KOLEKSİYONLAR

L’OCCITANE olarak yüksek kalitede ve doğal içeriklerden yararlanmaya önem veriyoruz. 200’ü aşkın, çeyreği organik olan ve cildinize güzellik kazandıracak en etkili içerikleri kullanmaktayız. Bu içerikler formüllerimizde ideal bir konsantrasyonda bulunmaktadırlar, bu sebeple de sistematik olarak doğal içeriklere olabildiğince öncelik tanımaktayız. Örneğin, petrokimyasallardan elde edilen yağ yerine cildinize daha uygun olan bitkisel yağları tercih etmekteyiz. Siz de L’Occitane ürünlerini eşsiz kılan doğal içerikleri keşfedin. Provence’ın bademi, Burkino Faso’nun Shea yağı, hepsi geleneksel bir şekilde üretilmektedir! L’OCCITANE fitoterapi ve aromaterapinin ilkelerini izleyerek gelişirilen yüksek kalitede güzellik ürünleri ve kokular sunar. Kokularımız ve dokularımız akdeniz yaşam tarzından ilham almıştır: L'OCCITANE ürünü her zaman sağlıklı yaşamın parçası ve tatlı bir duygunun anıdır.

ALMOND (BADEM)

Güney Fransa da yetiştirilen bademleri kullanan L'OCCITANE, badem üreticisi olan aileleri, örnek olarak Alplerdeki Valensole platosunda badem yetiştiriciliği yapan Mr. Jaubert ailesini destekliyerek badem üretimini destekler.

KEŞFEDİN

AQUA RÉOTIER

3 güçlü bileşenle benzersiz şekilde formüle edilmiş susuzluğu gideren, su bazlı Aqua Réotier Koleksiyonumuzu keşfedin: hiyaluronik asit, gliserin ve Provence dağlarından elde edilen kalsiyum bakımından zengin Réotier kaynak suyu.

KEŞFEDİN

ARLESIENNE

Cesur ve zarif olan Arles kadını, Provence'ın güzelliğini kuşatır. Anlaşılması zor ve çekici, nereye giderse gitsin renklerle ve hayatla dolu kokulu bir iz bırakıyor. Grasse'den gül, Provence'tan tatlı menekşe ve safran çiçek füzyonunda bir araya geliyor.

KEŞFEDİN

AROMACHOLOGY (AROMAKOLOJİ)

Uçucu yağlar, bir bitkinin faydalarının yüksek konsantrasyonunu yakalar ve özellikle L'OCCITANE'S Aromachologie şampuanlar, saç kremleri ve koruma maskeleri gibi saç bakım ürünlerinde kullanım için uygundur. Aromachologie vücut bakımı koleksiyonumuz, sağlıklı anlar için uçucu yağları doğal kokularla birleştirir.

KEŞFEDİN

BAUX

Provence'ta, "Les Baux" köyünden şövalyeler, güç ve cesaret sembolü olarak selvi ağacını seçtiler. Şehvetli ve gizemli bir etki için odun ve tütsü karışımı ile kokulu Baux ürünlerini keşfedin.

KEŞFEDİN

CADE

L'OCCITANE'in kullandığı ardıç kaynağını La Chaffaut köyüne yakın bir bölgede bulunan Provence'ın Alpler'deki birçok tarladan almaktadır. Ecocert tarafından organik olarak sertifika almış ardıç esansiyel yağı küçük parçalara bölünmüş ağaç gövdelerinden elde edilmektedir.

KEŞFEDİN

CEDRAT

Cédrat, hafif, ancak mükemmel bir erkeksi denge için rafine edilmiş taze, narin, narenciye kokusu taşır. Bir erkeğin günlük bakım ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış tüm cilt bakım ürünleri, çok avantajlı bir erkek bakım serisi sunmak için organik Korsika Cedrat özü ile formüle edilmiştir. Koku ve vücut bakımı ürünlerimiz, cildi temizlemek ve parlatmak için taze ve hafif, otantik bir narenciye kokusu sunarken, cilt bakımı serisi nemlendirme ve parlama önleme odaklıdır.

