• Ücretsiz Kargo

Jasmin Immortelle Neroli Body Lotion - Jasmin Immortelle Neroli Vücut Losyonu 250 ml

Korsika’nın altını Ölmez otuyla harmanlanmış bu vücut losyonu, duşun ardından teninizi yumaşacık ve lezzetli kokusu ile kokulandırır.
Ürün Seçimi
Adet
₺136,50 ₺195,00
 • Sipariş Teslimi
 • Sevginizi paylaşın
 • Sipariş Kodu: 24LC250HF15
AÇIKLAMALAR
Jasmin Immortelle Neroli vücut losyonu, duşun ardından teninizi yumaşacık ve lezzetli kokusu ile kokulandırır. Cildinizde hafif bir ışıltı bırakır.
KULLANIMI
Uzun bir banyo ya da kısa bir duş, hiç farketmez! Bu cömert losyon duştan sonra günlük olarak uygulanmalıdır. Tam temizlik deneyimi için, cildi nazikçe temizleyen Jasmin Immortelle Neroli duş jeli ardından kullanılmalıdır.

Yumuşak bir havluyla iyice kurulandıktan sonra, ipeksi losyondan küçük bir miktar ellerinize alın. Kuru ya da gergin hissedilen alanlara özen göstererek, masaj yaparak uygulayın.
PIERRE HERMÉ PARIS
İki yetenek özel bir koleksiyon ve parfüm yaratmak için bir araya geldi Kurucumuz Olivier Baussan, yakın arkadaşı pasta şefi Pierre Hermé’yi L’OCCITANE için eşsiz kokular oluşturmak üzere davet etti. Sonuç mu? İkisininde çok sevdiği,Akdenizin ruhundan ve güzelliğin adası Korsika’dan ilham alan samimi olduğu kadar karmaşık özel üretim kokular yarattı. Değerli içeriklerin beklenmedik birlikteliklerinden doğan baştan çıkarıcı kokularımızı keşfedin. Pierre Hermé Paris

Yorumlar

MÜŞTERİLERİMİZİN AYRICA BEĞENDİKLERİ

EN İYİ SONUÇ İÇİN BİRLİKTE KULLANIN
 • Bu öğeyi hariç tut
  Jasmin Immortelle Neroli Vücut Losyonu
  Jasmin Immortelle Neroli Vücut Losyonu
  ₺136,50 ₺195,00
 • Bu öğeyi hariç tut
  Jasmin Immortelle Neroli Duş Jeli
  Jasmin Immortelle Neroli Duş Jeli
  ₺84,00 ₺120,00 Ürünü incele
Ürün seçilmiştir 0