Engellenebilir Körlükle Mücadele Ediyoruz

Engellenebilir Körlükle Mücadele Ediyoruz

L’Occitane olarak Engellenebilir Körlükle mücadele için Sivil Toplum Kuruluşlarına ediyoruz. Projelerimiz kapsamında özel olarak tasarlanmış yardımlaşma ürünlerimize siz de destek olabilirsiniz.

Destek Olun
Logo

EN ÖNEMLİ DEĞERİMİZ

L'OCCITANE olarak tüm dünyada, 17 yıldır engellenebilir körlükle ilgili bilinci geliştirmek için pek çok Sivil Toplum Kuruluşunun desteğiyle, bu konuyla ilgili mücadele veriyoruz. Körlüğün %80'i engellenebilir nedenlerden oluşurken, dünyada 285 milyona yakın insan kör ya da görme engelli!

DEĞERLERİMİZ
Braille broşürü

UNION FOR VISION PROJESI

UNION for Vision 10by20 programı ile, L'Occitane engellenebilir körlükle ilgili mücadelesine tüm dünyada devam devam ediyor. Globalde 2020 yılına kadar hedefimiz 10 milyon kişiye göz muayenesi ulaştırmak.

DAHA FAZLA BİLGİ

SOLIDARITY BALM

L'Occitane, Burkina Faso'lu kadınların hayallerine ulaşması için onları destekliyor! Solidarity Balm gelirlerinin % 100'ü *, Burkina Faso'daki kadınların Sosyo - Ekonomik gelişimini desteklemek için kullanılıyor.

Destekleyin

ENGELLENEBİLİR KÖRLÜK İÇİN DAYANIŞMA SABUNU

1 Sabun = Çocuk yaşta karşılaşılan engellenebilir körlüğü önlemek için 3 Çocuğun ihtiyaç duyduğu 1 yıllık A vitamini**

Destekleyin
Çocuklar sohbet ediyor

TEŞEKKÜRLER!

Geçtiğimiz yıllarda, L’OCCITANE tasarladığı özel “destek ürünleri” ile göz bakımını destekleyen projeler için para topladı.

L’OCCITANE Vakfı, karın %100* nü ortaklaşa çalıştığı STK ların göz sağlığı projelerine bağışladı.

Sizlerin de desteği ile gelişmekte olan ülkelerde 2000 senesinden beri 8 milyon kişi göz sağlığı hizmeti aldı.

*Mağazalardaki satış fiyatından vergi, ulaşım ve üretim maliyetleri düştükten sonra
Logo Vizyon Birliği

YEPYENİ BİR HEDEF

L’OCCITANE da en tutku duyduğumuz şey, destek projeleridir. Yeni projemiz “Union For Vision” programı ile 2020 senesine kadar 10 milyon kişiye göz muayenesi ulaştırmayı planlıyoruz.