ERKEK

Herkes hayatta biraz şımartılmayı hak ediyor. L’OCCITANE, sadece erkek cildine zarar verebilecek günlük tahrişlere karşı cildi korumak ve canlandırmak için tıraş kremleri, erkeklere özel cilt temizleyicileri ve tıraş sonrası bakımı içeren özel ürünlere sahip. Ardıç ve ağaç kavunu gibi enerji verici kokularla, erkek kişisel bakımını yeni bir seviyeye taşıyoruz. Doğanın gücünü vücüdunuzda hissedin.

Erkek Bakım Ürünleri

ŞİMDİ AL

YENİ CADE KOLEKSİYONU

En sevilen erkek koleksiyonumuz Cade yenilendi! Yeni ambalajı, geliştirilen kokusu ve formülüyle yeniden tasarlanan Cade koleksiyonu, içeriğindeki ardıç esansiyal yağı kaynağına zarar vermeden, doğaya saygıyla üretildi.

KEŞFEDİN

ERKEK HEDİYE SETLERİ

ERKEKLER İÇİN ÖZEL CİLT BAKIMI

Erkek cildinin yapısı kadın cildinden farklıdır. Genellikle kadın cildine oranla daha kalın ve daha yağlıdır. Bunun yanında, her gün yapılan tıraştan dolayı zarar görür.

KEŞFEDİN

YENİ CADE TIRAŞ & TIRAŞ SONRASI BALMI

Cade Tıraş & Tıraş Sonrası Balmı, ardıç odunu ve shea esansiyel yağı ile zenginleştirilmiş köpürmeyen yapısıyla, tıraş anını kolaylaştırır. Cilt üzerinde yarı saydam bir filmsi doku bırakarak rahat bir tıraş imkanı sunar.

ERKEK KOKULARI

L'OCCITANE kokularımızın her biri bir hikaye anlatıyor, bir efsaneyi canlandırıyor, Provence'nin şarkısını söylüyor. Geniş koku yelpazemiz ile her zaman Provence'in büyüleyici atmosferini temsil eden eşsiz bir dokunuşa sahip farklı stil ve kişiliklere uygun kokuları bulabilirsiniz.

KEŞFEDİN

TIRAŞ

Provence'ın doğal içerikleriyle zenginleştirilen L'Occitane tıraş bakım ürünleri cildinizi kurutmadan mükemmel bir tıraş imkanı sunar. Yumuşatır ve sakinleştirir.

KEŞFEDİN

MEN BOX HEDİYE!

Herhangi iki erkek ürünü alana Men Box hediye!

*Seyahat boy erkek ürünlerinde kampanya geçerli değildir.
KEŞFEDİN

SEVDİKLERİNİZE PROVENCE'DAN GELEN ESİNTİYİ HEDİYE EDİN

Hediyenizi seçtiniz mi? Sevdiklerinizin zevkine uygun hediye fikirlerimize göz atmak ister misiniz?

KEŞFEDİN