IMMORTELLE DIVINE KOLEKSİYONU

Yaşlanma karşıtı cilt bakımınızı bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız?

Tek bir çiçek, tüm yaşlanma belirtilerine karşı savaşabiliyorsa?
Hiç solmayan çiçek ölmezotunun gücünü, ödüllü yaşlanma karşıtı cilt bakım serimiz Divine koleksiyonu ile keşfedin!
Üstelik yeni keşif Süper Öz ile zenginleşen Divine koleksiyonu şimdi daha da güçlü! 
Immortelle Divine Koleksiyonumuzu Keşfedin

Ölmezotunun güçlü özlerinden yararlanıyoruz.

L'OCCITANE'DA İKİ YENİ ÖZ:

  • L'Occitane araştırmacıları yepyeni bir damıtma tekniği kullanarak, hiç solmayan çiçeğin merkezinde bugüne kadar hiç keşfedilmemiş Süper Özü buldu. Sentetik retinole alternatif %100 doğal içerik Süper Öz, cilt hacmini arttırmaya ve cilt yapısını desteklemeye yardımcı olur. Süper Öz damıtılırken elde edilen Süper Sıvı Öz, E vitaminine alternatif doğal antioksidant özelliği gösterir. Cildi korur ve güç içinde maruz kalınan mavi ışığın ciltte bıraktığı etkilere karşı savaşır. ****

* 1 ay boyunca 53 kadın üzerinde yapılan memnuniyet testi
 **Cilt tonu üzerine 21 gönüllü üzerinde 15 gün boyunca yapılan memnuniyet testi.
 ***DAHA CANLI VE PARLAK BİR CİLT ve DAHA PÜRÜZSÜZ BİR CİLT üzerinde memnuniyet testleri (4 hafta boyunca 34 kadın üzerinde).
 ****
Mavi ışığa aşırı maruz kalma altında cilt oksidasyonu üzerinde ex vivo bileşen testi.

ÖLMEZOTU SÜPER SIVI ÖZÜ

%100 organik ölmezotundan elde edilen bu yeni ve gelişmiş içerik, güçlü antioksidant özelliği ile E vitaminine doğal alternatiftir. Cildi dış etkenlere karşı korur.

Süper Yeşil Teknoloji

Süper Yeşil Teknoloji ile ölmezotu çiçekleri ilk aşamada buhar damıtma yöntemi ile esansiyel yağ ve çiçekler olarak birbirinden ayrılır. Daha sonra bu çiçeklerden süper kritik ekstraksiyon yöntemi ile Ölmezotunun Süper Özü elde edilir.
Ölmezotu Süper özü ile cilt bariyeri daha güçlü, epidermis ise 2 kata kadar daha güçlü!
Kırışıklıklarda Azalma
Daha sıkı Bir Cilt
Cilt Tonu Eşitliği
Canlı ve Parlak Bir Cilt
Cildin Hacmini Arttırır

Yeni ve daha etkili teknoloji.

L’Occitane araştırmacıları, 6 yıl süren çalışma sonucu yepyeni bir damıtma tekniği kullanarak, hiç solmayan çiçeğin merkezinde bugüne kadar hiç keşfedilmemiş, %100 doğal, Süper Özü buldu ve Divine formülasyonunu Süper Öz ile güçlendirdi. Formülasyonu etkinliği kanıtlanmış ölmezotu ile artık %30 daha fazla konsantre.

Divine Eye Balm

Göz Çevresine Dairesel Hareketler
Orta ve yüzük parmaklarınıza pirinç tanesi büyüklüğünde bir göz kremi alın. Göz çevrenizin etrafına 3 kez tekrarlayarak uygulayın.
Göz bölgesine hafif tampon hareketlerle uygulayın
Tüm parmaklarınızı kullanarak göz çevrenizin her yerine nazikçe tampon hareketleri ile uygulayın.
Göz Çevresini Gerdirin
Yüzük ve orta parmaklarınızı göz çevrenize yerleştirin, şakaklara doğru 3 kez gerdirerek kaydırın.
KEŞFEDİN

Divine Youth Oil

Yüz Çevresi Yuvarlama Hareketi
1-2 damla alın ve yüzünüze iki kez eşit şekilde uygulayın. Sonra başparmağınızı ve işaret parmaklarınızı kullanarak, nazikçe çene çizginizin altından tutun ve cildinizi elmacık kemiklerinize doğru uygulayın. İki kez tekrarlayın.
Yanaklar ve Alın Masajı
Her iki yumruğunuzu da yanaklarınızın altına yerleştirin ve yavaşça yukarıya çekin, sonra 5 saniye durun, 3 kez tekrarlayın. Sonra yumruklarınızı alnınıza koyun, yukarı doğru, alnınızın her yerinden diğer tarafa doğru itin. 3 kez tekrarlayın.
Son Dokunuş
İşaret parmaklarınızı katlayın ve bu parmakların arkası ile aynı anda çene hattınızı içten dışa doğru hafifçe tampon hareketlerle uygulayın ve ardından elmacık kemikleriniz ve alnınızda aynı hareketi tekrarlayın. Tüm uygulamayı  3 kez tekrarlayın. 
KEŞFEDİN

Divine Cream

Yüz Rahatlatma
Avuçlarınıza nohut tanesi büyüklüğünde krem alın ve yüzünüze eşit şekilde uygulayın. Her iki avucunuzu da çene kemiğinize yerleştirin ve merkezden yanlara doğru kaydırın. Ardından yanaklarınızın altından kaşlara ve alnınıza doğru yukarı doğru hareket ettirin. Hareketi iki kez tekrarlayın.
Yüz Cimcikleme Hareketi
Tüm parmaklarınızı kullanarak, cildinizi çene hattı ve elmacık kemikleri çevresi boyunca  nazikçe sıkıştırın.
Son Dokunuş
İşaret parmaklarınızı katlayın ve bu parmakların arkası ile aynı anda çene hattınızı içten dışa doğru hafifçe tampon hareketlerle uygulayın ve ardından elmacık kemikleriniz ve alnınızda aynı hareketi tekrarlayın. Tüm uygulamayı 3 kez tekrarlayın.
KEŞFEDİN

GİRİŞİMLERİMİZ

2004'te Immortelle de Corse'yi yetiştirmek için bir ekim programı başlattık.
Ardından birkaç üreticiyi bu inanılmaz çiçeğin ilk organik yetiştiriciliğine katılmaya davet ettik.
Üreticilere destek olma taahhüdümüzün en iyi örneği, sürekli yatırım yaptığımız bu ölümsüz programdır.

SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA İÇİN İŞBİRLİĞİ

Her zamankinden daha çevre dostu uygulamaları bulmak için yerel L'OCCITANE üreticilerinin ve teknisyenlerinin birlikte çalışmasını ve işbirliği içinde olmasını sağlıyoruz.

ÜRETİCİLERE DESTEK

Ölmezotu üreticilerimizle olan sözleşmelerimiz tek taraflı ve bize özel değildir. Bu sayede üreticiler uzun vadeli bir gelir kaynağı sağlarken, tarımsal faaliyetlerini çeşitlendirmekte tamamen özgürdür.

TOPLULUK OLUŞTURUYORUZ

Fikirlerini, en iyi uygulamalarını ve bilgilerini paylaşabilmeleri için tüm üreticilerimizi topluluk olarak bir araya getiriyoruz.

BÜYÜLEYİCİ ÖLMEZOTU GÜCÜNÜ HİSSEDİN