{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "memberTypes": "Logged Out" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": { "pageType": "Homepage", "pageBreadcrumb": "Ana Sayfa>" } }
{ "type": "gtmStart" }
SEPETİM
Sepet
ARA TOPLAM
Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
SEPETİ GÖRÜNTÜLE
750 TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz! Her 1500 TL Alışverişinize Anında 200 TL İndirim!

Satış Şartları

Giriş

Bunlar web sitemiz kullanılarak L’Occitane’dan yapılacak hediye kartı ve e-hediye kartı dâhil tüm ürün satın alımında (“alışveriş”) uygulanacak hüküm ve koşullardır (Satış Koşulları). www.loccitane.com.tr, L’Occitane mikrositeleri veya mobil siteleri veya mobil uygulamalar (toplu olarak “Web site”miz) veya telefon aracılığıyla ürün siparişi vererek, bu Satış koşullarını kabul etmiş ve bağlayıcılığını teyid etmiş olursunuz. Satış Koşullarını zaman zaman değiştirebiliriz. Bu değişiklikler tarafımızdan ilan edildikten sonra Web sitemizi kullanmaya devam ederek değişmiş Satış Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Eğer Satış Koşulları veya siparişiniz hakkında bir sorunuz varsa lütfen web sitemizdeki Bize Ulaşın (Contact Us) sekmesini kullanarak Müşteri Hizmetleri departmanımıza bir e-posta yollayın veya +90 (212) 245 85 95 numaralı telefondan bize ulaşın.

Sipariş Kabulü ve Faturalandırma

Siparişler sevkiyattan önce doğrulama ve kabule tabidir. Tüm faturalandırma bilgileri doğru ve eksiksiz olarak verilmelidir. Yanlış veya eksik bilgi vermek Satış Koşullarının ihlal edildiği anlamına gelip siparişinizin iptal edilmesiyle sonuçlanabilir. Bir siparişi kabul etmeden önce L’Occitane ‘ın kimliğinizi ve siparişinizi gerçekleştirmek için fatura bilgilerinizi doğrulatmak için ek bilgi talep etme hakkı mahfuzdur. Bir siparişi, satın alma için gereken miktarlarda sınırlamalar, ürün bilgisi veya fiyat bilgisindeki eksiklikler veya hatalar veya kredi ve dolandırıcılıkla mücadele departmanımızın belirlediği sorunlar dâhil herhangi bir nedenden dolayı reddetme veya iptal etme hakkımız saklıdır. Eğer siparişiniz, kredi kartı ödemesi (veya diğer ödeme şekliyle) gerçekleştikten sonra iptal edildiyse, ödenen tutar kadar kredi kartınıza (veya diğer ödeme hesabınıza) tarafımızdan (ödeme iadesi yapılacaktır) kredi açılacaktır. Eğer siparişinizin tamamı veya herhangi bir kısmı iptal edildiyse veya eğer siparişinizin kabulü için daha fazla bilgiye gerek varsa sizinle temasa geçeceğiz. L’Occitane kredi kartı veya bankamatik kart ile çevrimiçi verilen bazı siparişlerde ön provizyon talep edebilir. Bu ön provizyon tarafınıza faturalanmaz; ancak, kart tedarikçiniz bu miktarı kısa bir süre alıkoyabilir. Ön provizyon süresinin uzunluğunu kart tedarikçisi tespit eder. Bunu kart detaylarının hala geçerli olmasını ve işleminizi tamamlayabilmek için yeterli miktarın hesabınızda bulunmasını sağlamak için yapmaktayız. Çıkış işlemi sonunda satın almanızı onaylayarak ürün(leri) ve ödemeyi kabul ettiğinizi teyid edersiniz. Çoğu sipariş için sipariş sevk edilene kadar tahsilat yapılmaz, ancak, hediye kartı veya e-hediye kartı (toplu olarak, “Hediye Kartı”) ile veya PayPal hesabıyla ödenmek üzere verilen siparişler sipariş anında tahsil edilir. L’Occitane, yegâne takdir yetkisi kendisinde kalarak, kişi başına, hane başına, e-posta adresi başına, IP adresi başına veya sipariş başına herhangi bir nedenle ürün adetini sınırlandırma haklarını muhafaza eder. Bu sınırlandırmalar aynı hesaptan, aynı kredi kartından verilen siparişler ve aynı zamanda aynı fatura bilgileri, e-posta, IP ve/veya teslimat adresinden verilen siparişlere de uygulanabilir. Bu tür sınırlandırılmalar uygulandığında size bilgi vereceğiz.

Faturalandırma, Ödeme ve Sevkiyat Bilgilerinde Hata

Bazı siparişler sağladığınız bilgilerdeki aşağıdakiler dâhil ancak sınırlı olmaksızın herhangi bir hatadan dolayı işleme alınamaz. Bunlara: yanlış kredi kartı veya banka kartı numarası, son kullanma tarihi ve/veya kart güvenlik numarası veya diğer ödeme şekilleri hakkındaki bilgiler; yanlış faturalandırma bilgisi (örneğin, verdiğiniz fatura bilgileri mali kurum kayıtlarından farklıysa); yetersiz veya yanlış teslimat adresi (cadde, şehir, eyalet, alan kodu veya posta kodu dâhil); veya herhangi bir şüpheli dolandırıcılık bilgisi dâhildir. Satın alma Teslimatı Gecikmeleri veya Ürün Tedariki Sorunları Eğer alışveriş dâhilindeki bir ürünün dağıtım merkezimizden çıkışı gecikirse veya kalmamışsa veya Web sitemizde siparişle ilgili bir hata varsa (örneğin, ürünün fiyatlandırmasıyla veya tanımıyla ilgili bir hata), L’Occitane siparişi iptal edebilir. Eğer bu durum ortaya çıkarsa sizi haberdar edeceğiz.

Satın almanın Yeniden Sevkiyatı

Web sitemizde satılan ürünler sadece kişisel kullanım içindir, yeniden satılamaz. Kişisel veya ticari kar amacıyla ürünlerimizi yeniden satmak kesinlikle yasaktır. Yeniden satış amaçlı görünen hiçbir sipariş kabul edilmez ve iptal haklarımız saklıdır. Çok yüksek miktarlar, sık tekrarlanan siparişler, dağıtımcılar veya yeniden satıcılar (perakendeciler) tarafından verilen siparişler veya navlun sevkiyatı kullanımı gibi özellikler içeren siparişleri L’Occitane yegâne takdir yetkisini kendinde tutarak iptal edebilir ve L’Occitane bu müşterilerden gelebilecek müteakip siparişleri iptal etme hakkına sahiptir. İşbu Sözleşmeye göre yeniden satış L’Occitane’dan alınan ürün(ler)ün üçüncü kişilerle ticari satış amaçlı satın alma veya satın almaya teşebbüsü olarak tanımlanacaktır.

Eski Hileli Sipariş Geçmişi

L’Occitane hileli bir aktiviteden şüphelenildiğinde herhangi bir siparişi kabul etmeyi reddedebilir ve önceden hileli sipariş geçmişi olan müşterilerden gelen müteakip siparişleri işleme koymayı reddedebilir. Geçmişte ihtilaflı bir kredi kartıyla bağlantılı herhangi bir siparişi de reddedebiliriz. Eğer L’Occitane fiyatlandırma hatası ya da diğer ürün bilgilerindeki bir hatadan dolayı siparişinizi reddederse, bize vermiş olduğunuz e-posta adresi kanalıyla size haber vererek söz konusu siparişle ilgili bilgiler düzeltildikten sonra yeniden sipariş vermek isteyip istemediğinizi soracağız. Yedi gün içinde sizden bir yanıt almadığımız takdirde L’Occitane siparişi iptal edebilir.

Fiyatlandırma ve Ödeme İlkeleri

Web sitemizde sunulan ürünler stoklarla sınırlıdır. Web sitemizde sunulan fiyatlar TL üstündendir ve sadece TR topraklarında geçerlidir. L’Occitane Web sitemizdeki bilgileri herhangi bir zamanda ve önceden uyarmadan güncelleme ve düzeltme hakkını muhafaza eder ve Web sitemizde yayınlanan yanlış bir bilgi veya herhangi bir bilgiden soruml tutulamaz. Fiyat ve stok mevcudiyeti önceden bildirim olmaksızın değişikliğe tabidir. Ürünün yanlış bir fiyatla listelendiği durumlarda yanlış fiyatla verilen ürün siparişini reddetme veya iptal etme hakkına sahibiz. Kabul edilen Ödeme şekilleri: Visa, MasterCard ve Pay Pal. Hediye Kartları çevrimiçi satışta 300 TL, 500 TL, 1000 TL, 1500 TL, 2000 TL, 2500 TL, 3000 TL, 4000 TL, 5000 TL'lik artışlarla mümkündür. Hediye Kartları çevrimiçi olarak veya herhangi bir L’Occitane mağazasında kullanılabilir. Hediye Kartı satın aldığınızda olağan sevkiyat bedellerinin yanı sıra, eğer tabi ise, satış vergileri de üzerine eklenir.

Promosyon Kodları

Arada sırada, L’Occitane e-postalar, kataloglar, mektuplar ve reklamlar aracılığıyla promosyonlar sunar. Kaydolup L’Occitane’dan gelen promosyon bildirimlerini kabul ettiğinizde, tarafınıza ücretsiz sevkiyat ve diğer indirimler için geçerli özel kodlar içeren e-posta promosyonları ve fırsatlar yollanacaktır. Promosyonlarımızdan faydalanmak için lütfen E-bülten Kayıt sayfamızı ziyaret edin.. Web sitemizi kullanarak promosyon kodlarının ve diğer promosyonların aşırı suistimalinin veya yanlış kullanımının siparişin veya ürünün iptaliyle sonuçlanacağını onaylayıp kabul edersiniz. Kayıtlı müşterilerimize promosyonların adil geri ödenmesi ve dağıtımının sağlanması adına L’Occitane herhangi bir kişi başına, hane başına, e-posta başına, IP adresi başına veya sipariş başına geri ödemeyi herhangi bir nedenle kısıtlayabilir. Promosyon kodları doğası gereği sınırlıdır ve tarihi geçebilir veya haberli, habersiz sonlandırılabilir. Promosyon kodları kanunlarla yasaklandığında geçersizdir. Promosyon kodları kopyalanamaz, satılamaz veya paylaşılamaz. Nakite çevrilemez ve herhangi bir sebepten dolayı iptal edilebilir veya değiştirilebilir.

Teslimat İlkeleri

750 TL ve üzeri siparişlerde standart sevkiyat ücretsizdir! Satın almalar İstanbul’daki depomuzdan sevk edilir ve siparişinizin kabulünden sonraki 3-5 iş günü içinde elinize ulaşır. Stoğu Tükenen Ürünler: Bunun vereceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Eğer ürününüzün stoğu tükenmişse siparişinizle ilgili sizine temasa geçeceğiz. L’Occitane sipariş eksiğini takip etmez.

İade İlkeleri

Sadece TR’deki L’OCCITANE mağazalarından veya www.loccitane.com.tr adresinden yapılan satın almalar için geçerlidir. Tüm iade ve ürün takasları satış belgesi karşılığında yapılır. Takaslarda promosyonlar geçerli değildir. Nakit olarak ödenmiş ürünler sadece takas edilebilir veya bir mağaza kredisi oluşturulur. Nakit para iadesi yapılmaz. Eğer bir ürün için fazladan ödeme yaptığınızı düşünüyorsanız mağaza görevlisini ya da 0212 245 85 95’i bilgilendirin, ödenen miktarla doğru satış fiyatı arasındaki fark tarafınıza ödenecektir. Bu koşulların yazılı bir kopyası talep üzerine temin edilebilir. L’OCCITANE herhangi bir zaman, bildirmeksizin, iade, geri ödeme ve takas ilkelerini değiştirme hakkını muhafaza eder.

