L'OCCITANE Güzellik ipuçları

Cilt tipi, çevresel faktörler, dokular, aktif içerikler... İhtiyacınız olan ve bakım ritüelinize uyan güzellik ürünlerini bulmak her zaman kolay olmayabilir. L’Occitane güzellik ipuçlarını ve önerilerini takip ederek doğru ürün seçimini yapabilir ve her yaşta, her koşulda güzel bir cildin sırlarını keşfedebilirsiniz!

Dışarı çıkmadan tazelenmenin ipuçları

Günlük iş ve okul koşuşturmacasının stresini atmak için dışarı çıktığımızda mükemmel görünmek isteriz fakat cildimizin tüm günün yoğunluğundan yorgun görünmesi oldukça normaldir... Neyseki vereceğimiz 5 ipucu sizi tazeleyecek ve unutulmayacak bir gece için hazır hale getirecek! Bu cilt bakımı ve makyaj tazeleme yöntemlerini kombinleyin ve tıpkı spadan çıkıp gelmişcesine ışıltılı bir görünüme sahip olun.

DEVAMINI GÖR

Güzellik Uykusu Sanatı

İş yaşamı ve günlük hayatın yoğunluğu,hızlı akışı ve stresi... Bugünlerde hayat sandığımızdan daha yorucu.

Devamını gör

Cilt Endişelerinizi Gideren Serumlar

L'Occitane doğal içerikleriyle sizin doğanın mucizelerini keşfetmenizin sağlarken aynı zamanda sizinle cilt bakım ipuçlarını paylaşıyor!

Devamını gör

Neden cildimiz suya ihtiyaç duyar?

Evet, herkesin bildiği gibi nem, cilt güzelliği için oldukça önemli değil mi? Peki gerçekte nemin cilt üzerindeki etkisi ne?

Devamını gör

Ayaklarınıza nasıl bakım yaparsınız?

Ayaklarınızı gün boyunca sizi taşıyor. Gerçekte ayaklarınız hergün vücut ağırlığınızın iki katını taşıyor. Bu yüzden onlara iyi bakmalıyız.

Devamını gör

Yaz mevsiminden sonra onarım

Yazın ardından saçlarınızı, cildinizi ve bakışlarınızı nasıl şımartabilirsiniz? Yaz mevsiminin de vücudunuzda zararlı etkileri vardır.

Devamını gör

Güzel ellerin sırrı

Eller insanlar hakkında çok fazla şey söyler ve insanlar da birçok şeyi söylemek için ellerini kullanırlar. Bu nedenle şüphesiz karşımızdakinin ilk dikkatini çekenlerden biri de ellerimizdir.

Devamını gör

Selülitten nasıl kurtulursunuz

Doğal içerikler kullanarak daha sıkı bir cilde ve daha belirgin hatlara sahip olmanın sırrı Badem, eşsiz tadı ve cildi beslemesi dışında eşsiz sıkılaştırıcı ve yenileyici özelliklere de sahiptir.

Devamını Gör

Hassas göz çevresi bakımı

Gözleriniz yüzünüzün en önemli yeridir. Gözlerinizdeki anlam sizi diğer insanlara bağlar, aynı zamanda "ruhun aynası"dırlar.

Devamını Gör

Evde duyulara hitap eden bir spa günü için öneriler

Nerede yaşarsak yaşayalım, günlük programın yoğunluğu ve telaşı içinde koşturup dururuz. Hafta sonları ise, sanki iş haftamızın devamı gibidir.

Devamını Gör

Hangi tıraş ürünü cildiniz için en iyisi?

Birçok erkek için tıraş bir sabah ritüelidir. Tıraş bıçağından kaynaklanan tahriş ve yanmalar için kullanabileceğiniz doğal ve etkili ürünler, bu ritüeli keyifli kılacaktır. L’Occitane’ın tıraş ipuçlarını takip ederek cildinize uygun ürünü keşfedin!

Devamını gör

PARFÜM AVINA HAZIR MISINIZ?

Arkadaşlarımız ve sevdiklerimiz için, parfümünüzün izi özeldir ve bizi unutulmaz yapar. Provence' dan ilham alan kokularımızdan size en uygun olanı seçip, kişiliğinizi en iyi yansıtan parfümü keşfedin.

Devamını gör

GÜZEL SAÇLARA NASIL SAHİP OLUNUR?

Saçınız sizi siz yapan ve kim olduğunuzu ortaya koyan elzem parçanızdır tıpkı vücudunuz geri kalanı gibi,saçlarınız yıpranmaya ve zarar görmeye, kuruluğa müsait, kırılgandır.

Devamını gör

NEDEN SPF CİLDİNİZ İÇİN BU KADAR ÖNEMLİ?

SPF artık güzellik ve bakım ürünlerimizin bir parçası oldu. Pekiyi SPF’i bu kadar özel yapan nedir?

Devamını gör

DİNLENDİRİCİ GECE UYKUSU

Stresli ve yoğun bir gün sonrasında, sağlıklı bir uykuya dalmak zor olabiliyor. Dünya nüfusunun %40’ı yetersiz uyku alıyor ve bu oran gün geçtikçe fazlalaşıyor.

Devamını gör

HER YAŞTA GÜZEL BİR CİLDİN ALTIN KURALLARI

Işıltılı bir cildin tadını çıkarmak istiyorsanız, birkaç temel güzellik adımını benimsemeniz yeterli!

Devamını gör