Tohumun Mucizesi Büyük Ödül Şartlar ve Koşullar

Madde 1 - Konu
317 097 350 referans numaralı; ZI Saint Maurice 04100 Manosque, Fransa adresindeki kayıtlı olan The M&L Distribution (France) S.A.R.L. şirketi, BayYacine BENKRITLY tarafından temsil edilmekte ve Tohumun mucizesi adlı bir oyun organize etmektedir. www.loccitane-garden-of-seeds.com/tr/tr adresinde, oyun platformu üzerinden 24/12 - 29/12 tarihleri arasında düzenlenecek oyun, bu belgede "Oyun" olarak ifade edilmektedir. Oyunu Türkiye’de adapte eden Palmiye Kozmetik Ürünleri San. Ve Tic Aş, bu belgede “Şirket” olarak ifade edilecektir.
 
Madde 2 - Oyuna Katılmak
 
2.1 Giriş koşulları
 
Bu Oyun, Türkiye’de ikamet eden (bundan sonra Katılımcı (lar) olarak bahsedilecektir) 18 yaşından büyük herkese açıktır. Oyunu düzenleyen şirket, ajans çalışanları ve doğrudan veya dolaylı olarak yapıya dahil olan bireyler ve aileleri bu oyuna katılamaz.
 
Büyük ödül katılım emaili ve şartları, katılımcı oyundaki tüm tohumları 4. Seviyeye getirdiğinde katılımcıya e-posta yoluyla iletilir. Organizasyon şirketi, herhangi bir katılımcıdan bu koşulları sağladığını ispatlamasını isteme hakkını saklı tutar. Bu şartları yerine getirmeyen veya ispatlamayı reddeden herhangi bir kişi oyundan diskalifiye edilir ve kazanan olsa bile ödülü alamaz. Aynı şekilde, yanıltıcı beyanlar, yanlış kimlik veya adres beyanları, katılımcının derhal diskalifiye edilmesine yol açacaktır.
 
Büyük ödüle email yoluyla gelen bağlantı yoluyla erişilebilir.
Oyuna giriş yaparak, katılımcılar mevcut kuralları tam olarak kabul ettiklerini belirtmiş sayılırlar.
 
2.2. Oyuna Giriş Prosedürü
 
Bu oyun, herhangi bir ürün satın alma zorunluluğu olmayan ücretsiz bir oyundur. Katılmak için, kayıt olmanız ve www.loccitane-garden-of-seeds.com/tr/tr adresinden Tohumun Mucizesi oyununu oynamanız yeterlidir.
Ödül kazanmak için yapmanız gerekenler:
• Katılımcı her bir tohumun 4. seviyesine ulaşmalıdır. Her bir ara ödül, bir tohumla ilişkilendirilmiştir.
• Katılımcı oyundaki 8 tohum için 4. seviyeye ulaştığında, şirket tarafından “Büyük Ödül” çekiliş emaili gönderilecektir. Bu emaili edinmek için şart, tüm tohumlarda 4. Seviyeye ulaşmış olmaktır.
Ardından katılımcıların L’Occitane Web Sitesindeki özel formu doldurması gerekmektedir: Bunun haricinde; telefonla, faksla, postayla veya e-postayla yapılan katılımlar dikkate alınmaz.
 
Oyuna giriş yaparak katılımcı, mevcut yasal düzenlemelerin tüm hükümlerini, genel davranış kurallarını ve gerekli yasa ve kuralları tam ve mutlak olarak kabul edilmiş sayılır.
  
Eksik, yanlış olan veya yukarıda belirtilen prosedürü takip etmeyen (özellikle 8 tohum için dördüncü seviyeye ulaşmamış oyuncular) katılımcılar için hiçbir katılım dikkate alınmaz ve bu nedenle mevcut katılımı geçersiz sayılır.
 
