Tıraş  - l'Occitane

HANGİ TIRAŞ ÜRÜNÜ CİLDİNİZ İÇİN EN İYİSİ?

Birçok erkek için tıraş bir sabah ritüelidir. Tıraş bıçağından kaynaklanan tahriş ve yanmalar için kullanabileceğiniz doğal ve etkili ürünler, bu ritüeli keyifli kılacaktır. L’Occitane’ın tıraş ipuçlarını takip ederek cildinize uygun ürünü keşfedin!

3 ÖNEMLİ TIRAŞ İPUCU

3 Önemli tıraş ipucu - Cade tıraş ritüeli - l'Occitane

Tıraşı keyifli bir ritüele dönüştürün ve tahrişi engelleyin

  1. Duştan sonra tıraş olun: Isı ile gözenekler açılır ve sakal yumuşar.
  2. Kaliteli ve cildinize uygun tıraş ürünleri kullanın: Tıraş jeli, yağı, kremi ya da sabunu.
  3. Kaliteli ve cildinize uygun tıraş ürünleri kullanın: Tıraş jeli, yağı, kremi ya da sabunu.

Tıraş sonrası için değerli ipuçları

  1. Tıraş ve durulama sonrasında cildinizi soğuk bir havlu ile serinletin.
  2. Tıraşı keyifli bir ritüele dönüştürün ve tahrişi engelleyin

TIRAŞ KREMİ

Tıraş kremi - Cade tıraş kremi - l'Occitane

Üstün konforlu bir tıraş deneyimi için ideal

Pürüzsüz ve yumuşak olan krem, kuru ciltler için idealdir. Cade Rich Shaving Cream, organik ardıç odunu esansiyel yağı içerir ve cilde uygulandığı zaman kremsi bir köpüğe dönüşerek temiz ve pürüzsüz bir bitiriş sağlar.

Hemen al

TIRAŞ YAĞI

Tıraş yağı - Cade tıraş yağı  - l'Occitane

Hem tıraş öncesi, hem tıraş esnasında kullanım için idealdir.

Tıraştan önce sakalı yumuşatabilir, ve şeffaf dokusu sayesinde ince bir sakal şekillendirmesi yapabilirsiniz. (Beyaz bir köpük olmadığı için tıraş bölgesini rahatlıkla görebilirsiniz). Küçük ambalajı ile seyahatlerde de rahatlıkla taşınabilir.
Hemen al

TIRAŞ JELİ

Tıraş jeli - Cedrat tıraş jeli - l'Occitane

Zaman kısıtlıyken en iyi çözüm

L’OCCITANE Tıraş Jelleri, anında kalın ve zengin bir köpüe gönüşür ve içerdiği doğal özler ile (ardıç, nane vb.) cildiniz için maksimum fayda sağlar.
Shop now

TIRAŞ SONRASI BALMINI UNUTMAYIN!

Aftershave - Cade after shave cream - l'Occitane
Cildi yatıştırıp nemlendiren tıraş sonrası balmları, cildin sağlıklı görünmesine ve gün boyu temiz hissetmesine yardımcı olur. Hafif ve losyonsu dokusu ciltte kolayca erir ve ciltte yağlı bir kalıntı bırakmaz. Hafifçe parfümlenen cilt, gün boyu kendinizi mutlu hissetmenizi sağlar.
Heman al

L’OCCITANE TIRAŞ ÜRÜNLERİNİ KEŞFEDİN

Cade ingredient - l'Occitane

NEDEN TIRAŞ FIRÇASI KULLANILMALI?

Cömert bir köpük ve temiz bir cildin sırrı, tıraş fırçası kullanmaktan geçiyor! Tüm tıraş ürünlerinden kalın bir köpük meydana getirebilen bu fırça, cilde masaj yaparak ölü hücre ve kirden arınmaya da yardımcı olur. Her şeyden önemlisi bu fırça, banyonuza klasik ve stil sahibi bir dokunuş sunar!

Aftershave - Cade after shave cream - l'Occitane

TIRAŞ SONRASI BALMINI UNUTMAYIN!

Cildi yatıştırıp nemlendiren tıraş sonrası balmları, cildin sağlıklı görünmesine ve gün boyu temiz hissetmesine yardımcı olur. Hafif ve losyonsu dokusu ciltte kolayca erir ve ciltte yağlı bir kalıntı bırakmaz. Hafifçe parfümlenen cilt, gün boyu kendinizi mutlu hissetmenizi sağlar.

Shaving brush - l'Occitane

ARDIÇ: CİLDİ YATIŞTIRMAK İÇİN KUSURSUZ İÇERİK

Ardıçın eşsiz özellikleri babadan oğula geçerek, asırlarca Provence topraklarının sırrı olarak kalmıştır. Ardıç odununa ait değerli yağ, koruyucu özellikler sunar. L’OCCITANE Ardıç serisini, tıraş kaynaklı konforsuzluğu engellemek ve rahatlatmak için oluşturmuştur.

Tıraş bıçağı - l'Occitane

After-Shave Balm

Cade After-Shave Balm’o deneyen erkeklerin %90ı, bu krem sayesinde tıraş sonrası yanma hissinin yatıştığını belirtmiş ve %80i tahriş hissinin azaldığını söylemiştir.* *20 erkek üzerinde 3 hafta süren Cade After Shave Balm tüketici testi.

Tıraş bıçağı kullanım talimatı  - l'Occitane

TIRAŞ BIÇAĞI: KULLANIM TALİMATLARI

Tıraş sonrası şişlik ve tahriş hissini engellemek için tıraş bıçağı ile çok bastırılmaması ve en az hassas olan bölgelerle tıraşa başlanması gerekmektedir. Bu sayede çene ve boyun gibi daha hassas bölgelerdeki sakalın yumuşaması için daha çok zamanı olur ve daha konforlu bir tıraş gerçekleşir. Sakalın çıktığı yönde tıraş olmak asla unutulmamalıdır ve her zaman bu üç adım uygulanmalıdır: 1) Favorilerle başlayın ve ağız çevresine doğru devam edin 2) Bıyık bölgesi 3) Yüzün alt kısmı ile sonlandırın: çeneden boyuna doğru

After shave balm - Cade after shave balm - l'Occitane

TIRAŞ BIÇAĞI NE ZAMAN DEĞİŞTİRİLMELİDİR?

İdeal tıraş için yüksek kaliteli tıraş biçağı şarttır. Bu sayede kesikler ve tahriş en aza iner. Tıraş olurken, sakalın üzerinden bir ya da iki kez geçmek yeterli olmalıdır. Eğer iki kerede sakalın tamamı alınamıyorsa, bıçağın değişme vakti gelmiş demektir.