Mükemmel gözler  - L'Occitiane

Hassas göz çevresi bakımı

Gözlerimiz en önemli güzellik sembolümüz.İfadesiyle, kolayca bağlantı kurmanıza izin verir ve ruhunuzun yansıması olarak görülür.
Ancak göz altınızdaki hassas cilt, yaşlanma belirtilerinin yanısıra, stres ve yorgunluğu en açık gösteren yerlerden biridir.
Hassas göz çevresi için tasarlanmış ürünlerle; koyu halkalara, göz altı torbalarına ve göz çevresi kırışıklılarına veda edin.
Birkaç basit uygulamayla göz çevrenizi canlandırın.

Neden göz çevresi bölgesi özel bakıma ihtiyaç duyar?

Hat - l'Occitane
Göz çevresindeki cilt yapısı diğer her yere oranla çok daha narindir ve her tür kimyasal bileşene, güneş ışınları ve çevreye karşı çok daha hassastır. Ayrıca bu bölge diğer cilt dokularına göre çok daha hızlı incelir. İnce cilt dokuları elastikiyetini daha hızlı kaybettiğinden göz çevresi bölgesi yaşlılık belirtilerinin ilk ortaya çıktığı yerdir. Sonuç olarak, göz çevresi özel bir bakım ve dikkat gerektirir.
L'Occitane göz bakımı ürünlerini keşfedin

Kalkık ve aydınlık bir göz çevresi için evde uygulayabilecekleriniz

Gözleri canlandırmak için masaj

Göz çevrenizdeki noktalara uygulayacağınız hafif bir masaj ile göz çevresi bakımının etkisini arttırabilirsiniz Günlük ödem ritüeli: sabahları Divine Eye Balm öncesinde bu masajı uygulayarak etkisini arttırabilirsiniz. Kaşlarınızın başlangıç noktasından dışarı doğru hareket ettirin, sonrasında tekrar gözlerinizin iç kısmından dışına doğru masajı uygulayın.

Keşfet

Gözaltı torbaları ve şişliği engellemek için yapmanız gerekenler

Bir bardak çay - L'Occitane

Gözaltı torbaları ve şişliği engellemek için yapmanız gerekenler

Soğuk kompres uygulayın. Dokunduğunuzda serinlik veren fakat fazla da soğuk olmayan bir şey mi arıyorsunuz? Sırtüstü uzanın ve göz çevrenize soğuk çay poşeti veya salatalık dilimi uygulayın her ikisi de antioksidan özellikleri ile şişkinliği azaltacaktır.

Yorgun ve şiş göz çevrenizi papatya çayı ile sakinleştirin. Papatyaları temiz su ile kaynatın. Soğuyana kadar buzdolabında bekletin. Bir pamuk yardımıyla soğuk çay ile ıslattığınız pamuğu kapalı gözünüzün üstünde 15 dakika süreyle tutun.

Soğuk bir kaşık ile uygulama yapın. hızla şişlikleri yok etmek istiyorsanız, buzlukta soğuttuğunuz kaşığı nazikçe masaj yaparak göz çevrenize uygulayın.

Göz çevresi bakım ürünlerimiz

YÜZ BAKIMINIZI İHMAL ETMEYİN

Krem ya da serum alışverişlerinizde, göz ya da temizleyici ürününüz %20 İNDİRİMLİ!

KEŞFET

Göz çevresi bakımı için altın kurallar

Pamuk- l'Occitane

1

Özellikle göz çevresi için özel üretilmiş ürünler kullanın ve göz çevrenizde ağır kozmetik grubu ürünleri kullanmamaya çalışın.

Günlük göz kremi

2

Her gün, göz çevresini gençleştiren ve koruyan özel göz çevresi ürünü kullanın.

Immortelle - Divine oil - l'Occitane

3

Göz makyajınızı silerken pamuk kullanmaya özen gösterin böylece göz çevrenizi tahriş etme olasılığınız azalır.

Taze meyve suyu - l'Occitane

4

Büyük güneş gözlükleri kullanın, böylece UVA ve UVB ışınlarından yalnızca gözlerinizi değil göz çevrenizi de koruyabilirsiniz.

Su - l'Occitane

5

Günde 8-10 bardak su içmeniz cildinizin elastikiyetini arttırır.

Güneşten koruyun - l'Occitane

6

Gözdeki şişkinliği alan;vitamin, mineral ve enzimler bakımından zengin kereviz,limon, ıspanak ve salatalık karışımından oluşan taze sıkılmış meyve suyu için.

İyi uykular - l'Occitane

7

Tuz alımınızı azaltın. Tuz vücudunuzun su tutmansına sebep olarak göz çevrenizde ödem ve göz altı torbasına yol açar.

Uyku - Aromachology rahatlatıcı yastık spreyi - l'Occitane

8

Kaliteli bir uyku uyuyun. Uykusuz kalmak cildinizin kurumasına yol açabilir.

Tuz - l'Occitane

9

Uyurken başınızı yüksekte tutun. Sırtüstü uyuyun ve ekstra bir yastıkla başınızı yükselterek gözaltınızda sıvı birikimini engelleyin.