Marka ve Ürünler

L’OCCITANE ne anlama gelmektedir?

L’OCCITANE "Occitanyalı kadınlar" demektir. Occitanya, Fransa'nın güneyini, İspanyanın kuzey doğusunu ve İtalya'nın kuzeybatısını kapsayan eski bir bölgedir.

Favori ürünüm neden artık üretilmiyor?

L’OCCITANE ürünlerini geliştirmek ve yeni ürünler yaratmak için sürekli yeni araştırma ve geliştirmeler yapar. Daha güncel ve üstün özellikleri olan yeni ürünleri ortaya çıkarabilmek adına bazen diğer ürünlerimizden vazgeçmemiz gerekebiliyor. Bunun yanında ürün gamımızda sizler için her zaman daha yeni ve güzel alternatifler bulabileceğinize inanıyoruz.

Yeni bir ürün seçmeye ihtiyacınız varsa veya size en yakın mağazada stokta kalan ürünü kontrol etmek isterseniz L’OCCITANE Türkiye 0212 245 85 95’i arayabilirsiniz.

Ürün tavsiyesi nasıl alabilirim?

Size en yakın mağazamızı ziyaret ederek, ürün çeşitlerimizi ve hoş kokulu parfümlerimizi keşfedebilirsiniz.

Güzellik uzmanlarımızdan danışma alabilir, ürün dokularını ve kokularını üzerinizde deneyebilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz el ve cilt bakımlarımızı da mağazalarımızda deneyimleyip, sizin ihtiyaçlarınıza en çok uyacak rutini bulabilirsiniz.

Mağazalarımıza gelmeyi tercih etmezseniz müşteri hizmetlerimizi arayarak ürünlerimiz ile ilgili tavsiye alabilirsiniz.

İnternet siparişlerinizde tavsiye isterseniz, loccitane@loccitane.com.tr veya 05051616000 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.