EV KOKULARI

Misafirleri koku eşliğinde karşılamak, zarif konukseverliği ifade eden bir Akdeniz geleneğidir. En iyi Provence içerikleriyle oluşturulmuş kokularımız, evinizi sıcak ve rahatlatıcı kokularla kusursuz bir şekilde saracaktır.

En Çok Beğenilenler

EVİNİZDE SIMSICAK BİR YILBAŞI RUHU

  • L'Occitane'ın Provence’ın güneyindeki geleneksel tatlılara olan yorumu, yeni bir ev koleksiyonunda hayat buluyor. Sıcak ve tatlı aromasıyla, tüm sevdiklerinizi bir masa etrafında toplanmış, kahkalar ve sevgiyle kucakladığınız anlara davet ediyor. 13 Dessetes Ev Koleksiyonu, kurutulmuş meyveler ve tarçın kokusuyla tüm evinizi sıcacık ve şenlikli ruhuyla dolduracak.

KEŞFEDİN

Tarzınızı Seçin

Yoğun Sakinlik ve Huzur…

Provence lavantası, tatlı portakal, bergamot, mandalina ve sardunya; sakin ve huzurlu bir kozaya girmenizi sağlar.

RAHATLATICI KOLEKSİYON
KEŞFEDİN

Kendinizi Yeniden Keşfedin…

Selvi, kekik, okaliptüs, ardıç ve ylang ylang esansiyel yağlarının karışımı ile Provence ormanlarında bir gezintiye çıkın.

UYUMUN KOLEKSİYONU
KEŞFEDİN

Sizi Gülümseten Anlar…

Ölmez otu, fesleğen, okaliptüs, dağ biberi ve selvi kokularıyla Provence sıcaklığını hissedin.

NEŞE VEREN KOLEKSİYON
KEŞFEDİN

Bir nefes Taze Hava...

Nane, çam, biberiye, tatlı portakal ve dağ biberi içeriğiyle; Provence havasını içinize çekin.

CANLANDIRICI KOLEKSİYON
KEŞFEDİN

ÖZEL PROVENCE TASARIMI

Provence’ın sıcaklığı ve güzelliğinden ilham alan L'OCCITANE, Fransa’nın önde gelen porselen üreticisi Maison Bernardaud ile birlikte çalışarak Provence’in kokusunu ve ışığını evinize getirecek zarif bir hediye seti oluşturdu.

  • Ücretsiz Kargo

₺745,00

Sepete ekle

HEDİYE SANATI

Doğal içerikleriyle ev koleksiyonumuz; Provence kokuları ve hitap ettiği duyuları yaşatmak için tasarlandı. Duyulara hitap eden bu mükemmel hediyeler, adeta hediye sanatının tanımı.