• Ücretsiz Kargo

Immortelle Divine Harmony Serum 5 ml

L’OCCITANE ilk defa Korsika denizinin ve adasının güçlerini  bu ince yapılı serumda birleştirdi; her serumun içinde...
> Devamını gör

Ürün Seçimi

Adet

219,00 ₺
 • Sipariş Teslimi
 • Sevginizi paylaşın
 • Sipariş Kodu: 49HS004I16

AÇIKLAMALAR

L’OCCITANE ilk defa Korsika denizinin ve adasının güçlerini  bu ince yapılı serumda birleştirdi; her serumun içinde 5.000 mikro kapsül bulunur.

Immortelle Millésimée,hiç bir zaman canlılığını kaybetmeyen ölmezotunun bu özel çeşiti, Jania Rubens, sonsuz yenilenme gücüne sahip kırmızı su yosunu ile büyük bir ahenk ile birleşti.

Yüksek konsantre Jania Rubens özü ile Divine Harmony Serum sizlere cilt dokusu, kırışıklıklar ve yüzdeki dolgunluk üzerinde oldukça etkili yeni bir rutin sunuyor. Bu yeni formül bir serumun hafifliğiyle, bir saf yağın rahatlığını birleştirerek ciltte kaşmirimsi bir etki yaratıyor.

KULLANIMI

Yüz ve boyuna göz çevresine gelmeyecek şekilde sabah ve akşamları kullanınız. Kuru ve temiz cilde masaj yaparak uygulayınız. Devamında Harmony Divine Krem uygulanması tavsiye edilir. 

IMMORTELLE DIVINE SERISI

ÜSTÜN CİLT BAKIMI İÇİN YENİ BİR ÇAĞ . Geliştirilmiş bu formüller bitkilerden elde edilen aktif içeriklerle eşsiz yaşlanma karşıtı sonuçları olan organik Ölmezotu esansiyel yağı ile zenginleştirilmiş aktif moleküllerin birleşiminden oluşmaktadır.  Bu güçlü karışım  yaşlanmanın gözle görülür belirtileri ile mücadele etmeye yardımcı olur ve cildinize her zaman istediginiz gençliği ve ışıltılı aydınlık görünümü verir. Divine Serisi Immortelle Divine Serisi

Yorumlar


EN İYİ SONUÇ İÇİN BİRLİKTE KULLANIN

 • Bu öğeyi hariç tut
  Immortelle Divine Harmony Serum

  Immortelle Divine Harmony Serum

  219,00 ₺
 • Bu öğeyi hariç tut
  Immortelle Divine Harmony Cream

  Immortelle Divine Harmony Cream

  Ürün Puanı 10 /10 ( 4 değerlendirme)
  1.074,00 ₺ Ürünü incele
Ürün seçilmiştir 0