HEDEFİMİZ

L’Occitane olarak hedefimiz size Provence’ın ışıltılı güzelliğini en eşsiz haliyle sunmaktır. Bizi şaşırtmaktan asla vazgeçmeyen bu nefes kesici doğal ortamı muhafaza etmek için her gün uğraş veriyoruz.

L’OCCITANE, PROVENCE’TA BAŞLAYAN BİR YOLCULUK

Her şey Provence’ın marketlerinde başladı. Sadece bir damıtıcı, küçük bir kamyon ve bitkiler üzerinde geniş bir bilgiye sahip olan 23 yaşındaki Olivier Baussan rozmarin esansiyel yağının yaşadığı bölgede ticaretini yapabilmek için damıtmaya başladı. Üzerinde büyüdüğü arazinin doğal güzelliğinden ilham alarak bu üretimi yağlardan başlatıp sabun ve kremlere kadar genişletti ve bu güzelliği evlere taşımaya çalıştı.

ARAŞTIRMA VE YENİLİK

ARAŞTIRMALARIMIZLA SINIRLARIMIZI ZORLUYORUZ

Etkili doğal kozmetik ürünleri üretebilmek için doğayı gözlemlemenin anahtar olduğuna inanıyoruz ve gözlemlerimizle araştırmalarımıza yön veriyoruz. L’Occitane olarak araştırmalarımıza en büyük yatırımı sağlıyoruz- Monasque şehrinde, Provence’ın kalbinde ileri teknoloji araştırma laboratuvarımız bulunuyor. 11 laboratuvarda 100 araştırmacıdan oluşan bir takım ile moleküler biyolojiden bitki özünü alma ve analitik kimya gibi konular üzerinde yoğunlaşıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

İNSANLARIN HAYATLARINDA BİR ETKİ BIRAKMAYA DEĞER VERİYORUZ

King adını verdiğimiz global birliğimize 2006 yılında kurduğumuz L’Occitane vakfı ile destek sağlıyoruz. İki ana hedefimiz dünyada görme engellilere ve Burkino Faso’nun kadınlarının ekonomik özgürlüğe kavuşmalarına destek vermek. Buna ek olarak çalışanlarımız vakfın Japonya’da tsunami sonrası yeniden yapılanma veya Provence’ın doğal mirasını koruma gibi projelerimizde yer almaktadırlar.
DEVAMINI GÖR

Spa L’OCCITANE

DUYULARINIZI KEŞFEDİN

Markamızın bir eklentisi olan Spa L’Occitane’de teknolojik teknikler yerine el gücüyle yerine getirilen masajlarımız ile Akdeniz’in sembolik içerikleri ile dünyanın her tarafından geleneksel masaj terapilerini birleştiriyoruz. Bugün, uluslararası ağımız 90’dan fazla mülkiyetten oluşmaktadır. Mağazalarımızla bağlantılı olan büyükten küçüğe tüm spalarımız bulunmakla birlikte 5 yıldızlı otellerde de ikonik “Spa by L’OCCITANE” yer almaktadır. Bu kuruluşlardan her biri bütüncül bir esenlik için eşsiz bir deneyim sağlamaktadırlar.
KEŞFEDİN