Pivoine Sublime Flash Moisture Mask - Şakayık Nemlendirici Maske 6 ml

Zengin ve kremsi yapısı ile bu maske cildin susuzluğunu anında doyurur ve nem yüklemesi sağlar. Cilt, beslenmiş, şımarmış hisseder ve güzel...
> Devamını gör

Ürün Seçimi

Adet

19,60 ₺ 28,00 ₺
 • İstek listeme ekle
 • Sevginizi paylaşın

L'Occitane Paylaşımları

#LOccitane #LoveLOccitane @loccitane_tr

L'Occitane anlarını bizimle paylaş!

Daha Fazlası

Pivoine Sublime Flash Moisture Mask - Şakayık Nemlendirici Maske 6 ml

AÇIKLAMALAR

Zengin ve kremsi yapısı ile bu maske cildin susuzluğunu anında doyurur ve nem yüklemesi sağlar. Cilt, beslenmiş, şımarmış hisseder ve güzel bir esneklik sağlar. Cilt pürüzsüzlükleri kadifemsi bir yapı kazanır ve aydınlık görünür, ışıltıyla parlar.Pürüzsüzleştiren ve nemlendirici Şakayık Özü içerir. Bu tek kullanımlık maske, seyahat ederken idealdir. Ayrıca, cildinizi seyahat boyunca beslemek için en uygun yoldur.

KULLANIMI

Yatmadan önce göz çevresi hariç temizlenmiş ve toniklenmiş cilde ince bir tabaka halinde uygulayınız. 5 dakika bekletin, sonra fazlasını siliniz. .Haftada 1 - 2 defa kullanabilirsiniz.

PIVOINE - ŞAKAYIK

Bir Akdeniz efsanesine göre tanrılar tarafından çok beğenilen ve kur yapılan Paeonia adındaki güzeller güzeli periyi kıskanan kıskanç bir tanrıça onu bin yapraklı bir çiçeğe dönüştürür: bir şakayıka(peony). O zamandan beri bu güzellik sembolü göz kamaştırıcı renk ve koku gösterisiyle her ilkbaharı aydınlatır. Şakayık (Peony) koleksiyonu her ikisinde de yeşil ferahlığın belirgin olduğu ve Fransa'nın güneyindeki Drome bölgesinden gelen şakayık özü içeren , çiçeksi ve cömert bir parfüm ve eau de toilette sunar. Pivoine - Şakayık

İÇERIKLER

Bir Akdeniz efsanesine göre tanrılar tarafından çok beğenilen ve kur yapılan Paeonia adındaki güzeller güzeli periyi kıskanan kıskanç bir tanrıça onu bin yapraklı bir çiçeğe dönüştürür: bir şakayık çiçeğine(peony). O zamandan beri bu güzellik sembolü göz kamaştırıcı renk ve koku gösterisiyle her ilkbaharı aydınlatır. Şakayık (Peony) koleksiyonu yeşilin tazeliğini ve Fransa'nın güneyindeki Drome bölgesinden gelen şakayık özü içeren , çiçeksi ve cömert bir koku sunar.

YorumlarRutininizi tamamlayın

 • Ürün seçildi
  Pivoine Sublime Flash Moisture Mask

  Pivoine Sublime Flash Moisture Mask

  19,60 ₺ 28,00 ₺
 • Ürün seçildi
  Pivoine Perfecting Cream - Peony Şakayık Krem

  Pivoine Perfecting Cream - Peony Şakayık Krem

  182,00 ₺
  Yorum notu 9 /10 ( 27 değerlendirme)
 • Ürün seçildi
  Pivoine Sublime Petal Cleansing Oil

  Pivoine Sublime Petal Cleansing Oil

  146,00 ₺
0 Ürün seçilmiştir 0 İstek listeme ekle