KEŞFEDİN

CHERRY BLOSSOM (KİRAZ ÇİÇEĞİ)

Kiraz ağacı, Provençal manzarasının bir parçasıdır. Apt bölgesinde, Luberon'da yaygındır ve mevsimlere göre renk değiştirerek onu sanatçılar için bir ilham kaynağı haline getirir. Bu kokular, banyo ve vücut bakım ürünleri koleksiyonuyla L'OCCITANE, kiraz çiçeğinin şiirsel güzelliğini ve baharın ilk günlerinde narin, feminen çiçeklerini kutluyor.

KEŞFEDİN

TEMİZLEYİCİLER

İster yumuşaklık, ister tazelik arayın, doğru temizleyiciyi bulmak mümkün... Güney Fransa'dan gelen taze bitkilerle formüle edilmiş bu temizleyicilerin her biri, farklı cilt endişelerine özel olarak, sizin cildinize uygun temizleyiciyi bulabilmeniz için tasarlanmıştır!

KEŞFEDİN

ART DE VIVRE

L'Occitane ev koleksiyonumuz, dört kokuyla birlikte dört Provence hissiyatını yaşatıyor. Cocon de Sérénité ile yoğun sakinlik ve huzur, Source d'Harmonie ile kendinizi yeniden keşif, Douceur Immortelle ile sizi gülümseten anlar ve Souffle de Liberte ile bir nefes taze hava... Bu muhteşem dört kokuyla evde yaşam sanatını keşfedin.

KEŞFEDİN

OVERNIGHT RESET

8'den fazla patenti* ve ilk kullanımdan itibaren gözle görülür etkisi ile bilinen Reset Serum serisi, benzersiz çift bazlı yapısı ve ölmez otu esansiyel yağ içeren altın baloncukları ile cildinizde güçlü etkisini gösterir.

KEŞFEDİN

HERBAE BY L'OCCITANE

L'Occitane'ın Herbae koleksiyonu, evcilleştirilmemiş ve vahşi doğaya bir övgüdür. Provence'ın kalbindeki yabani otların bitkisel gücü, beyaz ısırgan otu ve beyaz yonca ile birleşerek mükemmel kokuyu yarattı.

KEŞFEDİN

IMMORTELLE DIVINE

Tek bir çiçek, tüm yaşlanma belirtilerine karşı savaşabiliyorsa? Hiç solmayan çiçek ölmezotunun gücünü, ödüllü yaşlanma karşıtı cilt bakım serimiz Divine koleksiyonu ile keşfedin!

KEŞFEDİN

IMMORTELLE PRECIOUS

Ölmez otu ve Hyaluronik Asit içeren formülüyle, cildin kendini yenileme yeteneğinin güçlenmesine ve cildinizin daha genç görünmesine yardımcı olur. Yeni Precious serisi, 2 katı daha güçlü!

KEŞFEDİN

IMMORTELLE HARMONY

Yüzünüz iç dünyanızın yansımasıdır. Vücut ve ruhun harmonisi yüzünüzdedir. Divine Harmony ile, L'Occitane iki kıymetli içeriği harmanlayarak eşsiz bir ciltbakımı kategorisi geliştirdi; Immortelle Millésimée – asla solmayan ve Jania Rubens – kendi kendini yenileyebilme özellikli alg.

KEŞFEDİN

LAVENDER (LAVANTA)

L'OCCITANE P.D.O. kaliteli lavanta esansiyel yağını Provence'taki çiftçilerin Sault ve çevresinde kurdukları kooperatiflerden elde etmektedir. Doğduğu andan itibaren lavanta dünyasıyla iç içe büyümüş olan Martin Rayne, 1000 metreyi aşkın yüksekliği ile Lagarde D'Apt'ta atalarının ona bıraktığı hazinenin devamını getirmektedir.

KEŞFEDİN

LES CLASSIQUES

40 yıllık miras boyunca L'OCCITANE, her biri benzersiz bir dokunuşla yapılmış birçok koku yaratmak için Provence'ın dört bir yanından gelen en güzel kokuları toplamıştır.

KEŞFEDİN

L'HOMME CEDRAT

Cédrat, hafif, henüz rafine edilmiş mükemmel erkeksi koku dengesiyle taze, narin, narenciye kokusunu yayar. Bir erkeğin günlük bakım ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanan cilt bakım ürünleri, organik Korsika ağaç kavunu ekstresi ile formüle edilmiştir.

