L’Occitane Ambalajlarıyla Yaratcılığınızı Konuşturun!

L’Occitane Geri Dönüşüm Yarışma Koşulları

1. Yarışmamız https://www.instagram.com/loccitane_tr/?hl=tr Instagram hesabı üzerinden gerçekleşecek olup, 24.03.2020 tarihinde başlamak üzere (yarışma tarih aralığı ayrıca 7. Maddede belirtilmiştir) Palmiye Kozmetik Ürün San. Tic. A.Ş tarafından düzenlenmektedir.

2. Yarışma katılım koşulu şartımızca; 24.03.2020 tarihli instagram postumuzda paylaşılan fotoğraf kriterlerine uyarak, instagram hesabınızda hikaye veya post paylaşılması ve @loccitane_tr hesabımızı etiketlemesi gerekmektedir. Ayrıca takipçimizin sayfamızı takip etmesi gerekir.

3. 2. Maddede belirtilen koşulları gerçekleştiren katılımcılardan özel jurimiz ile Palmiye Kozmetik Ürün San. Tic. AŞ tarafından 5 şanslı kişi seçilecektir. Özel jurimizin seçimi ile kazanan 5 kişi’ye ilettiği posta adreslerine 1’er adet Shea Verbena Sıvı Sabun 500 ml gönderilecektir. Bu hediyeler; 24.03.2020 tarihli yarışma için, kazanan 5 yarışmacının instagram üzerinden “direkt mesaj” yolu ile kazanan takipçimize Shea Verbena Sıvı Sabun 500ml’dir.  

4. Yarışma sonunda kazanan 5 kişi ile Instagram üzerinden “direkt mesaj” yoluyla iletişime geçilecektir. 5 Talihlimizin hediyesi, her birinin iletecekleri adrese en geç 03.04.2020 tarihinde kargo yoluyla gönderilecektir.

5. Tam ve doğru bilgilerin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmaya katılım tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcı herhangi bir hak iddia edemez. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş katılımcıların yarışma katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

6. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş yarışma ile ilgili olarak bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

7. Yarışmamız 27.03.2020 tarihinde saat 23.59’da sona erecek olup, kazanan 5 talihlimiz yine L’Occitane Türkiyenin resmi Instagram hesabında Story yoluyla duyuruluyor olacaktır.

8. Yarışmamıza katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

9. Yarışmamıza Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
10. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

12. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

13. Yarışma sonucunda kazanan 5 takipçimiz, isimlerinin Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

14. Yarışmaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş Yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

15. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

16. Yarışmaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların, yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş tarafından yapılacaktır. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

17. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.