Provence Beauty Club Card

HEDİYE PARA PUAN

İlk alışverişinizden itibaren L’OCCITANE mağazalarından yapacağınız tüm alışverişlerde HEDİYE PARA PUAN biriktirme ve kullanma imkanı.
Hediye Para Puan, yapacağınız alışveriş tutarının %5’i kadar hediye para puanı biriktirme ve alışverişlerinizde kullanma imkanıdır.
Kazanılan Hediye Para Puanlar bir sonraki takvim yılının 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir.
Provence Beauty Club kartınızda bulunan para puanlarınızın tamamını kullanabilmeniz için puan tutarının minimum 2 katı alışveriş yapmanız gerekmektedir.
Indirim ve kampanya dönemlerinde yapacağınız alışverişlerden Hediye Para Puan kazanılamaz.
Hediye Para Puanlar sadece L’Occitane mağazalarında ve www.loccitane.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir.

Hoş geldiniz İndirim Uygulaması

L’Occitane ürünlerini daha yakından tanıyabilmeniz için,

L’Occitane mağazalarından ya da loccitane.com.tr adresinden yapılan Beauty Club Kartlı ilk alışverişi takip eden günde müşterinize  60 gün boyunca geçerli %15 indirim tanımlanır.
Bu %15 oranındaki indirim alışverişinizden sonraki gün itibariyle  60 gün boyunca yapacağınız ilk alışverişinizde tek bir faturada geçerlidir.

*İlk siparişiniz ile aynı gün uygulanmaz.
**Hoş geldiniz indirimi ayrıcalığı aynı dönemde uygulanan diğer indirim, kampanya ya da promosyonlarla birleştirilemez. Fiyat avantajlı setler, indirimli ürünler, bağış mekanizmalı ürün ya da setler Hoş geldin indirimine dahil değildir.
 

Doğum Gününüz Kutlu Olsun!

Doğum günü ayınızda yapacağınız tek bir alışverişte geçerli %15 İNDİRİM!
Doğum günü ayrıcalığı, doğum günü ayınız içerisinde herhangi bir gün yapacağınız tek seferlik alışverişte geçerlidir.
Doğum günü ayrıcalığı sadece L’Occitane mağazalarında ve www.loccitane.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir.
Doğum günü indirim uygulaması L’Occitane mağazalarından ya da online’dan yapacağınız ilk alışverişinizde geçerli değildir.
Provence Beauty Club Kart tanımlaması yapıldıktan sonra, takip eden alışverişlerde doğum ayında  %15 indirim olarak gecerlidir.
Doğum günü ayınızda yapacağınız tek bir alışverişte geçerlidir. Bu indirim aynı dönemde uygulanan diğer indirim,kampanya ya da promosyonlarla birleştirilemez. Fiyat avantajlı setler, indirimli ürünler, bağış mekanizmalı ürün ya da setler Doğum günü indirimine dahil değildir.
 

Ücretsiz El ve Cilt Bakımına Davetlisiniz!

Web sitemizden alacağınız randevu ile seçtiğiniz herhangi bir mağazamızda ücretsiz el veya cilt bakımı yaptırarak ürünlerimizi deneyimleyebilir ve uzmanlarımız tarafından yapılacak konsültasyon ile cildiniz için en doğru ürünleri keşfedebilirsiniz.
Uzmanlarımız öncelikle cildinizi analiz ederek ürünleri cildinizde deneyecek ve konsültasyon ardından uygun deneme boy ürünleri vererek takibini sağlayacaktır. Bu hizmetimiz ücretsiz olarak verilmektedir. Randevu almak için buraya tıklayın.
 

"Provence Beauty Club EXCLUSIVE Card" sahibi olabilirsiniz!

"Provence Beauty Club Card sahibi olarak, kart açılım tarihiniz itibari ile, son 18 ay içerisinde yapacağınız alışveriş tutarı 6000 TL ve üzeri olduğu takdirde "Provence Beauty Club EXCLUSIVE Card" ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayacaksınız.
 

"Provence Beauty Club Exclusive Card" ayrıcalıkları nelerdir?

Tüm "Provence Beauty Club Card" avantajları "EXCLUSIVE CARD" için de geçerlidir. Ayrıca, Exclusive Card sahipleri yapacakları tüm alışverişlerde %15 Para Puan* ayrıcalığına sahiptir.
*İndirimli, kampanyalı ya da promosyonlu ürünlerde %15 para puan kazanımı geçerli değildir.

“Hoş geldin indirimimi” internet sitesinden nasıl kullanabilirim?

Faturanız hazırlanırken indiriminiz faturanıza yansıtılacaktır.,
Online Kredi kartı ödeme ile verilen siparişlerde; faturalama işleminden sonra Hoş geldin indiriminden oluşan fark Kredi Kartınıza iade edilir.
Havale/Eft ödeme ile verilen siparişlerde; faturalama işleminden sonra Hoş geldin indiriminden oluşan fark Banka hesabınıza iade edilir.
Kapıda ödeme ile verilen siparişler için; kapıda yapılacak tahsilatı Hoş geldin indirim tutarı düşülmüş olarak belirlenir.