KEŞFEDİN

L'OCCITAN

L'Occitan ürün gamı, Provence'ın klasik güzelliğini ve erkeklerini taçlandırır. Provence'ın kokularının rutubeti, lavanta tarlalarının mavisi, Roussillon toprağının kırmızısı, vücudu bronzlaştıran güneş, zeytinağacının gölgesine bürünmüş bürünmüş bir şenlik ile bölgenin tüm güzellikleri en saf halleriyle bu koleksiyonda yansıtılmaktadır.

KEŞFEDİN

MAKYAH

Provence pazarlarındaki büyüleyici meyve aromalarının havaya karışan etkleyici kokularından ilham alınarak yaratılmış yani makyaj koleksiyonu, L'Occitane’ın doğallığını dudaklara taşıyor.

KEŞFEDİN

NEROLI & ORCHIDEE

Néroli & Orchidée Koleksiyonu, Grasse'de bir araya gelen iki değerli esansın resmini tasvir eder. Orkide uzak arazinin kokusunu taşırken, bölgede portakal çiçeği yetişir. Şimdi bu ikisi kararlı kadınsı bir parfüm için birbirine bağlandı.

KEŞFEDİN

L'OCCITANE X PIERRE HERMÉ

Sizlerden gelen talepler üzerine,L’Occitane’ ın kurucusu Olivier Baussan, ünlü pasta şefi Pierre Hermé ile bir araya gelerek 2015 yılbaşı dönemi için özel ürettiği özel koleksiyonu yeniden lanse etti.

KEŞFEDİN

PIVOINE CİLT BAKIM

L'Occitane, tüm cilt tiplerine uygun mükemmel cilt bakım ürünlerine sahip yenilikçi bir çizgi ortaya çıkardı. İlk uygulamadan itibaren cilt aydınlanmış, kusursuz bir güzelliğe kavuşuyor.

KEŞFEDİN

PIVOINE VÜCUT BAKIMI

Şakayık Koleksiyonu yemyeşil bir ferahlık ve güney Fransa'da bulunan Drome'da elde edilen şakayık özü ile çiçeksi ve cömert bir parfüm ve tuvalet kokusu sunmaktadır.

KEŞFEDİN

REINE BLANCHE

Yüzyıllar boyunca, kusursuz bir cilt, güzelliğin ve dişiliğin nihai sembolü olmuştur. Cildin lekesiz parlaklığını korumak için uğraşmak, önemli bir güzellik meselesidir.

KEŞFEDİN

ROSE (GÜL)

• Yıllardır kadınlara verilen en güzel hediye olan bu klasikleşen içerik; yıllardır aşkın, tutkunun ve kadınlığın sembolü olarak kadınlara en çok yakışan koku olarak kabul edilir. Grasse'den gelen güller; ahududu ve beyaz misk notalarıyla daha çekici hale gelerek karşı konulmaz Rose EDT'yi yaratıldı...

KEŞFEDİN

SHEA BUTTER CİLT BAKIM

Shea yağı cildinize nem ve koruma getirmek için en uygun maddedir. Shea yağı cilt bakımı ürünlerinin tamamı normal, hassas ve çok kuru ciltleri besler, korur ve yatıştırır. Shea yağı serisinin cilt bakımı ürünleriyle tüm gün rahat hissedeceksiniz ve yağın hoş kokusunu günün her saatinde alabileceksiniz.

KEŞFEDİN

SHEA BUTTER EL ve VÜCUT BAKIMI

Provence kaynaklı ürünlerimize istisna olarak eşsiz güzelliğiyle Shea Butter Afrikalı kadınların yüz yıllardır yararlandığı, ışıltılı ciltlerinin ve sağlıklı saçlarının altında yatan ideal bir güzellik sırrıdır

KEŞFEDİN

TERRE DE LUMIERE

Altın Saat'ten esinlenen Terre de Lumière'i, güneşin batmadan hemen önce, ışığın gökyüzünü kucakladığı eşsiz bir anı keşfedin. Lezzetli ve aromatik üst notalarla, bu eşsiz koku beklenmedik bir şekilde Güney Fransa'dan lavanta, bal ve badem gibi hassas aromalara dönüşür.

KEŞFEDİN

VERBENA

Provence'ın tarlalarında yetişen onlarca aromatik bitki arasından göz önüne çıkan Verbana bitkisi limonsu ferahlığıyla zihin ve vücuda ferahlık katar. Yeni toplanmış verbana yapraklarıyla dolu sepetler üst üste sıralandığında bitkinin çarpıcı kokusu Provence'ın marketlerini çevreler.

KEŞFEDİN