YENİLENEN PRECIOUS KOLEKSİYONU

HAREKETLİ VE YOĞUN YAŞAMINIZ İÇİN DİNAMİK BİR FORMÜL

Cildiniz değişmeye ve ilk çizgileriniz oluşmaya mı başladı? Precious serimiz cildinizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak ve cildinize yeni bir dinamik kazandırmak için yeniden formülize edildi!

EN SEVİLENLERİMİZDEN PRECIOUS, DAHA GÜÇLÜ BİR FORMÜL İLE GERİ GELDİ

İKİ MUHTEŞEM İÇERİK
  1. Ölmez Otu esansiyel yağı dış etkenlere karşı(UV ışınları, stress, yorgunluk, yaşam tarzı, mavi ışık) etkili olan antioksidan özellikleriyle bilinir. Aynı zamanda cildin yenilenme hızını arttırmaya da yardımcı olur.
  2. Yeni yarattığımız kompleks; Hyaluronik Asidi ve silisyumu bir araya getirir bunun sonucunda Hyaluronik asit cildin daha derinlerine ulaşabilir. Bu dinamik kompleks sayesinde Hyaluronik Asit 2 kat daha güçlenir ve ciltteki doğal Hyaluronik Asit üretiminin dört katına kadar artırmaya yardımcı olur.*

SADECE 10 GÜN KULLANIMIN ARDINDAN YAPILAN MEMNUNİYET TESTLERİ, CİLT YENİLENMESİNİN ÖNEMLİ ÖLÇÜDE GERÇEKLEŞTİĞİNİ GÖSTERDİ! **
* 9 günlük uygulama sonrası yapılan Ex vivo test sonuçlarına göre.
** 20 kullanıcıya uygulanan Cilt Yenilenmesi Etkinlik Testi'ne göre - Rutin: Tonik, Serum, Göz Balmı, Krem
10 gün uyguladıktan sonra kullanıcılarımız cildinin yenilenmesinde % 28 kadarlık bir artışa yardımcı olduğunu gözlemledi!*
Tüm cilt tiplerinde yeni ve mevcut L'Occitane kullanıcıları ile memnuniyet testleri gerçekleştirdik. Altı tanesi klinik etkinlik testi olmak üzere, 6.000 ürün başvurusu içeren, 1.000'den fazla müşterimizle birlikte toplamda 41 test gerçekleştirdik.
* 20 kullanıcı ile gerçekleştirilen Klinik Cilt Yenileme Testi'ne göre. Rutin: Tonik + Serum + Göz Balsamı + Krem


 

PRECIOUS'I YENİDEN KEŞFEDELİM

EKSİKSİZ BİR RUTİN

L'OCCITANE'de ilk kez, cildin yenilenmesini ölçen bir test uyguladık ve bu test yeni serimiz hakkında yanılmadığımızı gösterdi! Precious rutinini sadece 10 gün uyguladıktan sonra kullanıcılarımız, +%28 cilt yenilenmesine yardımcı olduğunu gözlemledi!*
Avrupa'dan Asya'ya kadar tüm cilt tiplerinde yeni ve mevcut L'Occitane kullanıcıları ile memnuniyet testleri gerçekleştirdik. Altı tanesi klinik etkinlik testi olmak üzere, 6.000 ürün başvurusu içeren, 1.000'den fazla müşterimizle birlikte toplamda 41 test gerçekleştirdik.

* 20 kullanıcı ile gerçekleştirilen Klinik Cilt Yenileme Testi'ne göre. Rutin: Tonik + Serum + Göz Balsamı + Krem.

KOLEKSİYONU KEŞFEDİN
  • Ücretsiz Kargo
9 /10 (26)

₺550,00

Sepete ekle

Sadece 30 Saniye Süren Precious Sabah Egzersizi!

Bu, sabah egzersizini yapan kişilerin % 94'ü cildinde canlılık hissettiğini, % 100'ü ise kendilerini ve cildini enerjik ve diri hissettiklerini belirtti.

* 32 kişide uygulanan 2 hafta süren memnuniyet testine göre

L'OCCITANE SEVERLER ŞİMDİDEN YENİ KOLEKSİYONUMUZA BAYILDI!

BEKLENTİLERİMİ TAMAMEN KARŞILADI

"Dynamic Youthful Precious Krem; memnuniyet testine katılan kullanıcıların % 98'inin beklentilerini karşıladığını belirtti! *"

TAM DA BENİM CİLDİM İÇİN ÜRETİLMİŞ!

“Dynamic Youthful Precious Krem;memnuniyet testine katılan kullanıcıların % 96'sı ciltleri için çok uygun olduğunu söyledi!*"

HERKESE TAVSİYE EDECEĞİM!

“Dynamic Youthful Precious Krem;memnuniyet testine katılan kullanıcıların % 93'ü kesinlikle tavsiye edeceklerini söyledi!*”

HANGİ IMMORTELLE SERİSİNİ KULLANMALIYIM?

IMMORTELLE DIVINE

L'OCCITANE, en sevilen ürünlerimizden Divine Youth Oil, Krem ve Serumun içeriğini etkisi yüksek Ölmez Otu esansiyel yağı ile zenginleştirdi. Bu yenilenen formülü sayesinde cilt dış etkenlere karşı cildi korumada en güçlü müttefiklerinden birine sahip oldu.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

OVERNIGHT RESET

Doğal üç aktif içeriğiyle, cildinizi 1 gecede yeni hissetmenizi sağlar. Diş otu özü cildi anında pürüzsüzleştirir, mercanköşk özü gece boyunca cildi uyarıcı etkide bulunur ve ölmez otu esansiyel yağı yaşlanma karşıtı bakım yapar.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN