ERKEK KOKULARI

L'OCCITANE kokularımızın her biri bir hikaye anlatıyor, bir efsaneyi canlandırıyor, Provence'nin şarkısını söylüyor. Geniş koku yelpazemiz ile her zaman Provence'in büyüleyici atmosferini temsil eden eşsiz bir dokunuşa sahip farklı stil ve kişiliklere uygun kokuları bulabilirsiniz.

En Çok Beğenilenler

Tümünü Gör

YENİ| VERBENA DEODORANT BALM

Provence'tan organik mine çeçeği esansiyel yağı içeren doğal içerikli Verbena Deodorant Balm'a bayılacaksınız! Kremsi ve pudralı dokusu sayesinde parmağınıza kolayca alıp, koltuk altınıza uygulayabilirsiniz. Hızla nüfuz ederek, ciltte kuru ve kadifemsi bir görünüm bırakır. Kötü kokuları nötralize eder, doğal terleme dengesini korur.

  • Ücretsiz Kargo
9 /10 (19)

₺165,00

Sepete ekle

ODUNSU MU, NARENCİYE Mİ? SİZE UYAN EN UGUN KOKUYU SEÇİN

CAZİBE & BAHARAT

Provence'tan gelen selvi ve tütsünün sıcak notaları ile birleşen kırmızı biber ve kakule esansiyel yağları gizemli ve cazibeli Baux Eau de Toilette'İ keşfedin. 
KEŞFEDİN

GİZEMLİ & SICAK

Provence’ın tüm gizemiyle harmanlanmış kokularını çağrıştıran genel, fakat bir o kadar da karmaşık bir koku. Otantik lavantanın damıtılmasıyla yaratılmış, yanmış odunun biberimsi muskat kokusuyla birleşti. Erkekler için üretilen bu koku kısa zamanda kadınların da beğenisini toplamayı başarıyor.
KEŞFEDİN

TAZE & ERKEKSİ

Taze ve odunsu kokusuyla Eau De Cedrat, yoğun bir turunçgil kokusuyla derin bir ferahlık hissiyatı bırakır. Ardından karşı konulamaz odunsu notaları hissedilir. Zevkli ve ayırt edilebilir kokusu, bergamot notalarıyla uyumlu ve zarif bir şekilde tamamlanır. Aromatik baharatlı odunsu alt notaları, bu kokunun sofistikeliğini vurgular.
KEŞFEDİN

CANLANDIRICI & KARAKTERISTIK

Erkekler için karakteristik bir parfüm olan CAP Cédrat kaçışın, sonsuz bir ufkun özüdür. Deniz damlalarının mutlak tazeliğini hayat dolu ağaç kavunu ile birbirine karıştıran bu canlı, denize ve turunçgillere has nota harmanı alt notasında odunsu baharatlar ile alt notaları üstünde yer alır.
KEŞFEDİN

SEVDİKLERİNİZE PROVENCE'DAN GELEN ESİNTİYİ HEDİYE EDİN

Hediyenizi seçtiniz mi? Sevdiklerinizin zevkine uygun hediye fikirlerimize göz atmak ister misiniz?

KEŞFEDİN