{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "memberTypes": "Logged Out" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": { "pageType": "Homepage", "pageBreadcrumb": "Ana Sayfa>" } }
{ "type": "gtmStart" }
SEPETİM
Sepet
ARA TOPLAM
1250
Siparişleriniz Bayram tatili sebebiyle en erken 15.04.2024'de kargoya verilecektir
SEPETİ GÖRÜNTÜLE
Siparişleriniz Bayram tatili sebebiyle en erken 15.04.2024'de kargoya verilecektir 1.250 TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz!
Kadınları Güçlendirmeye Devam Ediyoruz!

Kadınları Güçlendirmeye Devam Ediyoruz!

1986 yılından beri kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmesini desteklemek amacı ile kurulan KEDV(Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı) ile hazırladığımız Beauty Box kutularımızla kadınlarımızı destekliyoruz. Satın alacağınız her bir Beauty Box'ın 50 TL'sını KEDV'e bağışlıyoruz.

Beauty Box Neroli & Orchidee Keşif Seti

Beauty Box Neroli & Orchidee Keşif Seti

En sevilen Neroli & Orchidee serimizin seyahat boy ürünlerinden oluşan Beauty Box aynı zamanda içerisinde bulunan iğne oyası bileklik, KEDV'in iktisadi işletmesi NAHIL'ın iş birliği içerisinde olduğu kadınlar tarafından el emeği ile üretilmiştir.

Beauty Box Neroli & Orchidee Keşif Seti
{ "item_id": "KFRBTYBOX24", "item_name": "Beauty Box Neroli \u0026 Orchidee Keşif Seti", "currency": "TRY", "discount": 0, "item_brand": "L'OCCITANE en Provence", "item_category": "Bakım Setleri", "item_category2": "", "item_category3": "", "item_variant": "", "price": 1000, "quantity": 1, "index": 0 }
1.000,00

KADINLARIN GÜÇLENMESİNE DESTEK

L'Occitane - 1980'den beri Burkina Faso'lu yerli kadın üreticilerde Shea yağı tedarik ediyor. Onların faaliyetlerini destekliyor ve geliştirmeye odaklanıyor. Shea yağı tedarik zincirimiz 2009'dan bu yana %100 Adil Ticaret sertifikalıdır.

DAHA FAZLASI