HEDİYE KARTI İLKELERİ

Sadece ürün karşılığında, herhangi bir L’OCCITANE mağazasında, www.loccitane.com.tr ‘den çevrimiçi olarak kullanılabilir ve nakit olarak ödeme yapılmaz.

VIP İLKELERİ

L’OCCITANE VIP hakkındaki tüm bilgiler wwww.loccitane.com.tr adresinde belirtilen ilkelerimize uygun olarak kullanılacaktır. L’OCCITANE kredi kartı kullanımıyla bağlantılı hiçbir kişisel bilgi talep etmez veya ihtiyaç duymaz ve bu bilgiyi sadece gönüllü VIP programıyla bağlantılı olarak talep eder. Yardım mı Lazım? Arayın 0212 245 85 95

Ürün Referansları

L’Occitane ürünlerimizle ilgili deneyimleriniz hakkındaki geri bildirimlerinizden memnuniyet duyar. Hatalı, yıkıcı ve yanıltıcı olmadığı müddetçe, tüm pozitif ve negatif eleştiriler, yorumlar veya referanslar (topluca, “Referanslar”) Web sitemizde yayınlanacaktır. Eğer referansınız Web sitemizde yayınlanmamışsa müşteri hizmetleri departmanımız ürün kalitemizi ve hizmetimizi iyileştirmek adına sizinle temasa geçebilir. Ayrıca referansları anlamı bariz bir şekilde değiştirilmemek kaydıyla, uzunluk, imla, gramer veya herhangi başka bir nedenden dolayı düzeltme hakkımız saklıdır. L’Occitane’a bir referans sunarak Referansınızın herhangi bir tazmini olmaksızın, bugün bilinen ve bundan sonra geliştirilecek olan herhangi ve tüm medya formatlarında ve medya kanallarında ebediyen kullanılmasına ve Referansın kaynağı olarak ilk adınızın, soyadınızın baş harfinin, şehir ve/veya eyalet belirtilerek ifşa edilmesine sınırsız hak tanımış olursunuz. Diğer L’Occitane müşterileriyle düşüncelerinizi paylaşmaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Fikir Hakları

Tüm telif hakları, ticari markalar, ticari takdimler, diğer fikir hakları ve Web sitemizdeki sayfa başlıkları, imgelemler, yazılar, illüstrasyonlar, formatlar, logolar, tasarımlar, ikonlar, fotoğraflar, programlar, müzik klipleri veya karşıdan yüklemeler, video klipleri ve yazılı diğer materyaller gibi diğer materyaller (topluca, “IP”) L’Occitane’a aittir, L’Occitane,bir iştiraki veya materyalini L’Occitane’a lisanslamış üçüncü taraflar tarafından kontrol edilir veya lisanslıdır ve T.C., uluslararası tivcari marka ve telif hakları kanunlarıyla korunmaktadır. Web sitemizde teşhir edilen IP ve diğer materyallere sadece ticari olmayan kişisel kullanım amacıyla (1)tüm IP’lerin içerdiği tüm telif hakları, ticari marka ve diğer tescilli simgeleri de beraberinde bulundurmak; (2) IP’yi hiçbir şekilde düzeltmeden ve değiştirmeden kullanmak ve (3) IP’yi üçüncü şahıslara ticari anlamda sunmamak veya kullanımına vermemek kaydıyla ulaşabilir, görüntüleyebilir, indirebilir ve çıktısını alabilirsiniz. Web sitemizi kullanımınız yoluyla veya IP’y ulaşımınız, görüntülemeniz, indirmeniz veya çıktı almanız sonucunda hiçbir lisans, hak, unvan veya herhangi bir materyal hakkı veya yazılım tarafınıza aktarılmaz. IP, Web sitemiz veya ilgili yazılımı çoğaltmak(yukarıdaki koşullar dışında) , yayımlamak, yayınlamak, dağıtmak, teşhir etmek, değiştirmek, türevlerini yaratmak, satmak veya her türlü satış veya istismarına tamamen veya kısmen dâhil olmak yasaktır. Web sitemizde kullanılan yazılımların tamamı L’Occitane’a veya tedarikçilerine aittir ve T.C. ve uluslararası telif hakları kanunlarıyla korunmaktadır. Web sitemizdeki IP ve yazılım sadece bir alışveriş kaynağı olarak kullanılabilir. Çoğaltılması, değiştirilmesi, dağıtımı, yayınlanması, yeniden geçerli kılınması, teşhiri veya gösterimi dâhil diğer her türlü kullanımı kesinlikle yasaktır. Web sitemizdeki tüm IP’nin bu derlemesi (yani koleksiyon, düzenleme ve kurgu) L’Occitane’ın özel mülkiyetindedir ve yine T.C. ve uluslararası telif hakları kanunlarıyla korunmaktadır. L’OCCITANE ticari ve hizmet markası, LOccitane.com etki alanı adı ve Web sitemiz kanalıyla ulaşılabilen veya sunulan diğer tüm grafikler, logolar, sayfa başlıkları, düğme ikonları, yazılı metinler ve hizmet adları ticari marka veya ticari takdim şekli veya Türkiye ve diğer ülkelerde L’Occitane’ın şahsi mülkiyetidir.

