• En Sevilen

Shea & Badem Beauty Box

Satın alacağınız her bir Beauty Box gelirini Altı Nokta Körler Vakfı'na bağışlıyoruz.
Ürün Seçimi
Adet
79,00 ₺
  • Sipariş Teslimi
  • Sevginizi paylaşın
  • Sipariş Kodu: T52BTYBXY19
AÇIKLAMALAR
17 yıldır, L’OCCITANE olarak tüm dünyada, engellenebilir körlükle ilgili bilinci geliştirmek için pek çok Sivil Toplum kuruluşunun desteği ile mücadele veriyoruz.
UNION for Vision 10by20 programı ile 2020 yılına kadar 10 milyon kişiye göz muayenesi ulaştırmayı hedefliyor.
 
L’OCCITANE Türkiye olarak, Altı Nokta körler Vakfı ile yaptığımız ortak çalışmada projemize sizleri de dahil ediyoruz. Satın alacağınız her bir Beauty Box  satışının geliri ve L’OCCITANE Vakfı’nın ortak desteği  ile Altı Nokta Körler Vakfı’na Pakimetre Makinesi ( Kornea kalınlığını ölçen makine) alınmıştır. Altı Nokta Körler Vakfı’da bu projeyi desteklemek için 20.000* kişinin ( özellikle glokom riski olan) kornea kalınlığının ücretsiz ölçümünü üstlenmiştir.
 
*Yaklaşık olarak 20.000 kişi için planlanmıştır.

Bu set:
Organic Shea Butter 10 g
Almond Shower Oil 35 ml
Shea Milk Soap 25 g
Shea Hand Cream 10 ml ve
Shea Ultra Rich Lip Balm 4 ml ürünlerini içerir.
SHEA BUTTER - SHEA YAĞI
L'Occitane da, sadece Provence'ta bulunan içerikleri kullanma kuralımız vardır. Ancak bazen özel içerikler için , Shea Yağı gibi, bazı istisnalar yaparız. Burkina Faso'da kadınlar yüzyıllar boyunca ciltlerini ve saçlarını Shea yağı ile korudu ve besledi. Bu yüzden tedarikçilerimiz ile adil ticareti temel alan sürdürülebilir bir zincir kurarak Shea yağının güzellik rituelinize dahil ettik. Shea Butter - Shea Yağı

Yorumlar