KADINLAR TARAFINDAN, KADINLAR İÇİN

30 yıl önce, kurucumuz Olivier Baussan, Shea yağı hakkındaki efsaneyi ilk kez bir yolculuğu sırasında duydu. Kutsal ağacın hikayesini ve bu kutsal ağaçta yetişip bölgenin kadınları tarafından toplanan fındığın ne kadar değerli olduğunu öğrendiği anda rotasını değiştirerek, ilk uçakla Ouagadougou'ya gitti.
 
İşte tam o zamandan beri, Burkino Faso'lu kadınlarla birlikte onların ekonomik özgürlüğünü kazanması ve ekonomik hedeflerine ulaşması için çalışıyoruz. Bu sayede size adil ticaretle elde edilen %100 organik ve sürdürülebilir Shea Yağı'nı sunuyoruz.

NEDEN SHEA?

Shea yağı öyle her derde deva bir içerik ki, Burkinabé'li kadınların Shea ağacını "Hayat Ağacı" olarak nitelendirmelerine şaşmamak gerek. Shea yağı, cildi nemlendirmede çok güçlü bir içeriktir ve Shea koleksiyonumuzda yüksek oranlarda bulunur; Shea koleksiyonumuz mucizesini işte bu geçmişe borçludur. İşte bu değerli Shea yağından üretilen Shea koleksiyonumuz; cildi derinlemesine besler ve yumuşatır, aynı zamanda soğuktan koruyucu bir kalkan görevi görür ve kuruluktan korur. En zorlu hava koşullarında bile cilt sağlıklı, nemli ve pürüzsüz kalır.

Shea Koleksiyonumuz

SHEA INTENSIVE EL KREMİ

Kurumuş elleri derinlemesine besler

%25 Organik Shea yağı içeriğiyle, Shea Intensive El Kremi elleri yoğun bir şekilde besler ve korur.

Ekstra zengin kıvamıyla, ellere uygulandığı andan itibaren emilir. Uzun süreli kullanımda cildi en zor koşullara rağmen kuruluktan korur.
 
Uygulamadan hemen sonra hissedilen sonuçlar:
 • Çok kuru ve kuru elleri derinlemesine besler (%95*)/(%94**)
 • Çok kuru ve kuru elleri pürüzsüzleştirir (%97*/**)
 • Cildi zorlu hava koşullarına karşı korur (%95*)/(%100**)

* 38 Gönüllüyle yapılan memnuniyet testi
** 38 Gönüllüyle, ekstrem hava koşullarında yapılan memnuniyet testi (Kanada)
KEŞFEDİN

SHEA INTENSIVE AYAK KREMİ

Kurumuş ayakları derinlemesine besler

Yoğun Shea içeriğiyle Shea Intensive Ayak Kremi, kurumuş ve sertleşmiş ayakları besler ve yumuşatır. D-Panthenol ve Allantoin içerikleriyle desteklenen formülü, sürüldükten itibaren hemen emilir. Anında pürüzsüzlük ve yumuşaklık sağlar.
 
Hissedilen sonuçlar:
 • Çok kuru ve kuru ayakları derinlemesine besler (%94*)
 • Çok kuru ve kuru ayakları pürüzsüzleştirir (%86*)
 • Çok kuru ve kuru ayaklardaki gözle görülür kuruluğun giderilmesine yardımcı olur (%91)
 
* 38 Gönüllüyle yapılan memnuniyet testi
KEŞFEDİN

ULTRA RICH VÜCUT KREMİ

Vücudunuzu tepeden tırnağa yoğun bir şekilde nemlendirir.

%25 Shea yağıyla zenginleştirilmiş formülü, cildinizi korur, besler ve 72 saate kadar nemli kalmasını sağlar. 

Eşi benzeri görülmemiş yoğun Shea yağı içeriğine sahip Shea Intensive Vücut Kremi, cildinizin soğuktan uzun süre etkilenmemesini sağlar ve cildin hidrolipidik tabakasını korur. 

Uzun süre pürüzsüzlükle birlikte, cilde yumuşaklık ve rahatlık hissi verir. 
KEŞFEDİN

ULTRA RICH YÜZ
KREMİ

Yüzünüzü tüm gün boyunca soğuğa karşı korur.

İçerisindeki yoğun Shea yağı sayesinde, dış etkenlere karşı en korumasız bölgemiz olan yüzümüzü en zorlu hava şartlarına karşı bile korur. 

Hızlı emilen formülüyle yüzünüzde rahatsız bir his bırakmadan cildinizi en yoğun şekilde besler ve korur. Cildinizin 72 saate kadar yumuşak, beslenmiş ve pürüzsüz olmasını sağlar. 
KEŞFEDİN

TIRNAK & TIRNAK ETİ YAĞI

Tırnaklarınızı güçlendirir ve parlaklık kazandırır.

Her derde deva Shea, tırnak ve tırnak eti için de en iyi çözümlerden biridir.

%30 Fair Trade Organik Shea Butter içieriği ve kolay uygulama fırçası sayesinde tırnaklara kolay bir şekilde yedirilir ve daha güçlü, ışıldayan tırnaklar elede etmenizi sağlar. Aynı zamanda tırnak etlerini yumuşatarak manikür ihtiyacınızı azaltır.
KEŞFEDİN

SHEA OYUNU

 • İkonik shea yağının yapılış hikayesini merak ediyor musun? Şimdi Burkino Faso’ya gitme ve Shea yağı yapımını deneyimleme zamanı! Aşağıdaki QR kodunu telefonuna okut; Shea fındıklarını topla, ez ve yağını elde et, bu eğlenceli oyunumuzun süpriz hediyeni hemen kazan!
 •  
 • Not: Bir kullanıcı Shea Butter oyundan sadece 1 kez faydalanabilir.
 •  
 • Oyunu oynarken telefonunuzu sağa-sola ve yukarı-aşağı çevirerek oynayacağınızdan dolayı telefonunuzda Hareket Sensörü(Jiroskop/G-sensörü) olması gerekmektedir.
 •  

OYNAYIN