Gizlilik

Elimizde bulunan tüketici pazarlama bilgilerinin faydalı bir şekilde ve kişisel tercihlere saygılı olarak, sorumlulukla kullanılması gerektiğinin bilincindeyiz. (1) Bilgi kiralamaktan, bilgi satmaktan veya diğer bilgi pazarlamacılarıyla takastan uzak durma seçenekleri hakkında müşterilerimizi bilgilendirmeyi (2) müşterilerin bilgilerini diğer pazarlamacılarla paylaşmama taleplerine saygı göstermeyi ve (3) müşterilerin L’Occitane’dan gelebilecek olan posta, telefon veya diğer teklif yöntemlerini kabul etmeme taleplerine saygı duymayı kabul ederiz. L’Occitane’ın web sitesi düzenli olarak çerez gibi teknolojiler kullanmaktadır. “Çerez” bilgisayarınızdaki web tarayıcınız tarafından depolanan küçük bir dosyadır. Çerezler Web sitemizi ziyaret ettiğinizde çerezin içindeki anonim bir kimlik numarasıyla ilişkilendirerek sizi tanımamızı sağlar. Çerezlerimizin içinde hiçbir zaman adınız, adresiniz veya kredi kartı numaranız saklanmaz. Bu çerezler Web sitemizde nasıl tıkladığınızı ve ziyaretiniz süresince hangi sayfaları tıkladığınızı anlamamızı sağlar. Nasıl alışveriş yaptığınızı anlamak bizim alışveriş deneyiminizi iyiletirmemizi ve kişiselleştirmemizi, çıkış işlemlerinizi hızlandırmamızı sağlar. Sizin ilgi alanlarınıza yönelik geliştirilmiş çevrimiçi görüntüleme esaslı reklam sunmamız için çerez gibi teknolojiler kullanabiliriz. Web tarayıcınız aracılığıyla çerezleri kabul etmek sizin kişisel tercihinizdir. Tarayıcınızın üzerinde çerezleri etkisiz hale getirmeniz mümkündür. Ancak çerezleri kabul etmemeyi seçerseniz sizin ihtiyacınıza yönelik tasarlanmış en iyi alışveriş deneyimini size sunamayabiliriz. İnternette ve bazen de bu sitede bizim adımıza ilan hizmeti vermesi için üçüncü taraf hizmet sunucusu kullanmaktayız. Web sitemize yaptığınız ziyaretleriniz ve ürün ve hizmetlerimizle olan etkileşiminiz hakkında adsız bilgi toplayabilirler. Ürün ve hizmetler için reklam hedefleri oluşturmak amacıyla bu bilgileri bu ve diğer Web sitelerinde kullanabilirler. Bu adsız bilgi önde gelen web sitelerinin çoğu tarafından kullanılan endüstriyel standart teknolojisi olan piksel etiketi kullanılarak toplanır. Bu işlemde kişisel olarak tanımlanabilecek bilgi toplanmaz veya kullanılmaz. Kullanıcının adını, telefon numaasını, adresini, e-posta adresini veya herhangi bir kişisel tanımlayıcı bilgiyi bilmezler. Google Analitik Özellikleri Hakkında Açıklama: Web sitemiz Google Analitik Reklam Özellikleri adında Google tarafıdan sağlanan birkaç uygulama da kullanmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerebilir: Google Adwords / Hedefli Pazarlama, Google Analitik, Google Universal Analitik, Google Tag Manager(Etiket Yöneticisi), Doubleclick ve Google Sponsored Promotion service (Google Sponsorluğunda Promosyon hizmeti). Bu reklam özellikleri çerezlerle ve çerez teknolojisiyle yukarıda açıklandığı gibi birlikte çalışabilir. Burayı tıklayarak L’Occitane’ın reklam özelliklerinden ayrılabilirsiniz. Ya da Google Reklam Özelliklerinden ayrılmak için Google Analitik’e ulaşarak burada bulunan çıkışlardan faydalanabilirsiniz. Bu Gizlilik İlkeleri değişebilir. Lütfen düzenli aralıklarla yeniden gözden geçiriniz. Eğer T.C. Çevrimiçi Gizlilik Beyanında değişiklik yaparsak bu beyanın üstündeki“Son Güncelleme” tarihini yenileyeceğiz. Bu beyana ilişkin herhangi bir değişiklik yenilenmiş beyanın Web sitemizde yayınlanmasıyla yürürlüğe girecektir. Web sitemizi bu değişikliklerden sonra kullanmanız yenilenmiş Beyanı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Teminat

