EKOLOJİK & EKONOMİK YEDEKLER

GELECEK İÇİN HEDEFİMİZ: TÜM PLASTİK AMBALAJLI ÜRÜNLERİMİZDE %100 GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ PLASTİK KULLANMAK

Geri dönüştür, Atık Oluşumunu Azalt ve ve Harekete Geç! L'Occitane'ın plastik kirliliği ile ilgili temel stratejisi budur. Hedefimiz 2025 yılına kadar plastik ambalajlarımızın %100'ünü geri dönüştürülmüş plastikten olmasını sağlamak. Bu konunun takipçisiyiz!

ATIK OLUŞUMUNU AZALT

Ekonomik-ekolojik ürünlerimiz orjinal boylarına göre %90'a kadar daha az plastik içeriyor. Bu plastik kirliliği ile ilgili aldığımız birçok aksiyondan sadece biri.

ÇEVRECİ & EKOLOJİK

Atıklar tekrar kaynak haline getirilebilir. Bunun için ambalajlarımızın geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmesini ve geri dönüştürülebilir olması için çalışıyoruz. Mağazalarımızda geri dönüşüm kutularımızla geri dönüşümü destekliyoruz.

EKONOMİK

En sevdiğiniz ürünlerin ekolojik&ekonomik(Eco-Refill) boylarını alarak aynı ürünün orjinal ambalajına göre %10 fiyat avantajı sağlayın.

Cilt & Vücut Bakım

Ekolojik & Ekonomik Seyahat Çantası

Fransız sanatçı Mathilde Cabanas tarafından tasarlanan bu Ekolojik&Ekonomik Seyahat Çantası, en sevdiğiniz ürünler ile içlerini doldurabileceğiniz ve yanınızda taşıyabileceğiniz dört boş şişe içerir. Bu sevimli setin çantası tamamen geri dönüştürülmüş PET plastikten tasarlanmıştır. Çanta içerisindeki alüminyum şişeler tek kullanımlık plastik tüketimini azaltmanın harika bir yoludur.

KEŞFEDİN