• Ücretsiz Kargo

Jasmin Immortelle Neroli Eau de Toilette 75 ml

Ürün Puanı 4 /5 (1 değerlendirme)
Pierre Hermé, çiçeksi ve oldukça feminen olan bu kokuda, beyaz çiçeklerin notaları ile Korsika’nın ölmez otu, limon ve pembe biber ile sunuyor.
Ürün Seçimi
Adet
367,50 ₺ 525,00 ₺
 • Sipariş Teslimi
 • Sevginizi paylaşın
 • Sipariş Kodu: 24ET075HF17
AÇIKLAMALAR
Pierre Hermé, çiçeksi ve oldukça feminen olan bu kokuda, beyaz çiçeklerin notaları ile Korsika’nın ölmez otunu birleştiriyor.
Üst notaları ile beklenmedik bir şekilde hisleri uyandıran koku, derin bir nefeste limon ve pembe biberin temasını hoş bir esinti ile sunuyor.
Yaseminin çiçek notaları ve portakal çiçeğinin yumuşaklığı, Korsika’dan bir tutam ölmez otunun vahşi ve ballı aromatik dokularıyla harmanlanıyor. Bu özel parfüm, yuvarlak kutunun içine hapsedilmiş, cömert ve şehvetli şişe, tüm duyuları uyandıran değerli bir hazine.
KULLANIMI
Boyun, göğüs ve bilek gibi nabız noktalarınıza püskürtün.
Cildinizde bıraktığı kokuyu yoğunlaştırmak için, parfümü kullanmadan önce Jasmin Immortelle Neroli vücut losyonunu ​​uygulayabilirsiniz.
PIERRE HERMÉ PARIS
İki yetenek özel bir koleksiyon ve parfüm yaratmak için bir araya geldi Kurucumuz Olivier Baussan, yakın arkadaşı pasta şefi Pierre Hermé’yi L’OCCITANE için eşsiz kokular oluşturmak üzere davet etti. Sonuç mu? İkisininde çok sevdiği,Akdenizin ruhundan ve güzelliğin adası Korsika’dan ilham alan samimi olduğu kadar karmaşık özel üretim kokular yarattı. Değerli içeriklerin beklenmedik birlikteliklerinden doğan baştan çıkarıcı kokularımızı keşfedin. Pierre Hermé Paris

Yorumlar
Ortalama Puanı 4Maksimum puan:5 YORUM YAP
 • muhteşem

  kokusuna bayılıyorum:)

  Bu yorum sizin için faydalı oldu mu?
  • Ürün Puanı
   4 Maksimum puan: 5
  • Şehir istanbul
YORUM YAP