başlar ve cilt yenilenme kapasitesi düşer. Ciltte yaşlanma izleri görülür. L'Occitane doğal kozmetik alanında öncü bir markadır. 2009 yılında, Ar-ge departmanı kozmetogenomik program başlatarak ürün aktif içeriklerinin hücre çekirdeğine ulaşan etkinliğini ispatlamıştır.
KULLANIMI
Divine losyon, tonik ile serum ve nemlendirici arasında metabolizmayı harekete geçiren ek bir hazırlık adımıdır.  Ürün parmak uçlarında ısıtılarak yüzün iç kısmından dışarı ve yukarı doğru süpürme hareketleri ile uygulanır. Ürün uygulanırken boyun ve dekolte bölgesi ihmal edilmemelidir. Göz çevresine uygulanmaz.

Yorumlar