RENGARENK VE EĞLENCELİ SINIRLI SAYIDAKİ ÖZEL SERİLERİMİZİ KAÇIRMAYIN!

Klasik Shea

En sevilen Shea koleksiyonumuz, yılbaşına özel tasarımıyla soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak! Bırakın Shea'nın besleyici ve koruyucu özelliği siz sarıp sarmalasın.

KEŞFEDİN

Shea Bergamot

Bergamotun aromatik kokusuyla bütünleşmiş Shea'nın nem veren ve besleyici yapısını keşfedin! Mis kokusu sanki sıcak bir dvaetteki Early Grey çayının aromasını çağrıştırıyor…

KEŞFEDİN

Verbena Mandarin

Aralık ayında Provence semalarına süzülen, çıtır çıtır şöminelerde yanan, közlerin üzerine atılan mandalina kabuklarının kokusunu… Mandalina ve isli sedir ağacının mine çiçeği ile bir araya gelmesiyle harmanlanmış özel seriye bayılacaksınız!

KEŞFEDİN

ROSE CALISSON SPARKLING ÖZEL SERİ

Provence’ın tatlı ve ikonik şekerlemesi Calisson, çiçek açan bahar güllerinin çekici kokusu, yeni yıla özel üretilmiş Rose Calisson serisinde hayat buluyor. Parfüm, duş jeli, el kremi ve özel jel parfümüne bayılacaksınız. 
KEŞFEDİN

TERRE DE LUMIERE'İN YENİ GURME SERİSİ İLE TANIŞIN: TERRE DE LUMIERE SPARKLING EDITION

TDL SPARKLING EDITION

Provence’ın altın saatlerinin büyüsünü yansıtan, güneşin bal rengi tonlara döndüğü o kısacık zamanda güneşi tenimizde hissettiğimiz andan ilham alan bu ışıltılı koleksiyon, şakayık çiçeğinin zarif kokusunu, lavantanın sıcak sakinliğini ve greyfurtun canlılığını ve Tonka fasülyesinin tatlı caramel notalarını taşıyor.
KEŞFEDİN

TERRE DE LUMIERE SPARKLING PARFUM IN OIL

Yeni yılda yenilikçi, sınırlı sayıda üretilmiş bu lüks bir parfum, köpüklü parfümlü yağ dokusuyla, saçlarınızı ve tüm vücudunuzu cennet gibi, etkili bir kokuyla sarıp sarmalayacak. Su bazı cildi nemlendirirken, yağ bazı ise kıyafetlere bulaşmadan pürüzsüz bir cilt dokusu elde etmenizi sağlar. Kullanmadan önce ürünü sallayarak iki bazın karışmasını sağlayın ve vücudunuzu & saçınızı spreyleyin.
KEŞFEDİN

TERRE DE LUMIERE SPARKLING EDITION

Hafif ve ipeksi Terre de Lumiere Sparkling Duş Jeli, vücudu nazikçe temizler, hoş bir ışıltı ve gurme bir koku bırakır. Terre de Lumiere Sparkling Vücut Losyonu, cildi nemlendirir. Terre de Lumiere Sparkling El & Vücut Kremi, elleri ve vücudu nemlendirir. Işıltılı notalarıyla nazikçe kokulandır ve güzel bir parlaklık verir.
KEŞFEDİN

EVİNİZDE SIMSICAK BİR YILBAŞI RUHU

  • L'Occitane'ın Provence’ın güneyindeki geleneksel tatlılara olan yorumu, yeni bir ev koleksiyonunda hayat buluyor. Sıcak ve tatlı aromasıyla, tüm sevdiklerinizi bir masa etrafında toplanmış, kahkalar ve sevgiyle kucakladığınız anlara davet ediyor. 13 Dessetes Ev Koleksiyonu, kurutulmuş meyveler ve tarçın kokusuyla tüm evinizi sıcacık ve şenlikli ruhuyla dolduracak.

KEŞFEDİN

MİNİK HEDİYE SETLERİ!