Yaşlanma karşıtı cilt bakımı - l'Occitane

HANGİ YAŞLANMA KARŞITI BAKIM SİZİN İÇİN İDEAL?

Yıllar içinde cilt enerjisini kaybeder ve yenilenmesinin yavaşlamasıyla birlikte yaşlanmanın işaretleri görülmeye başlar. Birkaç basit ipucu ile cildinizin güzelliğini geri kazanabilir ve yaşlanmanın işaretleriyle savaşabilirsiniz. Cildinizi genç ve ışıltılı tutmak için, cildinizin ihtiyaçlarına uygun bir cilt bakım ürünü kullanmalısınız!

Çizgi bakımı - Precious cream - Divine cream - Peony cream - l'Occitane

ÇİZGİ BAKIMI VS. YAŞLANMA BAKIMI

Farkı nedir?

Çizgi karşıtı krem, kırışıkları pürüzsüzleştirmeyi hedeflerken, yaşlanma karşıtı krem tüm işaretler üzerinde (çizgi, koyu renk leke, sıkılık kaybı) etkilidir. Cilt bakım ürününüzün maksimum etkiyi sağlaması için, cilt tipinize ve yaşınıza uygun olan ürünü seçmeniz önemlidir.
20 yaş cilt bakımı  - Peony cream - l'Occitane

20 YAŞINDA, CİLDİNİZİ IŞILTILI TUTUN

Cildinizin gençliğini korumak için onu sıklıkla (sabahları ve akşamları) nemlendirmeniz çok önemlidir. Peony Skincare ürünleri, içerdikleri doğal özler sayesinde cildi besler, kusurları azaltır ve cilt yapısını düzenlerken, eşsiz çiçeksi kokusuyla da favoriniz olacak!
Keşfet
30 yaş cilt bakımı - Precious cream - l'Occitane

30 YAŞINDA, İLK YAŞLANMA ÇİZGİLERİNİN BELİRMESİNİ ENGELLEYİN

Cildiniz hala güzel görünüyor ancak ince çizgiler oluşmaya başladı. Hücre yenilenmesi ve kolajen üretimi yavaşlıyor ve bunun sonucunda cildiniz daha kuru ve bazen daha donuk durabiliyor. Şimdi ihtiyacınız olan şey, sadece nemlendiren değil, aynı zamanda kırışık karşıtı etki de göteren bir krem. Ölmez Otu (asla solmayan bir bitki) içerikli Immortelle serisi bu ihtiyacı tam olarak karşılıyor!
Keşfet
40 yaş cilt bakımı - Divine cream - l'Occitane

40 YAŞINDA, CİLDİNİZİ SIKILAŞTIRIN

Cilt elastikiyetini kaybetmeye ve çizgiler iyice belirgin hale geldiği zaman, global bir yaşlanma karşıtı bakım zamanı gelmiş demektir. Dekoltenize de bakım ürünü uygulamayı unutmayın! 5 patentli organik Ölmez Otu esansiyel yağı, yaşlanmanın gözle görülür tüm işaretlerine karşı savaşır.
Keşfet
yaşlanma karşıtı ipuçları - l'Occitane

YAŞLANMA KARŞITI BAKIMDA BİR İPUCU: YÜZ EGZERSİZLERİ YAPIN

Cildinizin canlılığını, yüz egzersizleri ile arttırın! Ayna karşısında her gün birkaç dakikanızı ayırarak yapabileceğiniz bu egzersiz, yüz yağları ile çok daha keyifli bir hal alıyor! Videolarımızı keşfedin!
Keşfet

CİLDİNİZİN GENÇ GÖRÜNÜMÜNÜ KORUYACAK İDEAL ÜRÜNÜ BULUN

Precious ritüeli - l'Occitane

GLOBAL YAŞLANMA KARŞITI BAKIM

5 patente sahip Divine Cream, yaşlanmanın gözle görülür tim işaretlerine karşı etki eden organik Immortelle (Ölmez Otu) esansiyel yağı içermektedir. Temiz ve kuru olan yüz ve boyun bölgesine masaj yardımı ile bu kremi sabah ve akşam uygulayın. Göz bölgesinden kaçının. Sonrasında ise göz bölgesindeki yaşlanma işaretlerine karşı, rutininizi bir göz kremi ile devam ettirin.

Immortelle Divine Krem ile
Keşfet
Peony ritüeli - l'Occitane

GÜZELLİK RİTÜELİ

Peony perfecting cream, formülündeki şakayık özleri ile cildi nemlendirirken, cilt yapısını düzenler ve cilt dokusundaki kusurların azalmasına yardımcı olur. Bu ürünü her sabah ve akşam, temiz ve kuru olan yüz ve boyun bölgenize uygulayın.

Peony Perfecting Krem ile
Keşfet
Divine ritüeli - l'Occitane

GENÇLİK RİTÜELİ

Precious Cream, kırışıkların görünümünü azaltan ve cildi sıkılaştıran organik Immortelle (Ölmez Otu) esansiyel yağı ile formüle edilmiştir. Sabah ve akşamları, kuru ve temiz olan yüz ve boyun bölgelerine uygulayın. Göz çevresinde daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt için ise rutininize bir göz kremi ile devam etmeyi unutmayın.

Immortelle Precious Krem ile
Keşfet