Badem - l'Occitane

DAHA SIKI BİR VÜCUDUN SIRLARI

Doğal içerikler kullanarak daha sıkı bir cilde ve daha belirgin hatlara sahip olmanın sırrı Badem, eşsiz tadı ve cildi beslemesi dışında eşsiz sıkılaştırıcı ve yenileyici özelliklere de sahiptir. L’OCCITANE’ın, badem proteini ve badem tomurcukları üzerinde iki önemli patenti bulunmaktadır.

Sıkı ve şekilli bir vücuda kavuşmak için 5 önemli kural

Sıkı ve şekilli - Badem içeriği - l'Occitane
1. Vücudunuza masaj yapın: karın, kalça ve üst bacak bölgesine yoğunlaşın. Masajı yaparken sıkılaştırıcı bir krem kullanmayı ihmal etmeyin. 
2. Duşta peeling kullanın ve bu sayede ölü hücreler ve kirlerden kurtulun.
3. Yağ yakıcı besinler tüketin: kabak, elma, limon, yeşil çay, biber, ananas, brokoli vb....
4. Şekillendirici bir jel kullanarak selülitin görünümünü azaltın.
5. Pürüzsüzleştirici ve hafif dokulu bir krem kullanarak daha pürüzsüz bir cilt ve daha hafif hisseden bacaklara sahip olun.

3 basit adımda selülit görünümünü azaltın

Uyanın ve besleyin - Almond milk concentrate - l'Occitane

ARINDIRIN - UYANDIRIN - BESLEYİN

Cildinizi Almond Delicious Paste ile arındırın: Cildinizi arındırarak işe başlayın. Nemli cilde hafif masaj hareketleri ile uygulayın, cildin sert olduğu yerlere (dizler, topuklar, dirsekler...) özel bir özen gösterin
Cildinizi Almond Shower Scrub ile uyandırın: Duştayken bu peeling ile cildinize nasikçe masaj yapın. Ezilmiş badem kabukları kiri temizleyecek ve cildi pürüzsüzleştirecektir. Cildiniz yumuşak ve pürüzsüz bir hisse kavuşurken, duştan sonra uygulanacak olan ürünlerin tüm faydasını almaya hazır olacaktır.
Cildinize iyi bakın: Almond Milk Concentrate yalnız cildi nemlendirmekte kalmaz, aynı zamanda sıkılaştırır. Her sabah ve her akşam tüm vücuda masaj hareketleri ile uygulayın. Milk Concentrate, vücudun sıkılaşmasına yardımcı olur ve 48 saate kadar nemli kalmasına sağlar.