Madde 3 - Ödüller
 
Her katılımcı tarafından dördüncü düzeyde elde edilen her tohum için ödüller:
  • Ölmez otu Tohumu:
L'OCCITANE’IN TÜRKİYE WEB SİTESİNDE VE TÜRKİYE MAĞAZALARINDA IMMORTELLE KOLEKSİYONUNDA %20 İNDİRİM VE 3 ADET ÜCRETSİZ IMMORTELLE RESET SERUM SAMPLE
  • Badem Tohumu:
L'OCCITANE’IN TÜRKİYE WEB SİTESİNDE VE TÜRKİYE MAĞAZALARINDA BADEM KOLEKSİYONUNDA %20 İNDİRİM VE 3 ADET ÜCRETSİZ ALMOND SHOWER OIL SAMPLE
  • Lavanta Tohumu:
L'OCCITANE’IN TÜRKİYE WEB SİTESİNDE VE TÜRKİYE MAĞAZALARINDA LAVANTA KOLEKSİYONUNDA %20 İNDİRİM
  • Narenciye Ağacı Tohumu:
L'OCCITANE’IN TÜRKİYE WEB SİTESİNDE VE TÜRKİYE MAĞAZALARINDA CITRUS VERBENA KOLEKSİYONUNDA %20 İNDİRİM
  • Gül Tohumu:
L'OCCITANE’IN TÜRKİYE WEB SİTESİNDE VE TÜRKİYE MAĞAZALARINDA GÜL KOLEKSİYONUNDA %20 İNDİRİM
  • Kiraz Tohumu:
L'OCCITANE’IN TÜRKİYE WEB SİTESİNDE VE TÜRKİYE MAĞAZALARINDA KİRAZ KOLEKSİYONUNDA %20 İNDİRİM
  • Shea Tohumu:
L'OCCITANE’IN TÜRKİYE WEB SİTESİNDE VE TÜRKİYE MAĞAZALARINDA SHEA KOLEKSİYNUNDA %20 İNDİRİM VE 3 ADET ÜCRETSİZ SHEA LIGHT FACE CREAM SAMPLE
  • Verbena Tohumu:
L'OCCITANE’IN TÜRKİYE WEB SİTESİNDE VE TÜRKİYE MAĞAZALARINDA VERBENA KOLEKSİYONUNDA %20 İNDİRİM
 
Büyük Ödül için, organizatör firma tarafından yukarıda belirtilen giriş koşullarına uygun olan oyuncular arasında beş (5) kazanan belirleyecektir. Bu 5 kazanana rastgele 5 farklı büyük ödülden biri verilecektir. Bu yarışmada verilecek ödül sayısı aşağıdaki ödüllerden birer adet olmak üzere tüm yarışmada toplam 5 adettir. Bu 5 farklı ödül:
 
1– Shea Hand Cream 150 ml
2- Almond Shower Oil 250 ml
3- Immortelle Reset Serum 30 ml
4- Citrus Verbena Shower Gel 250 ml
5- Lavender shower gel 250 ml
 
Katılımcılar, kazanmaları halinde, bu indirim, numune ve ürünleri, özellikle nakit ödemeye çevirmemeyi ve her türlü diğer ürün veya hizmetlere karşı değiştirmeyi ve kendilerine verilen ödülü kabul etmeyi taahhüt ederler.
Şirket, herhangi bir ödülü değiştirme hakkını saklı tutar; bu değişiklik sebebi ne olursa olsun, bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 
Madde 4 - Ödüllerin teslim edilmesi
The Seeds of Dream 4. Seviye ödülleri için, katılımcı doğrudan oyuna girerek, tohum ekranında hediye görseline tıklayarak kodunu edinebilir.
Her bir tohum için ayrı verilen bu ödül, L'Occitane Türkiye İnternet Sitesinde (www.loccitane.com.tr) ve mağazalarında kullanılacak bir kupon kodu şeklindedir. Promosyon kodu, internet sitesi sepet ekranında ve Türkiye mağazalarında, Kupon kodunu satış görevlisine göstererek kullanılabilir.
 
Bu kupon kodları 24 Aralık 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri ​​arasında kullanılabilir.
Şirket, kupon kodu ile elde edilen ödül stokta kalmamışsa, ödülü aynı değeri taşıyan başka bir ödülle değiştirme hakkını saklı tutar.
 
