RACHEL ARAZ

L'OCCITANE FAVORİM

"Ne demek ışınlanma hala icat edilmedi?:D L'Occitane mağazaları ne için var sanıyorsunuz?:) Favori ürünüm Shea el kremi ile el bakımı da ışınlanma da mümkün! :) İçerdiği yoğun Shea ile ellerimin bakımı yaz-kış ona emanet!"

Güzellik İpucu
Vücut Bakımı

  • "Banyo keyfinizi Shea Banyo köpüğü ile keyifli bir ana dönüştürün. Banyo sonrasında ise vücudunuzu ve ayaklarınızı muhakkak nemlendirin. Shea Vücut losyonu kırılmaz şişesiyle, seyahatlerinizde ve günlük bakımınızda vücudunuza gereken nemi sağlayacak, Shea Butter Foot Cream ise içerisinde bulunan nemlendirici ve besleyici Shea yağı, cildi ferahlatıcı Lavanta esansiyel yağı ve Arnika esansiyel yağı sayesinde yumuşacık, pürüzsüz ve bakımlı ayaklara sahip olmanıza yardımcı olacak."

Güzellik İpucu
El ve Tırnak Bakımı

  • Ellerinize uygulayacağınız peeling ve nemlendirme sonrası tırnaklarınıza bakım yapmayı ihmal etmeyin. Tırnaklarınız daha yumuşak olacağından banyo sonrası kesmeniz tavsiye edilir. Tırnaklarınızı yumuşak tutmak için kütikül yağı kullanın bu şekilde oluşabilecek sertleşmeleri önlemeye yardımcı olun. %30 Shea yağı içerikli Shea Nail & Cuticule Oil ucundaki fırça sayesinde kolayca uygulanarak tırnak ve tırnak eti bakımızda rahatça kullanabilirsiniz.