İMZA KOKUNUZU BULUN

KENDİNE EN UYGUN PARFÜMÜ MÜ ARIYORSUN?

SİZE VE SEVDİKLERİNİZE EN UYGUN PARFÜMÜ MÜ ARIYORSUN?

Parfüm seçmekte zorlanıyorsanız, aşağıdaki rehberimize göz atarak kolayca size ve sevdiklerinize en uygun kokuyu seçebilirsiniz.

ROMANTİK

Elegan ve zarif bir kişiliğe sahipseniz ve çiçeksi kokulardan hoşlanıyorsanız, Rose EDT tam da zarafetinize yakışacak bir koku! Rose Grasse’dan gelen Okka Gülü, Bulgar Gülü, ahududu, liçi ile beyaz misk içerir ve kehribarla tamamlanarak vazgeçemeyeceğiniz bir kokuya dönüşür.
Tümünü Gör
CESUR

CESUR

Cesur bir kişiliğe sahipseniz ve doğada olmaktan keyif alıyorsanız, Herbae ile imza kokunuza kavuşacaksınız! Yabani bitkilerden oluşan bu koku; yabani gül, beyaz ısırgan otu ve dikenli böğürtlen otu notaları içerir; bergamot ve pembe biberle tamamlanır.
Tümünü Gör

NEŞELİ

Etrafa neşe saçan bir kişilikseniz ve enerjiniz hiç bitmiyorsa Kiraz Çiçeği Parfümü neşeli kişiliğinizi tamamlayan bir koku olacak. Kiraz çiçeği kokusu; frezya, müge, amber ve misk notaları ile tamamlanır ve bu neşeli koku hayat bulur.
Tümünü Gör

ŞEFKATLİ

Merhametiyle etrafındakileri saran ve bu merhametini ışık gibi saçanların kokusu şüphesiz ki şafak saatinden ilham alan Terre de Lumière L'Eau. Bu muhteşem koku; pembe Biber, yaban mersini ve bergamut orta notasında cömert şakayık taç yapraklarını içerir.
Tümünü Gör

ZEVK SAHİBİ

Zevk sahibidir ve hayattan nasıl keyif almasını bilir. Seçimleri özeldir ve akşam güneşi onu anlatır, tıpkı akşam güneşinden ilham alan Terre de Lumière gibi... Gurme aromatik kokusu bal ve badem notalarıyla tamamlanarak bu eşsiz kokuyu oluşturur.
Tümünü Gör

BÜYÜLEYİCİ

Feminen, zarif ve büyüleyici... Şüphesiz bu kelimeler Néroli & Orchidée kadınının tanımıdır. Orkide ve Portakal çiçeği hiç bu kadar birbirine yakışmamıştı!
Tümünü Gör

NADİR BULUNAN

Şahsına münhasır kişiliği sevilen, masum ve tez canlı... Tıpkı Arlésienne gibi! Yoğun çiçek kokusuna sahip Arlésienne Eau de Toilette, ardında büyüleyici bir iz bırakan bir çiçek buketini andırıyor. Kadifemsi gülün zarafeti, menekşenin karşı konulmaz gizemi ve safranın baharatlı kokusuyla bir araya geliyor.
Tümünü Gör