Her yaşta güzel bir cilt  - Peony anti-age cream - Divine anti-age cream - Precious anti-age cream - l'Occitane mobile

HER YAŞTA GÜZEL BİR CİLDİN ALTIN KURALLARI

Işıltılı bir cildin tadını çıkarmak istiyorsanız, birkaç temel güzellik adımını benimsemeniz yeterli! Gün boyunca cildiniz zararlı dış etkenlere maruz kalır ve bu durum cildinizi yorar. Yıllar içinde cildiniz değişir. Cildinizin ihtiyacı olan tek şey ise biraz şımartılmaktır! Her yaşta güzel bir cilt için altın ipuçlarımızı keşfedin.

ÜÇ VAZGEÇİLMEZ ADIM

Temizleyin - Divine facial cleanser - l'Occitane

NO.1 İYİ BİR TEMİZLİK

Sabahları cilt nazikçe temizlenmeli ve akşamları gün içerisinde yapılan makyaj mutlaka doğru bir temizleme ürünü ile çıkarılmalı. Bu adım, ciltteki kirin arındırılması, gözeneklerin açıkması ve ciltin tazelik ve sağlıkla ışıldaması için vazgeçilmezdir. Cildiniz için ideal olan dokuyu bulun: losyon, yağ, sabun ya da köpük. 

İpucu: Zararlı dış etkenlere aynı derecede maruz kalan boyun ve dekolte bölgelerini de unutmayın. 

Temizleyin
Nemlendirin - Divine moisturising cream - l'Occitane

NO.2 NEMLENDİRME

Nemli bir cilt, güzel bir cilttir. Cilt yapınıza uygun olan bir yüz nemlendiricisi kullanın ve boyun ve dekolte bölgesine de krem uygulamayı unutmayın! Nemlendiricinizi sabahları makyajınızdan önce ve akşamları makyajınızı çıkardıktan sonra  uygulamayı unuymayın. Cilt ihtiyaçlarınıza uygun olan bir nemlendirici seçmek önemlidir: ışıltı arttıran, yaşlanma karşıtı, besleyici vb...

Nemlendirin
UV Koruması - SPF ürünleri- l'Occitane

NO.3 UV IŞINLARINDAN KORUYUN

Güneş koruması, oldukça önemli olmasına rağmen genellikle unuttuğumuz bir detaydır. Güneş, cilt yaşlanmasının en önemli sebeplerinden biridir. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için en az 20 güneş koruma faktörlü ürünler tercih edilmelidir. 
Korunun

İKİ TEMEL GÜZELLİK UNSURU

Cilt aydınlatıcı - Reine blanche routine - l'Occitane

NO.1 CİLT YAPISININ AYDINLATILMASI

Cildiniz temizlendiği zaman, ışıltısını arttıracak bir destek gerekir! Cildinizi canlandırmak ve makyaj kalıntılarını veya kiri yok etmek için bir tonik kullanın. Yüze ve boyuna, sabahları ve akşamları uygulayın. Şimdi cildiniz, cilt bakım ürünlerinden maksimum faydayı almaya hazır! Işıltınızı arttırmak için ise, inci partikülleri ile doğal bir pırıltı sunan Peony CC Cream’i deneyin.
AYDINLATIN
Göz bakımı - Divine eye balm - l'Occitane

NO.2 GÖZ ÇEVRESİNE YOĞUNLAŞIN

Göz çevresi yüzün en hassas bölgesidir ve bu bölgei cildin geri kalanına göre daha çok zarar görerek daha hızlı yaşlanır. Göz bölgesini korumak için çizgi oluşumu, şişkinlik ve koyu renk halkaların oluşumunu engelleyen bir göz kremi kullanılmalıdır. İpucu: Göz bölgesindeki dolaşımı hızlandırmak için, beş dakika boyunca.
Göz Bakımı

HEDEFLİ CİLT BAKIMI

Cildinize masaj yapın - Almond scrub - l'Occitane

NO.1 DERİNLEMESİNE BAKIM

Haftada 1 ya da 2 kez cildinizde bir peeling kullanın ve ölü hücrelerden ve kirlerden arınırken, mikro-dolaşımı da harekete geçirin. Etkili sonuçlar için devamında yüz maskesi kullanın.
KEŞFEDİN
Yaşlanma belirtileri - Divine skin program - l'Occitane

NO.2 YAŞLANMA İŞARETLERİ

Yıllar geçtikçe ve mevsimler değiştikçe cilt yapısı yorgun ve donuk bir görünüm kazanabilir. Senede bir ya da iki kez cildinize 28 Day Divine Renewal Skin Programme ile yoğun bir bakım yaparak cildinizin ışıltısını geri kazanın.

DIVINE PROGRAMINI KEŞFET

GÜZELLİK RİTÜELİNİZİ OLUŞTURUN

Güzellik ipuçları - eye care - l'Occitane

GÜZEL BİR CİLT İÇİN 3 SAĞLIK ÖNERİSİ

Antioksidan içerikli meyve ve sebzeler ile, A,C ve E vitamini ağırlıklı sağlıklı ve dengeli bir beslenme. İyi ve uzun bir uyku.

Güzellik ipuçları - Aromachology balancing routine - l'Occitane

GÜZELLİK İPUCU NO.1

Banyo zamanını, maske zamanına dönüştürün Haftada bir kez, akşam duş aldıktan sonra cildinize maske uygulayın. Duştaki buhar gözeneklerinizi a��acak ve cildiniz maskeden maksimum faydayı alacaktır.

Iyi olma ipuçları - l'Occitane

GÜZELLİK İPUCU NO.2

Seyahatler, kutlama akşamları veya uzun ve zorlu bir haftanın sonunda göz çevresi yorgun ve şişkindir. Anında ışıltı sağlamak ve ince çizgilerin görünümünü azaltmak için göz kremi uygulayın.