L’Occitane ve iştiraklerini, her türlü ve tüm iddiaya, zarara, Web sitemizi kullanmaktan kaynaklanan veya kullanmakla ilgili avukat ücretleri dahil bedel ve masraflara veya bu Satış Koşullarının tarafınızdan ihlalinden kaynaklanan durumlara karşı savunmayı, tazmin etmeyi ve sorumlu tutmamayı kabul edersiniz.

Feragatname

WEB SİTEMİZ L’OCCİTANE TARAFINDAN “OLDUĞU GİBİ” VE “VARSA” PRENSİBİYLE SAĞLANMAKTADIR. L’OCCITANE WEB SİTEMİZİN İŞLETİMİNE VEYA BİLDİRİŞİMİNE İLİŞKİN WEB SİTEMİZİN İÇERDİĞİ İÇERİK, MATERYAL VEYA ÜRÜNLERİ HİÇBİR ŞEKİLDE, NE SARAHATEN (AÇIKÇA) NE DE İMA YOLUYLA TEMSİL VE GARANTİ ETMEZ. İLGİLİ YASA ÇERÇEVESİNDE, L’OCCITANE NE SARAHATEN (AÇIKÇA) NE DE İMA YOLUYLA ZIMNİ TİCARİ ELVERİŞLİLİK VE BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİLERİ DÂHİL AMA BUNUNLA SINIRLI KALMAKSIZIN HİÇBİR GARANTİYİ KABUL ETMEZ. YUKARIDAKİLERİ KISITLAMAKSIZIN, L’OCCITANE WEB SİTEMİZ ARACILIĞIYLA SUNULAN HERHANGİ BİR META İÇİN, HERHANGİ VE BÜTÜN GARANTİLERİ NE SARAHATEN (AÇIKÇA) NE DE İMA YOLUYLA KABUL ETMEZ. WEB SİTEMİZİ KULLANARAK WEB SİTEMİZİ KULLANMANIN RİSKİNİN SİZE AİT OLDUĞUNU KABUL EDERSİNİZ. BU FERAGATNAME ÜRETİCİNİN VERDİĞİ HERHANGİ BİR ÜRÜN GARANTİSİNİ KAPSAMAZ. BU FERAGATNAME BU SÖZLEŞMENİN ESAS PARÇASINI OLUŞTURUR. BAZI ÜLKELER İMA EDİLEN GARANTİLERİN BİR SÜREYLE SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEZ, O YÜZDEN YUKARIDAKİ SINIRLANDIRMALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