Büyük Ödül ile ilgili olarak, kazananlar yarışma bitiş tarihinden sonraki 10 gün içinde organizasyon şirketi tarafından iletişime geçilerek, yarışmayı kazandıklarıyla ilgili bilgilendirilecektir.
Bir kazananın ilan edildikten sonraki 20 gün içinde şirketle temasa geçmemesi durumunda, ödüllerden vazgeçmiş sayılır ve ilgili ödül için başka bir kazanan belirlenir.
Kazanan, düzenlemelerin hükümlerine uymak zorundadır. Kazananın, mevcut düzenlemelerde belirtilen kriterleri karşılamadığı durumlarda, ödül kazanamayacaktır.
Ödüllerle ilgili olarak herhangi bir itiraz veya iddia yapılamaz. Kazanan, organizasyon şirketini ödüller konusunda herhangi bir şekilde sorumlu tutma girişiminden kaçınmayı taahhüt eder.
Her ödül ilan edildiği şekilde kabul edilmelidir. Herhangi bir nedenden dolayı kazanan tarafından hiçbir değişiklik yapılamaz. Hiçbir finansal bedel, “kesin teklif” ya da eşdeğer bir ödeme, ödüllerin yerine kabul edilemez.
 
Madde 5 - Kişisel verilerin kullanımı
5.1. Tohumun Mucizesi oyunu ve Büyük Ödül süresince katılımcılar, Organizasyon Şirketi'ne, kendileriyle ilgili kişisel verileri sağlayacaklardır.
Kişisel verileriniz ve iletişim bilgileriniz, L’Occitane International SA tarafından izninize dayanarak, oyuna katılımınız için; tekliflerimizi geliştirmek, ürünlerimizi, hizmetlerimizi, kişiselleştirilmiş tekliflerimizi size sunmak ve doğrudan pazarlama iletişimlerinin yanı sıra, resmi analitik amaçlarla tutulmak üzere kaydedilecektir.
Bilgilerinizi, operasyondan sorumlu L'Occitane ekipleri ile birlikte, L'Occitane Grubu şirketleri ve yukarıda belirtilen amaçlar için gerektiğinde adımıza hareket eden güvenilir üçüncü taraflarla da paylaşabilmekteyiz.
Verilerinize erişim, düzeltme, silme, sınırlama, taşınma talep etme ve ayrıca  info@loccitane.com.tr ile temasa geçerek verilerinize itiraz etme veya geri çekme talebinde bulunma hakkınız vardır. Lütfen verilerinizin işlenmesi hakkında daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyin. Ayrıca dpo@loccitane.com adresinden veri koruma görevlimizle iletişime geçme ve ülkenizdeki veri koruma otoritesine şikayette bulunma hakkınız vardır.
Kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşarak ve bu işlemi tamamlayarak en az 16 yaşında olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.
5.2 Tohumun Mucizesi oyunu ve Büyük Ödül kazananları, Şirketi'e herhangi bir sınırlama olmadan ve kendilerine verilen ödüllerle ilgili herhangi bir ücret veya avantaj sağlama hakkını vermeden; herhangi bir medya aracılığıyla, sınırlama veya nitelik olmadan ve söz konusu kullanım hakkını vermeden, tanıtım veya halkla ilişkiler amacıyla olmak üzere kişisel ayrıntılarını (ad ve soyad) kullanma hakkını açık bir şekilde vermeyi kabul eder.
 
