Tıraş  - l'Occitane

HANGİ TIRAŞ ÜRÜNÜ CİLDİNİZ İÇİN EN İYİSİ?

Her erkeğin cilt yapısı farklıdır. Bu nedenle doğru tıraş ürününü bulmak erkekler için sabah ritüelinde önemlidir. Cade serimiz baharatlı kokusuyla, bir zamanlar Provence'lı çobanlar tarafından cildini rüzgarlardan korumak için kullanılan değerli ardıç esansiyel yağının gücünden yararlanır. Bu Akdeniz harikası, ciltteki yağ oranını düzenlerken, cildi rahatlatır ve güçlendirir. L'Occitane Temiz İçerik taahhüdümüzün bir parçası olarak Cade sersindeki ürünlerimiz, etik bir şekilde elde edilen kaynakları, biyolojik olarak parçalanabilir niteliği ile çevre üzerindeki etkisini en aza indirmektedir. Seride zengin ve besleyici tıraş balmından, tıraş sabununa kadar birçok farklı ürün seçeneği bulunuyor. gelir. L’Occitane’ın tıraş ipuçlarını takip ederek cildinize uygun ürünü keşfedin!

5 ÖNEMLİ TIRAŞ İPUCU

5 Önemli tıraş ipucu - Cade tıraş ritüeli - l'Occitane
Tıraşı keyifli bir ritüele dönüştürün ve tahrişi engelleyin
1. Duştan sonra tıraş olun: Duş sırasında buhar nedeniyle  gözenekler açılır ve sakal yumuşar.
2. Kaliteli ve cildinize uygun tıraş ürünleri kullanın: Tıraş jeli, balmı ya da sabunu.
3. Batık sakal kıllarını , tıraş bıçağının cildinizi yakması ve tahrişi önlemek için sakallarınızı uzadıkları yönün tersine tıraş edin.
Tıraş sonrası için önemli ipuçları
4. Tıraş ve durulama sonrasında cildinizi soğuk bir havlu ile serinletin.
5. Tıraşı sonrası nemlendirici ve Tıraş sonrası balmı kullanarak tahrişi engelleyin. 

Tıraş Sabunu

Tıraş sabunu - Cade tıraş sabunu - l'Occitane

Geleneksel, telaşsız ve dingin

Cade Tıraş Sabunu kullanmanın en iyi yolu geleneksel bir tıraş fırçası ve kasesi kullanmaktır. Tıraş fırçanız yoksa cildinize dairese hareketlerle uygulayarak, köpürtün. Yağlı ciltlere uygun Cade Tıraş Sabunu, katı formu sayesinde uçakla sık seyahat edenler için de iyi bir seçimdir.

Tüm tıraş ürünlerimiz gibi, Cade Tıraş Sabunu karşı konulmaz bir erkek kokusuna sahiptir - yeni ve geliştirilmiş bu koku ardıç ağacı, sıcak baharatlı tarçın, karanfil, sandal ağacı, misk ve kuru meyve notlarıyla güçlendirir.
Hemen al

Cade Tıraş & Tıraş Sonrası Balmı

Cade Tıraş ve Tıraş Sonrası Balmı  - l'Occitane

Tıraş ve tıraş sonrası cilt bakımı için 2'si 1 arada çözüm

Erkek cilt bakım ürünleri söz konusu olduğunda az sayıda ürünle daha fazla ihtiyacınızı karşılamayı tercih ediyorsanız, çoklu kullanımlı Cade Multi Grooming Balm'ımıza bayılacaksınız. Konforlu bir tıraş imkanı sunarak cilt üzerinde rahatça  gezinme sağlayan bu balm, ayrıca tıraş sonrası nemlendirici olarak da kullanılabilir. Şeffaf ve köpüksüz filmsi dokusuyla tıraş esnasında tüm bölgeleri görebilir, boyun ve elmacık kemikleri gibi hassas tıraş noktalarında daha kolay hareket edebilirsiniz.
Valizinizdeki yerden kazandıran ikili kullanımı sayesinde seyahat için mükemmeldir.

Nasıl kullanılır?
Islak cilde uygulayın ve düz bir sakal çizgisi elde edene kadar tıraş olun. Cildin nemini yatıştırmak için silin, iyice durulayın veya cilldinizde biraz bırakarak tıraş sonrası bakım sağlayın. 
Hemen al

Tıraş Ritüelinizi After Shave Balm ile sonlandırın

Cade Tıraş Sonrası Kremi - l'Occitane

Son bir kritik dokunuş

L’Occitane traş sonrası ürünleri, cildi yatıştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olarak, gün içinde cildin maruz kaldığı çevresel etkilerinden korur. Cade After Shave Balm,  koleksiyonun, etkili erkeksi kokusunu temel alan vazgeçilmez bir parçasıdır.

Hafif ve sıvı yapısı, yağlı bir kalıntı bırakmadan ciltte erir. İçeriğindeki shea yağı sayesinde ciltteli gerginlik hissini azaltır, cildi nemlendirir.
Shop now

TIRAŞ SONRASI BALMINI UNUTMAYIN!

Aftershave - Cade after shave cream - l'Occitane
Cildi yatıştırıp nemlendiren tıraş sonrası balmları, cildin sağlıklı görünmesine ve gün boyu temiz hissetmesine yardımcı olur. Hafif ve losyonsu dokusu ciltte kolayca erir ve ciltte yağlı bir kalıntı bırakmaz. Hafifçe parfümlenen cilt, gün boyu kendinizi mutlu hissetmenizi sağlar.
Heman al

L'Occitane Tıraş Ürünlerini Keşfedin

NEDEN TIRAŞ FIRÇASI KULLANILMALI?

NEDEN TIRAŞ FIRÇASI KULLANILMALI?

Cömert bir köpük ve temiz bir cildin sırrı, tıraş fırçası kullanmaktan geçiyor! Tüm tıraş ürünlerinden kalın bir köpük meydana getirebilen bu fırça, cilde masaj yaparak ölü hücre ve kirden arınmaya da yardımcı olur. Her şeyden önemlisi bu fırça, banyonuza klasik ve stil sahibi bir dokunuş sunar!

TIRAŞ SONRASI BALMINI UNUTMAYIN!

TIRAŞ SONRASI BALMINI UNUTMAYIN!

Cildi yatıştırıp nemlendiren tıraş sonrası balmları, cildin sağlıklı görünmesine ve gün boyu temiz hissetmesine yardımcı olur. Hafif ve losyonsu dokusu ciltte kolayca erir ve ciltte yağlı bir kalıntı bırakmaz. Hafifçe parfümlenen cilt, gün boyu kendinizi mutlu hissetmenizi sağlar.

ERKEKLER İÇİN TEMİZ BİR CİLDİN İPUÇLARI

ERKEKLER İÇİN TEMİZ BİR CİLDİN İPUÇLARI

Erkeklerin cildi kadınlardan % 10-25 daha kalın ve daha yağlı olma eğilimindedir. Bu nedenle erkek cildinin ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış ürünlerin tercih edilmesi daha iyi yanıt almanıza yardımcı olacaktır.

Devamını gör