SHEA HAPPY

SHEA HAPPY İLE MUTLU CİLTLER..

Cildimiz özellikle de el ve ayaklarımız suyu vücudumuzun içinde tutan bariyerlerdir. Kuru ve soğuk havalarda ya da güneş etkisiyle, bu su yüzeyden hızlıca buharlaşır, geriye derinleşen minik çatlaklar kalır. Günde fazladan iki bardak su içmek, çok sıcak su ile banyo yapmamak ve L’Occitane Shea Butter serisi ile tanışmak; nemli, güzel bir cildin tek gerçek sırrı olabilir! Kuru ciltlerin mutluluk kaynağı Shea, sınırlı sayıda üretilen, canlandırıcı kokusuyla ve detoks etkisiyle sevenlerini yeni yıl için sürpriz Shea Happy koleksiyonuyla karşılıyor.

Shea Happy Koleksiyonu, özel olarak tasarlanmış ambalajındaki Shea yaprakları ile güneşin parlak renklerini temsil ediyor. Kokusu ise adeta bir mutluluk kaynağı!

Shea Happy El Kremi

Shea Happy El Kremi

Balmumu dokusu ile sevenleri için farklı bir sürpriz hazırlayan Shea happy el kremi, yoğun besleyici özelliği ile ellerinizi nazikçe nemlendiriyor, tazeliyici kokusu ile de gün boyu ellerinizde ferahlık hissi sağlıyor.
Shea Happy El Kremi 30 ml  80₺

KEŞFEDİN
Shea Happy Duş Kremi

Shea Happy Duş Kremi

%5 Shea içeriği ile zenginleştirilmiş Shea Happy duş kremi, vücudunuzu nemlendirerek, nazikçe arındırır. Kremsi yapısı ile duş ritüeliniz sırasında vücudunuzda yumuşacık bir etki bırakır.
Shea Happy Duş Kremi 250 ml 150 ₺

KEŞFEDİN
Shea Happy Ultra Rich Vücut Kremi

Shea Happy Ultra Rich Vücut Kremi

%25 Shea içeriği ile zenginleştirilmiş Shea Happy Ultra Rich vücut kremi vücut bakımında yoğun nem bakımı sunuyor.
Shea Happy Vücut Kremi 100 ml 240₺

KEŞFEDİN
Shea Happy Ultra Light Vücut Kremi

Shea Happy Ultra Light Vücut Kremi

Köpüksü dokusuyla %5 Shea içeriği ile zenginleştirilmiş Shea Happy Ultra Light vücut kremi, vücutta hızlıca emilerek yoğun nem bakımı sunuyor.
Shea Happy İnce Yapılı Vücut Kremi 200 ml  320₺

KEŞFEDİN

SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE MUTLULUK VEREN SHEA

İçeriğindeki canlandırıcı meyve kokuları ile soğuk kış günlerinde sizi neşelendirecek ve enerji verecek Shea Happy koleksiyonu, özel ambalajıyla da yüzlerde gülümseme bırakacak.
DİĞER SHEA KOLEKSİYONUMUZU KEŞFEDİN