Madde 6 - Yükümlülüğün sınırlandırılması
Tohumun Mucizesi oyunu ve Büyük Ödüle katılarak, mevcut düzenlemelerin tüm hükümlerini, internet üzerinde genel olarak uygulanan davranış kurallarını ve Türkiye'de geçerli olan yasaları, kuralları ve diğer metinleri bütünüyle kabul etmiş sayılırsınız.
Oyun ve büyük ödüle katılarak, özellikle teknik performans, cevap verme süresi, bilgilerin incelenmesi veya aktarılması, kesinti riskleri, internet virüslerinin herhangi bir ihlaline ve zarar riskine karşı belirli verilerin korunmaması için internet ile bağlantısı ve internet üzerinden aktarılması gibi daha genel bir ifadeyle, internetin özellikleri ve sınırlarıyla ilgili riskleri bilmiş ve ve kabul etmiş sayılırsınız.
Şirket, internetin ya da Instagram ve Twitter uygulamalarının hatalı çalışması durumunda, kullanıcının rekabete erişimini engellemekten sorumlu değildir. Özellikle, Şirket herhangi bir harici kötü niyetli davranıştan sorumlu tutulamaz.
Şirket, kullanıcılara mevcut ve doğrulanmış bilgi ve / veya kaynaklar sağlamak için elinden geleni yaparken, herhangi bir hatadan (özellikle rekabet sitelerindeki görüntüler, e-postalardaki hatalar konusunda) sorumlu tutulamaz. Bilginin bulunmaması ve / veya sitede virüs bulunması için sorumlu tutulamaz.
Bilgisayarında ve telefon donanımında depolanan kendi verilerini ve / veya yazılımlarını herhangi bir saldırıya karşı korumak için her bir uygun önlemi almak kullanıcıya aittir. Siteye erişen ve yarışmaya giren herhangi bir kişi doğacak risklerden kendi sorumludur.
Ayrıca, Organizasyon Şirketi aşağıdaki durumlarda sorumluluk alamaz:
- telefon bağlantılarında sorunlar,
- donanım veya yazılımla ilgili sorunlar,
- Organizasyon Şirketi'ne atfedilemeyen nedenlerle katılımcıların sağladığı bilgilerin imhası,
- insan hataları veya elektriksel faktörlerin neden olduğu hatalar,
- Rekabetin uygun şekilde yürümesini etkileyebilecek aksaklıklar veya otomatik ödül kazanımı sürecindeki aksaklıklar.
 
Her durumda, Tohumun Mucizesi Oyununu ve Büyük Ödül  idari ve / veya teknik çalışması Şirket’in kontrolü dışındaki bir faktörden dolayı bozulursa, bu durum şirketin oyunlara son verme hakkını saklı tutar. Herhangi bir dolandırıcılık veya mevcut düzenlemelere uymama durumu, sorumlu tarafın rekabetten diskalifiye edilmesine yol açabilir ve Şirket uygun gördüğünde, söz konusu tarafa karşı yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.
 
Madde 7 - Düzenlemelere erişim ve düzenlemelerin yorumlanması - değişiklikler
7.1 Erişim

Mevcut düzenlemeler Organizasyon Şirketi web sitesinde tam olarak görülebilir: https://www.loccitane.com.tr/tohumun-mucizesi-buyuk-odul-yarisma-formu,45,2,83954,1422476.htm Oyunlarla ilgili sözlü sorular alınmayacaktır. Herhangi bir talep yazılı olarak bildirilmeli ve yukarıda belirtilen adreste Palmiye Kozmetik’e (Şirket) gönderilmelidir, 31 Aralık'tan sonra hiçbir talep kabul edilmez.
7.2 Düzenlemelerin yorumlanması
Düzenlemelerin uygulanması veya yorumlanması ile ilgili sorular ve ortaya çıkabilecek beklenmedik sorular, Şirket tarafından kesin olarak karara bağlanır.
7.3 Değişiklikler
Şirket, yarışmacıların herhangi bir zamanda ve özellikle de mücbir sebep hallerinin ortaya çıkması durumunda, herhangi bir tazminat talep etme hakkına sahip olmadan, herhangi bir zamanda ve özellikle de mücbir sebep hallerinde, kısıtlama, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Herhangi bir değişiklik, Şirket’in web sitesinde yayınlanan bir değişiklikle yapılacaktır: https://www.loccitane.com.tr/tohumun-mucizesi-buyuk-odul-yarisma-formu,45,2,83954,1422476.htm
 
 Madde 8 - Uygulanabilir yasa ve yargı
Mevcut düzenlemeler Türkiye kanunlarına tabidir.
Bu düzenlemelerin uygulanması veya yorumlanması ile ilgili her türlü ihtilaf, taraflarca dostane bir şekilde karara varılmadıkça mahkeme yetki alanına girecektir.