HİÇBİR SURETTE VE HİÇBİR KANUN VEYA EŞİTLİK TEORİSİYLE, NE HAKSIZ MUAMELEDE, NE SÖZLEŞME ALTINDA, NE KUSURSUZ SORUMLULUK NE DE BAŞKA HİÇBİR HALDE L’OCCITANE VEYA İŞTİRAKLERİ, ÇALIŞANLARI, YÖNETİCİLERİ, MEMURLARI, TEMSİLCİLERİ, SATICI VEYA TEDARİKÇİLERİ SİZE YA DA BİR BAŞKASINA KARŞI KAR KAYBINDAN DOĞAN HASARLAR, İTİBAR KAYBI, VERİ KAYBI, İŞ BIRAKMA, SONUÇLARIN DOĞRULUK DERECESİ VEYA BİLGİSAYAR ARIZASI VEYA KUSURU DÂHİL AMA BUNUNLA SINIRLI KALMAKSIZIN WEB SİTEMİZİ KULLANMAYA VEYA KULANAMAMAYA İLİŞKİN ENDİREKT, ÖZEL, TESADÜFİ VEYA DOLAYLI ZARAR VEYA HASARLARDAN YETKİLİ L’OCCITANE TEMSİLCİSİ HABERDAR EDİLMİŞ VEYA SÖZ KONUSU SONUÇLARIN OLASILIĞINI BİLSE BİLE, SORUMLU TUTULAMAZ. YUKARIDA BAHSİ GEÇENLER UYARINCA, WEB SİTEMİZİ KULLANIMINIZLA İLİŞKİLİ TARAFINIZDAN YAPILAN FAZLADAN ÖDEMENİN DOĞURABİLECEĞİ HASARLARDAN ÖDEME TALEBİNİN ORTAYA ÇIKMASINI TAKİP EDEN ALTI AYLIK SÜREDEN ÖNCE HİÇBİR DURUMDA L’OCCITANE SORUMLU TUTULAMAZ.

Genel

Yukarıdaki Satış Koşulları Web sitemiz aracılığıyla siz ve L’Occitane arasındaki tüm ticari ilişkiyi yönetir ve önceki tüm sözleşme ve temsilleri hükümsüz kılar. Başlıklar sadece başvuru amaçlıdır ve hiçbir şekilde bölümün kapsamını tanımlamaz veya sınırlandırmaz. Eğer bu Satış Koşullarının herhangi bir şartı herhangi bir nedenle uygulanamazsa, söz konusu koşul sadece uygulanabilir hale getirilmek amacıyla yeniden düzenlenir ve diğer koşullar yürürlükte ve geçerli kalacaktır. L’Occitane’ın sizin ya da başkalarının Satış Koşullarını ihlali karşısında harekete geçmekteki başarısızlığı muafiyet oluşturmaz ve bu ihlal veya herhangi takip eden ihlaller karşısında L’Occitane’ın haklarını sınırlamaz. Satış Koşulları kanun hükümlerindeki ihtilaflar gözetilmeksizin Türk kanunları ile yönetilecek ve tefsir edilecektir. Bu Satış Koşullarından veya Web sitemizin kullanımından kaynaklanan ya da bunlarla ilgili herhangi bir dava veya yasal işlem Türk mahkemelerine sevk edilmelidir ve siz işbu vesileyle bu mahkemelerin şahsa münhasır yargı yetkisine rıza gösterirsiniz.