KURU ELLER DERT DEĞİL

Gün boyu ellerinizi yıkamak, suyun ciltte dehidrasyon etkisi olmasından dolayı çatlamaya ve aşırı kuruluğa neden olabilir. Bununla birlikte sıklıkla kullandığınız antibakteriyel jeller, alkol içerdikleri için ciltte dehidrasyona yol açar. Shea yağının cildi derinlemesine besleyen ve koruyan özelliği ile ellerinize 4 adımlı el bakım ritueli ile ihtiyacı olan bakımı sunabilirsiniz.

1. ADIM

ELLERİNİZİ ARINDIRIN

El bakım ritüeliniz için temel adım ellerinizi arındırmaktır. Ancak suyun dehidrasyon özelliği ellerinizi kurutmaya neden olabilir.  Ellerinizi yıkadıktan sonra, hiç ıslaklık kalmayacak şekilde havlu veya peçete yardımı ile kurulamak bu durumu en aza indirecektir.

 Ellerinizin kurumasını önlemek için, hidroalkolik ürünler gibi kurutma etkisi olan ürünler kullanmaktan kaçının. Bunun yerine, Shea El Sabun gibi içerisinde  %5 Shea yağı içeren nazik formüllere sahip sabunlar seçebilirsiniz.

Sabunlar

2. ADIM

DÜZENLİ ARALIKLARLA EL PLEENGI YAPIN

Haftada bir veya iki kez yapacağınız el peelingi ile ellerinizdeki ölü derilerileri arındırırken, nemlendirici kreminizin daha iyi nüfus etmesine yardımcı olacaksınız. Shea El Peeling, içeriğindeki %10 shea yağı ve kırılmış fındık kabukları ile ellerinize nazikçe peeling yapar, korur ve besler.

3.ADIM

ELLERİNİZİ NEMLENDİRİN

Peki güzel ellerin sırrı nedir? Tabi ki doğru el kremi! Sizin için en doğru el kremi, cildinizin yüzeyinde bulunan doğal koruyucunuz hidrolipidik katmanı korumalı, beslemeli ve aynı zamanda nemlendirebilmelidir.

Etkili bir el kremi, shea yağı gibi yağ bazlı maddeler ve nemlendirici özellikli içeriklerin yanı sıra E Vitamini gibi antioksidanlar içerir. Bu nemlendirici karışım, L'OCCITANE'nin dünyada 2 saniyede 1 satın alınan,  Shea Butter El Kremi'nin başarısının arkasında yer alır.
 Ellerinize,  tırnaklarınıza ve kütiküllerinize nazikçe masaj yaparak, bol miktarda sürün. 

El Kremleri & Losyonlar

4. ADIM

BAKIM YAPIN

Güzel ellerin bir başka sırrı da güçlü, iyi bakılmış tırnaklar ve tırnak etleridir. Shea Tırnak & Tırnak Eti Yağı %30 organik shea yağı içeriği ve kolay uygulama fırçası ile daha güçlü, ışıldayan tırnaklar elde etmenizi sağlar. Aynı zamanda tırnak etlerini yumuşatarak manikür ihtiyacınızı azaltır.

  • Ücretsiz Kargo
10 /10 (7)

₺140,00

Sepete ekle