Gece Dışarı Çıkmadan Önce Tazelenmenin 5 Pratik Yolu

Günlük iş ve okul koşuşturmacasının stresini atmak için dışarı çıktığımızda mükemmel görünmek isteriz fakat cildimizin tüm günün yoğunluğundan yorgun görünmesi oldukça normaldir... Neyseki vereceğimiz 5 ipucu sizi tazeleyecek ve unutulmayacak bir gece için hazır hale getirecek! Bu cilt bakımı ve makyaj tazeleme yöntemlerini kombinleyin ve tıpkı spadan çıkıp gelmişcesine ışıltılı bir görünüme sahip olun.

GÖRÜNÜMÜNÜZÜ TAZELEYİN

Makyajınızı tazelemeden önce yüzünüze bir peçete veya pamuk yardımıyla hafifçe tampon hareketleriyle dokunun ve fazla yağı alın. Cildinizin gün boyunca yağlanır ve bu fazla yağ alındığında makyajınızdan daha çok verim alırsınız. Peony Perfecting Mattifying Fluid gözenekleri küçülterek cildinize daha güzel bir görünüm kazandırır. Bir kat uyguladığınız Peony Matlaştırıcı Krem, cildinizi kalan tüm sebumdan kurtarır, cildinize hafif nem verir ve makyajınıza mat biz baz etkisi sağlar.

GÖZ MAKYAJINIZI UFAK BİR DOKUNUŞLA YENİLEYİN

En kalıcı eyeliner ve maskara bile gün içinde silinebilir... Göz makyajınızı düzeltmek için, makyaj temizleyiciniz yanınızda değilse, ufak bir pamuğa dökeceğiniz su ile tüm istenmeyen ve makyajınızın akan kısımlarını silin. Göz makyajınıza takviye yaparak yenileyin ve yeni hazırlanmış etkisi yaratın!

ÇARPICI BİR DUDAK MAKYAJI YAPIN

Kalın dudaklardan daha etkileyici ne olabilir ki? Gün içinde dudaklarınız nemsiz kalır ve cansızlaşır. Rujunuzu uygulamadan önce uygulayacağınız Shea Ultra Rich Lip Balm dudaklarınıza dolgunluk verirken, eğer hafif pembelik istiyorsanız Roses et Reines Pink Lip Balm tercih edebilirsiniz. Nemlendirdikten sonra ise favori rujunuzu sürerek etkileyiciliğinize etkileyicilik katabilirsiniz.

KIŞKIRTICI BİR PARFÜM TERCİH EDİN

Canlandırıcı bir parfüm günün tüm yoğunluğundan sonra sizi harekete geçirirken, hafızalara kazınan bir koku tercih etmek ise seviklerinize izinizi bırakır... Eğer yorgunsanız Citrus Verbena gibi canlandırıcı bir koku seçin. Provence'dan mine çiçeği, greyfurt ve limon notalarıyla imza bir koku olan bu EDT işte tam da bu anların kokusu!

Ufak bir ipucu: Diğer parfümlerinizin üzerine uyguladığınız Citrus Verbena EDT ise parfümünüzü tazeler!

MİSTLE MÜKEMMEL BİTİŞİRİ YAPIN

Makyaj için zamanınız olmasa bile, ufak bir mist sizi canlandırmaya yeter. Pivoine Perfecting Mist, şakayık kokusuyla ve kusursuzlaştırıcı özelliğiyle bu anlarda ihtiyacınız olan tek şey!

Bu mükemmel mist aynı zamanda cildinize ihtiyacı olan nemi de sağlar. Makyajınızdan önce uygulandığında ise bir baz görevi gören bu mistle, saatlerce dans etseniz bile her zaman tazelenmiş görünürsünüz.