Kış indirimi seçili ürünlerde geçerlidir. Diğer indirimler ile birleştirilemez. Stoklarla sınırlıdır.

İndirimli Ürünler

Tümünü gör

EN SEVİLEN ÜRÜNLERDEN OLUŞAN SEYAHAT BOY SETLERİMİZİ KAÇIRMAYIN

İştah Kabartan Mis Kokulu Meyveleri Dudaklarınızda Hissedin!

DUDAKLARINIZI ŞIMARTIN

  • Yeni Dudak Peelinglerimiz tanecikli reçel kıvamıyla dudaklarınızın yumuşacık ve pürüzsüz kalmasını sağlarken ağız sulandıran meyve tadına ve yapısına karşı koyamayacaksınız! Dudaklarınızı ölü deri hücrelerini dudak peelinglerimiz ile arındırdıktan sonra yeni rengarenk Dudak Balmlarımız ile dudaklarınızı nemlendirin. Ve son dokunuş. Dudaklarınızı Meyveli Rujlarımız ile renklendirin ve lezzet şölenine hazır olun!

KEŞFEDİN

SINIRLI SAYIDA ÖZEL SERİLERİMİZ

Ev Koleksiyonu

Kurutulmuş meyveler ve tarçın kokusuyla kendinizi şımartacağınız yeni ev koleksiyonumuzu keşfedin!

KEŞFEDİN

Terre de Lumiere Sparkling Koleksiyonu

Provence’ın altın saatlerinin büyüsünü yansıtan, güneşin bal rengi tonlara döndüğü andan ilham alan yeni Terre de Lumiere serimizi keşfedin!

KEŞFEDİN

Rose Calisson Özel Seri

Provence’ın tatlı ve ikonik şekerlemesi, çiçek açan bahar güllerinin çekici kokusu Rose Calisson özel seri ile hayat buluyor.

KEŞFEDİN

Klasik Shea

En sevilen Shea koleksiyonumuz, yılbaşına özel tasarımıyla soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak! Bırakın Shea'nın besleyici ve koruyucu özelliği siz sarıp sarmalasın.

KEŞFEDİN

Shea Bergamot

Bergamotun aromatik kokusuyla bütünleşmiş Shea'nın nem veren ve besleyici yapısını keşfedin! Mis kokusu sanki sıcak bir dvaetteki Early Grey çayının aromasını çağrıştırıyor…

KEŞFEDİN

Verbena Mandarin

Aralık ayında Provence semalarına süzülen, çıtır çıtır şöminelerde yanan, közlerin üzerine atılan mandalina kabuklarının kokusunu… Mandalina ve isli sedir ağacının mine çiçeği ile bir araya gelmesiyle harmanlanmış özel seriye bayılacaksınız!

KEŞFEDİN

Mağaza Bulucu

MAĞAZA BULUCU

SİZE EN YAKIN L'OCCITANE MAĞAZASINI KEŞFEDİN

Sizleri tekrar görmek için sabırsızlanıyoruz! Size en yakın mağazamızı ve saatlerini görebilmek için tıklayın!