CADE

Yenilenmiş Cade koleksiyonumuzla tanışın! Akdeniz makilerinde yabani olarak yetişen bitkilerden çıkarılan Ardıç esansiyel yağının olağanüstü koruyucu özelliklerini içeren Cade koleksiyonumuz, silikon ve fenoksittanol içermeyen yenilenmiş formülü ile artık daha doğa dostu. Ambalajında geri dönüştürülmüş malzemelerden yararlanıldı ve çoğu tekrar geri dönüştürülebilir şekilde üretildi. Erkeklere özel, tıraş, cilt bakımı ve vücut bakımı ürünlerini keşfedin.

ÖZÜNE DÖN. DOĞAL OL. KENDİN OL

3 ADIMLA MÜKEMMEL TIRAŞ

SİZE EN UYGUN TIRAŞ RUTİNİ OLUŞTURUN

  • Ciltteki ölü hücreleri temizleyerek kirleri kaldıran, parlamayı nötralize etmeye yardımcı olan Cade Günlük Temizleyici ile cildinizi temizleyin.
  • Cade Multi Grooming Balm'ı cildinize uygulayınn. Köpürmeyen, filimsi tabaka ile tıraşa anınızı kolaylaştırır ve hassas tıraş imkanı sunar.
  • Cade Enerji Veren Emülsiyon Sıvı ile tıraş rutininizi sonlandırın. Yağlı bir his bırakmayan dokusu kolayca emilir ve cildinize enerji verir. Cildinizi yoğun bir şekilde nemlendirir, yapışkan bir hissiyat bırakmaz.

CADE ARINDIRICI KÖMÜR MASKESİ

Sınırlı sayıda üretilen Cade Arındırıcı Yüz Maskesi, kömür tozu, shea yağı ve ardıç esansiyal yağı ile zenginleştirildi. Arındırıcı ve yatıştırıcı özelliği ile birlikte ciltteki fazla sebumu emer ve parlaklığı azaltır.

  • Ücretsiz Kargo

₺120,00

₺150,00 Sepete ekle

CADE SAKAL BAKIM YAĞI

Organik ardıç esansiyel yağı içeren,  Cade Sakal Bakım Yağı, sakalları  beslemek, düzenlemek ve rahatça şekil vermek için tasarlanmıştır. Sakallarınızı besler ve yumuşatır ve stilize eder. Cildinizi yatıştırmaya yardımcı olur.

Cade Serisi Ürünleri

ERKEK BAKIM RİTÜLLERİNİZİ CADE SERİSİ İLE KEŞFEDİN

Erkek tıraş ve cilt bakım ürünleri koleksiyonumuz Cade, erkeklerin özel cilt bakım ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. Cade Yüz Temizleyicisinden, Cade Sakal Bakım Yağına uzanan serimiz, erkekler için mükemmel bir cilt bakım ritüeli fırsatı sunuyor.

ÖZENLE TOPLANAN ARDIÇ

Provence'ta yüzyıllar boyunca, ardıç ağacından birçok farklı şekilde yararlanılmıştır. Fransa'nın Ardèche bölgesinden toplanan ardıç, hem organik hem de sürdürülebilir kaynaklıdır.

DOĞAYA SAYGI

Doğa dostu kozmetik içerikler, içeriklerimizin güvenilirliği ve etkin bir şekilde kullanımı, şeffaflık, izlenilebilirlik ve sürdürülebilirlik gibi değerlerimizin yanı sıra koyduğumuz yeni hedefimiz ""L'Occitane Temiz İçerik"" ile kendimize meydan okuyoruz. Geleceğe hazırlanırken, ürünlerimizin duyusallığı, etkinliği ve güvenliğinden ödün vermeden doğaya bıraktığımız ayak izini en aza indiren daha doğal formüller ve içerikler kullanımımızı artırmak için sürekli çalışıyoruz.