Eller - l'Occitane mobile

GÜZEL ELLERİN SIRRI

Eller insanlar hakkında çok fazla şey söyler ve insanlar da birçok şeyi söylemek için ellerini kullanırlar. Bu nedenle şüphesiz karşımızdakinin ilk dikkatini çekenlerden biri de ellerimizdir. Yüz bakımına gösterilen özen maalesef el bakımı için geçerli değildir. Oysaki eller de dış çevreden etkilenir ve hasar görür: soğuk hava, temizlik malzemeleri, UV ışınları, su vb... Peki bunun sonucunda ne olur? Eller hasar görür ve hızlı yaşlanır. Ellerinizin tüm yıl boyunca güzel bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, el bakımı rehberimizi takipte kalın!

Cleanse hands - l'Occitane

İPUCU 1: TEMİZLEME

Elleri temizlemek, güzellik ritüelinizdeki ilk adımdır; ancak burada gözden kaçan bir zararlı etken vardır: SU! Ellerinizi her yıkamadan sonra iyice kuruladıktan ve sudan arındırdıktan emin olun. Ellerinizin kurumasını engellemek için kurutucu etkili ürünlerden (hidroalkolik ürünler gibi) kaçının. Hassas formüle sahip (Verbena Sıvı Sabun gibi) ya da aloe vera ya da shea yağı ile zenginleştirilmiş sabunları kullanmaya özen gösterin.
KEŞFET
Elinizi arındırın - l'Occitane

İPUCU 2: PEELING

Vücudunuz ve yüzünüz için belli aralıklarla peeling yapıyorsunuz... Peki ya elleriniz? Haftada bir veya iki kez eller için özel olarak formüle edilmiş olan bir peeling yardımı ile ellerinizi arındırın. Ölü derilerin temizlenmesi ile eliniz kremin tüm faydalarından yararlanmaya hazır olacaktır! Shea One Minute Hand Scrub, shea yağı, tatlı badem ve üzüm çekirdeği yağları ile içermektedir ve E vitamini ile esansiyel yağ asitleri bakımından zengindir. Bu sayede sadece 1 dakikada elleri besler ve yumuşatır.
KEŞFET
Nemlendirmek - l'Occitane

İPUCU 3: NEMLENDİRİN

Muhteşem ellerin sırrı nedir? Nem, nem ve nem! El kreminiz çantanızın vazgeçilmezi olmalı ve ihtiyaç duyduğunuz her an cildinizin doğal koruyucu hidrolipidik tabakasını onarmak için yanınızda bulunmalı. Beslemeli, nemlendirmeli ve korumalı. Etkili bir el kremi, içerdiği esansiyel yağ asitleri ile nemlendirici içeriklere (shea yağı gibi) ve antioksidan özelliklere sahip içeriklere (E vitamini gibi) sahip olmalı. Bu eşsiz içerik karışımı, L’Occitane’ın 20 yıldır en çok sevilen ürünü olan Shea Butter Hand Cream’in başarısının sırrı!
KEŞFET
Tırnak bakımı  - Shea butter hand care routine - l'Occitane

İPUCU 4: TIRNAKLARINIZA BAKIM YAPIN

Güzel ellerin bir diğer sırrı ise güçlü ve güzel görünen tırnaklardır. Tırnak etleri, tırnakların kök kısmında bulunan koruyucu parçalardır ve onlara iyi bakmak beraberinde güzel görünen sağlıklı tırnaklar getirir. Shea Nail & Cuticle Nourishing Oil, tırnak etini besler ve yumuşatırken; tırnaklara güç ve ışıltı verir. Tırnakları içeriden beslemek de çok önemlidir. Gerçekten sağlıklı bir tırnak yapısı için biotin bakımından zengin besinler tüketmeye özen gösterin: baklagil, soya fasülyesi, badem vb...
KEŞFET

SHEA YAĞI: BİR L’OCCITANE GERÇEK HİKAYESİ

20 yılı aşkın bir süredir L’OCCITANE, tüm güzellik ustalığını Shea Butter Hand Cream’de birleştirmiştir. En çok sevilen ürünümüzün geçmişi, 1980 yılında kurucumuz Olivier Baussan’ın, doğal kozmetik uzmanı Yves Millou ile yeteneklerini ve tutkularını birleşmesine dayanır.  Yoğun nemlendirme sunan bu kremin kalbinde, Burkina Faso’lu Shea meyvesi toplayıcısı kadınlarla olan ortaklık ve bu ortaklıkla alınan yüksek kaliteli Shea yağı vardır. 2015 yılında markamız, Burkina Faso’lu kadınlardan toplam 750 ton shea yağı almıştır. Her 3 saniyede bir, Dünya’da 1 adet Shea Butter Hand Cream satılmaktadır. 20 yıllık efsanevi kremimizi keşfedin.

EL BAKIM RİTÜELİNİZ İÇİN

Shea yağı kökenli - l'Occitane

EL MASAJI

Peeling ile arındırdığınız elleriniz artık Shea Butter Hand Cream’in tüm faydalarını almaya hazırdır. Maksimum emilim için kremi masaj ile ellerinize uygulayın

Shea yağı - Shea yağı el kremi - l'Occitane

SHEA YAĞI: GERÇEK BİR HİKÂYE

En çok sevilen ürünümüzün geçmişi, 1980 yılında kurucumuz Olivier Baussan’ın, doğal kozmetik uzmanı Yves Millou ile yeteneklerini ve tutkularını birleşmesine dayanır.

El masajı - l'Occitane

SHEA YAĞI: EŞSİZ NEMLENDİRME

Shea yağı, Afrika’da binlerce yıldır kullanılmaktadır. Bir efsaneye göre kraliçe Nefertiti güzelliğini bu eşsiz içeriğe borçludur.